Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ryba84 Ok, będę czekał na cynk.
0
@kuz beka w ch*j
0
@ryba84 Raczej Twój wzrok.
0
@juliacicha Proszę, nie. Toż to zalążek do gównoburzy.
0
@Bartek22 Wytłumacz im, może uznają rację na jeden mecz po powrocie. Następnie dalszy ciąg narzekania. Tak jest od jakiegoś czasu, jeśli zagra dobrze to jest chwalony - źle - sprzedawany. Kontuzja? - Co on jeszcze robi w tym klubie? Tak to wygląda.
1
@kkbarca ostatnio wrócił wcześniej niż przewidywano, oby tym razem było podobnie :)
1
@Transu96 przecież przed monitorem/telewizorem można wyłapać więcej szczegółów niż gdy jesteś treneirem XD
24
Dembele jak na pierwszy mecz po przerwie dał dobrą zmianę - Fati to po prostu Fati *_*
0
@danio1899 Smutne? Dlaczego?
0
@fanoflakers Gościu ochłoń trochę, zamiast narzekać to się ciesz ,że jest komu grać.
0
Piękny k**** jesteś! :*
0
Proszę zrób tyle dobrego i zdejmij tego Suareza
1
@jedrek7000 Oby dowiozła w takim razie :D
0
@fanoflakers heheh Ty ancymonku
2
@MSDCbrzdyk odprowadza w ten sposób powietrze
1
@Dexelele Dokładnie, ale niestety nie każdy jest w stanie to pojąć.
0
@Dexelele a czego się spodziewałeś? Niech raz straci jak junior a będą na nim psy wieszać xD
0
@pomi11 Tobie też nikt jak widać nie wszczepił.
0
jprdl, Suarez piękny jesteś
1
@jedrek7000 a którego to już pijesz na fotce? :D
7
@LuisSalvano A już był spokój, teraz znowu rozkręcasz karuzelę... japede. Masz niezdrowego hopla na punkcie Neya, post w post o jednym, ban w ban. Gościu, daj sobie trochę na wstrzymanie.
0
@Chwytliwy Prawie dobrze poprawiłeś xD.
0
@Samyazza Chyba
1
@mientusek1407 http://60fps.live/osasuna-vs-barcelona/ łap na szybkości
1
O gurwa trzymajcie Valdka :O
3
@Maciek069 Co wy jeszcze wymyślicie xD.
0
@Katalonik97 Tak, porównujmy dalej zawodników z taką dysproporcją w liczbie rozegranych meczów - z pewnością dużo nam to powie :)
0
https://sm.mashable.com/t/mashable_in/fun/t/the-here-w/the-here-we-go-again-meme-is-perfect-for-every-frustrating-s_kgv8.910.png :p
0
@Faun Jasne, ale nie mogło tego też dzisiaj zabraknąć. :)
2
Pierwsza połowa.
Gramy piach.
Dembele nie odpali. Sprzedać, oddać. Neymar wróć.
Alba jeszcze nie wrócił z rewanżu z Liverpool'em.
ValverdeOUT#
Wpuść Cou.
Griezmann nie potrafi przyjąć piłki.
Czy ktoś gdyby ktoś nie znał La Ramblii byłby w stanie uwierzyć ,że to (i wiele wiele więcej) zostało powiedziane podczas pierwszej połowy, PIERWSZEGO meczu w tym sezonie?
#opanujciesie