1

Idealny prezencik na urodziny :D

1

Świetna wiadomość, mimo wszystko dzięki Waldi i powodzonka w innym klubie.

1

@szkutnik91 wcześniej dzwonił teraz fax, oby numeru nie pomylili xD

0

@AdrianStoku Nieszczęsny tak, ale Snopek to akurat klasa

1

Chociaż niszczymy ich posiadaniem piłki, to już coś :v

0

@Chwytliwy *Kanye :)

16

Jak dobrze, że w końcu się pojawił drogi Rivaldo. Z tydzień nie było z nim wywiadu.

1

Może właśnie dlatego Waldek kuca, tak aby ukazać jak nasz styl powoli lecz konsekwentnie zaczyna klękać.

5

Pierwsze dziesięć minut super, kolejne dziesięć minut - ah shit, here we go again...

9

@tmQbassive Ronaldo nie wygrał to anulowali.

1

@kubix05 Zdrowie!

85

Ciężko się nie zgodzić :)

2

Iwański na fazie xD

26

VVD fajny gość, szacunek dla niego.

0

Super film, takie coś można oglądać w kółko! I ten moment, złotą piłkę wręcza piłkarz Realu - coś niesamowitego.

1

No kradną "szoł" te Panie, bez dwóch zdań - jak tak dalej pójdzie to ciężko będzie wytrwać do końca.

10

Wstawki wstawkami, ale zdecydowanie zbyt długo trwają - robi się nuudno.

5

Ależ mnie ciekawi co tam Zibi naskrobie mądrego na twitterze xD.

3

XDD no to tvp się zwija

3

@Esteban_ Pawełek się nie obrazi? ;P

2

@Kengo fajna foka

0

@PopekMonster XD co Ty XD

2

@gumaz gościnia

6

@bartoszekkk kibice? to chyba nie jest odpowiednie określenie

2

@msmsms staram się wydupcyć stąd czym prędzej, essa.

0

@FDJ Nic nie poradzimy, pozdro wariacie

2

@monsterrize prawidłowo

0

@FDJ szczerze jak dla mnie, to i tak nie byłoby dobre wyjście. Do Pedro nic nie mam, ale tutaj potrzeba kogoś innego.

3

@FDJ 60 mlionów za gościa, który ma 32 lata? on miał już swoje pięć minut, pora na kogoś innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?