Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 Messi niewidoczny, a Dembele to już w ogóle...
0
@Piqueku Jak myślisz?
1
@przemo1402 Tak, tak wymyślajmy teorie spiskowe dlaczego nie.
0
XD, no to cześć, nara, pa - maszyna ruszyła
0
Ehh... Niech wygra lepszy :)
1
Finał... Niby fajnie obejrzeć, ale znowu wracają te demony z rewanżu z Live :( To Barca powinna dzisiaj grać. No właśnie, powinna...
0
@Dejvv hehe, widzę uśmiech z twarzy nie schodzi xD
0
@robsesh Póki co to tylko plotki, nie ma co brać tego na serio. Nie tak dawno Barto mówił ,że Dembe jest lepszy od Neya, a teraz zdecydowałby się go ściągnąć bo Messi tak chce? Bez sensu. Bardziej to po prostu odwrócenie uwagi od zwolnienia trenera.
0
@parpe Może tak być.
0
Ściągną Neya a Valdi zostanie, Bartuś 200iq xD
0
Boję się ,że zajmą kibiców Neymarem a trener zostanie :( To jest najgorszy scenariusz.
5
@szkutnik91 iks k*rwa de
0
@Mns21 Dokładnie, jak tylko on coś napisze to pojawia się straszny hype, jakby to była oficjalna informacja.
0
@A_Gomesinho_21 Miałem na myśli ostatnie dni, leci grubo. Niestety wiele osób utożsamia go jako kogoś kto podaje pewne info bez względu na rodzaj informacji, to że podał dobre info jakiś czas temu, nie znaczy ,że teraz to nie może być po prostu fake news :)
3
Szczerze jak dla mnie ten cały Gerardo z twittera ostatnimi czasy traci na wiarygodności, dzisiaj wyskakuje na dodatek z czymś takim. Może jeszcze nie wytrzeźwiał a może przed napisaniem tego newsa coś łyknął. Według mnie szanse na taką wymianę są równe zeru.
0
@AdrianGajewski2005 A czego oczekiwałeś od tej stacji? Przecież wiadomo ,że nie powiedzą złego słowa
0
@Katalonbar Dembele bym dopisał
49
Tyle jesteś warty co ten beton na ławce
0
@Gacork Ciężko dokładnie wytłumaczyć, ale w takim mega skrócie to Roberto>Semedo (chociażby się zesrał na kolorowo)
5
@IronSanHybrid Plz nie załanczaj go xD
0
@Julencja Spokojnie, poczekajmy - to równie dobrze może nic nie znaczyć :D
0
@pinasmeister Rac1 to nie byle co
1
@Elosek A co to ich wina ,że dzisiaj Barca przegrała? Kibice domagają się lepszego prowadzenia drużyny, bo po raz drugi z rzędu wypadamy z LM w ŚMIESZNYM stylu - apropo, Valdiego, nic się nie nauczyłeś po ostatnich porażkach? Dalej wierzysz w mityczne wyciąganie wniosków?
2
@Gaucho Królu złoty, oby to była prawda
1
Valverde napisał już swoją kartę w historii Barcelony, teraz potrzeba kogoś nowego - nie można cały czas "jechać" na utartych schematach, tym bardziej jeśli przestały działać.
1
@Barcaa12 Mam wrażenie ,że chociażby teraz hat-tricka załadował to i tak ława, żeby nie poczuł się za pewnie
0
@killingjoker101 wyobraziłem to sobie *.*
22
Szkoda Malcoma, naprawdę szkoda. Dzisiaj naprawdę walczy w ofensywie, nie poddaje się mimo ,że trener kompletnie nie zauważa jego zaangażowania, szacunek!
6
Proszę odejdź już człowieku z tego klubu, ileż można...
0
Brawo k*rwa brawo