5

Panu lejcie pół

0

Tak było, nie zmyślam.

0

Co Ty opowiadasz... Oglądasz w ogóle ten mecz czy tylko wypowiadasz się tylko po to żeby się wypowiedzieć?

2

Po pierwszej połowie można odnieść wrażenie ,że oprócz Semedo nikt go na boisku nie widzi, także faktycznie można usnąć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dembele cienizna, Cou po Vidalu najlepszy

0

Niezły fetysz btw

0

Twój komentarz bardziej.

0

skąd wiesz ,że nie będzie emocji? dopiero pierwsza połowa.

1

Co nie zmienia faktu ,że co by nie robił to zawsze ktoś się przyczepi w mniejszym większym stopniu ale musi, to już działa jak reguła a ktoś dzisiaj napisał ,że Dembele ma fory u kibiców XD - to niezłe fory.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0:1? Jeszcze na dwa strzelą trzeba bronić.

0

Podoba mi się Semedo dzisiaj, sporo biega, nie boi się ryzykować.

7

Dominujemy? Dominowaliśmy przez 15 min.

1

https://imgflip.com/gif/2y4m79 To niezła mina xD

0

kurza twarz...

4

Nie taki Marciniak straszny jak go malują :D

0

Dembele.. on może to zrobić, ale byle nie kosztem pogłębienia urazu

0

Jakaś awaria fb, nie da się nawet zalogować

0

A przecież według niektórych mecz już wygrany. Nie rozumiem nigdy takiego zachowania, póki piłka w grze wszystko się może zdarzyć.

0

Do zamknięcia japy jeden mecz nie wystarczy.

2

Teraz też nie musisz, a jednak wchodzisz i czytasz.

0

Zemściło się niestety

0

Sędzia zapomniał kartek zabrać ze sobą.

0

ze barka

1

Dzięki za info ziomek

2

Dziwne masz poglądy ziomek i to nie tylko odnośnie skoków ale także piłki nożnej.. Także powiem Ci tak, skoki są zależne od warunków, raz powieje pod narty raz z tyłu, nie każdy radzi sobie z wiatrem, jeden w takiej sobie formie woli gdy mu wiewa pod narty zaś drugi w świetnej dyspozycji jest w stanie odlecieć nawet na wietrze z tyłu.. Taka dyscyplina i to jest w pewien sposób piękne w tym sporcie, tak jak dziś.. Jedni przekreślali naszych po pierwszej serii a w drugiej sytuacja się odwróciła. Trochę jak w naszym ostatnim meczu, pierwszą seria słabo w drugie zdecydowanie lepiej i ostatecznie zwycięstwo :)

3

SemeDZIK

1

Jedno nie wyklucza drugiego.

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?