Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Panu lejcie pół
0
Tak było, nie zmyślam.
0
Co Ty opowiadasz... Oglądasz w ogóle ten mecz czy tylko wypowiadasz się tylko po to żeby się wypowiedzieć?
2
Po pierwszej połowie można odnieść wrażenie ,że oprócz Semedo nikt go na boisku nie widzi, także faktycznie można usnąć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dembele cienizna, Cou po Vidalu najlepszy
0
Niezły fetysz btw
0
Twój komentarz bardziej.
0
skąd wiesz ,że nie będzie emocji? dopiero pierwsza połowa.
1
Co nie zmienia faktu ,że co by nie robił to zawsze ktoś się przyczepi w mniejszym większym stopniu ale musi, to już działa jak reguła a ktoś dzisiaj napisał ,że Dembele ma fory u kibiców XD - to niezłe fory.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
0:1? Jeszcze na dwa strzelą trzeba bronić.
0
Podoba mi się Semedo dzisiaj, sporo biega, nie boi się ryzykować.
7
Dominujemy? Dominowaliśmy przez 15 min.
1
https://imgflip.com/gif/2y4m79 To niezła mina xD
0
kurza twarz...
4
Nie taki Marciniak straszny jak go malują :D
0
Dembele.. on może to zrobić, ale byle nie kosztem pogłębienia urazu
0
Jakaś awaria fb, nie da się nawet zalogować
0
A przecież według niektórych mecz już wygrany. Nie rozumiem nigdy takiego zachowania, póki piłka w grze wszystko się może zdarzyć.
0
Do zamknięcia japy jeden mecz nie wystarczy.
2
Teraz też nie musisz, a jednak wchodzisz i czytasz.
0
Zemściło się niestety
0
Sędzia zapomniał kartek zabrać ze sobą.
0
ze barka
1
Dzięki za info ziomek
2
Dziwne masz poglądy ziomek i to nie tylko odnośnie skoków ale także piłki nożnej.. Także powiem Ci tak, skoki są zależne od warunków, raz powieje pod narty raz z tyłu, nie każdy radzi sobie z wiatrem, jeden w takiej sobie formie woli gdy mu wiewa pod narty zaś drugi w świetnej dyspozycji jest w stanie odlecieć nawet na wietrze z tyłu.. Taka dyscyplina i to jest w pewien sposób piękne w tym sporcie, tak jak dziś.. Jedni przekreślali naszych po pierwszej serii a w drugiej sytuacja się odwróciła. Trochę jak w naszym ostatnim meczu, pierwszą seria słabo w drugie zdecydowanie lepiej i ostatecznie zwycięstwo :)
3
SemeDZIK
1
Jedno nie wyklucza drugiego.
2
Komentarz usunięty