0

@ryba84 Ok, będę czekał na cynk.

0

@kuz beka w ch*j

0

@ryba84 Raczej Twój wzrok.

0

@juliacicha Proszę, nie. Toż to zalążek do gównoburzy.

0

@Bartek22 Wytłumacz im, może uznają rację na jeden mecz po powrocie. Następnie dalszy ciąg narzekania. Tak jest od jakiegoś czasu, jeśli zagra dobrze to jest chwalony - źle - sprzedawany. Kontuzja? - Co on jeszcze robi w tym klubie? Tak to wygląda.

1

@kkbarca ostatnio wrócił wcześniej niż przewidywano, oby tym razem było podobnie :)

1

@Transu96 przecież przed monitorem/telewizorem można wyłapać więcej szczegółów niż gdy jesteś treneirem XD

24

Dembele jak na pierwszy mecz po przerwie dał dobrą zmianę - Fati to po prostu Fati *_*

0

@danio1899 Smutne? Dlaczego?

0

@fanoflakers Gościu ochłoń trochę, zamiast narzekać to się ciesz ,że jest komu grać.

0

Piękny k**** jesteś! :*

0

Proszę zrób tyle dobrego i zdejmij tego Suareza

1

@jedrek7000 Oby dowiozła w takim razie :D

0

@fanoflakers heheh Ty ancymonku

2

@MSDCbrzdyk odprowadza w ten sposób powietrze

1

@Dexelele Dokładnie, ale niestety nie każdy jest w stanie to pojąć.

0

@Dexelele a czego się spodziewałeś? Niech raz straci jak junior a będą na nim psy wieszać xD

0

@pomi11 Tobie też nikt jak widać nie wszczepił.

0

jprdl, Suarez piękny jesteś

1

@jedrek7000 a którego to już pijesz na fotce? :D

7

@LuisSalvano A już był spokój, teraz znowu rozkręcasz karuzelę... japede. Masz niezdrowego hopla na punkcie Neya, post w post o jednym, ban w ban. Gościu, daj sobie trochę na wstrzymanie.

0

@Chwytliwy Prawie dobrze poprawiłeś xD.

0

@Samyazza Chyba

1

1

O gurwa trzymajcie Valdka :O

3

@Maciek069 Co wy jeszcze wymyślicie xD.

0

@Katalonik97 Tak, porównujmy dalej zawodników z taką dysproporcją w liczbie rozegranych meczów - z pewnością dużo nam to powie :)

0

@Faun Jasne, ale nie mogło tego też dzisiaj zabraknąć. :)

2

Pierwsza połowa.

Gramy piach.
Dembele nie odpali. Sprzedać, oddać. Neymar wróć.
Alba jeszcze nie wrócił z rewanżu z Liverpool'em.
ValverdeOUT#
Wpuść Cou.
Griezmann nie potrafi przyjąć piłki.

Czy ktoś gdyby ktoś nie znał La Ramblii byłby w stanie uwierzyć ,że to (i wiele wiele więcej) zostało powiedziane podczas pierwszej połowy, PIERWSZEGO meczu w tym sezonie?

#opanujciesie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?