3

@MatiSkrzacior poczekaj aż się zgromadzą

0

@justfootball no Ester to to nie jest, ale może być (ツ)

0

@justfootball niezła foka

0

@kubusnitecki masz taśmy na moderatorów, przyznaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde Skoro tak mówisz :P miałem do końca nadzieję, że pikachu się dopasuje :D

0

@kubusnitecki i tak wyjeżdżasz, czym się przejmujesz zią

3

@Swistus172 przeczytałeś w ogóle post?

0

@VenoM

tyle w temacie :(

0

@Suzu Ajj, po co podpowiadasz :(

0

@VenoM Proszę nie mów tak, będę miał koszmary z P O T Ę Ż N Y M Roberto :(

0

@BarcaInfo oby zdrówko dopisywało w tym sezonie, o resztę nie ma się co martwić :)

1

@Jakchcesz oby było zdrowie, reszta sama przyjdzie :)

5

Piękny jest ten nasz Filipek w tym presezonie

0

Ahh, czekam na tego cracka Alenie

12

Sergi "GramzabramkezPSG" Roberto stabilnie.

2

Roberto to się nadaje do tarcia chrzanu

3

@tommyVERceti No jo, kiedy nic się nie dzieje mógłby chociaż kółka wkoło boiska robić

2

@Szymp tego nie wie nikt

6

@anonimek Pan Janiama to specjalista w każdej dziedzinie.

1

@Janiama Ty chcesz kogoś uczyć definicji danego słowa, kiedy sam nie rozumiesz co to znaczy na przykład konsekwencja. Proszę tutaj link dla Ciebie: https://pl.wiktionary.org/wiki/konsekwencja

0

@BarcaInfo he he he

0

@Kuczek Źródło tej ankiety?

7

@Janiama Wiadomo było, że to całe głosowanie to zwykła szopka, zagrywka w stylu nastolatka z problemami. Chłopie, co są teraz warte Twoje słowa? Po co się ośmieszasz, nie rozumiem tego. Po raz kolejny rzucasz słowa na wiatr a Twoje (nie wiem jak to nazwać) "obietnice"? Są nic nie warte.

0

Czyli co odejście Messiego będzie oficjalnie ogłoszone po konferencji Verrattiego?

3

@AllBundy Będzie tak jak poprzednim razem. Trochę czasu upłynie i powróci na białym koniu.

0

@Kacper1432 wyloguje się i zaloguje z powrotem xDD

1

@Olkovsky9 to była Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?