Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki Nawet mi nie mów, o tych przecinkach. Masa tego jest, strasznie irytują.
1
@l0Messini Jeśli nadal jest zainteresowana, to nie wyśmieje. JEŚLI nadal jest. Próbój Messini, próbuj :D
0
@FCMichalo Puć na pewno na zdjęciach dobrze by wychodził
1
@Jacu327 Nie każdy bohater nosi pelerynę :D
2
Co za debil xDD
0
@zenoowity Hahah! Zatrzymajcie tę karuzelę!
2
No i wylądował xD
2
@Pilka_jest_okragla ale Casemiro pięknie wyszedł
1
@dzagos idź byczku, ja skończyłem wartę, trzeba iść spać. Zdrówka, i dobrej nocy.
6
Dźwięk pękających angielskich dup to najpiękniejsze to dzisiaj usłyszycie :)
6
Kurwa miałem już nic nie pić, ale jak tu się nie napić - zdrowie!
0
FOOOOOOOOOOOOOOORZZZZZA ITALIIIAAAAAAAAAAAAA
14
https://media.discordapp.net/attachments/858744186908049408/863897369241321512/IMG-20210711-WA0014.jpg?width=596&height=671
No cuszzz...
6
https://media.discordapp.net/attachments/858744186908049408/863894780824387614/IMG-20210711-WA0012.jpg?width=377&height=670
Przykre, ale prawdziwe.
1
@whoocash19841 kułwa post niżej czytałem, że sędzia spoko
5
@Mankind zespół niespokojnych rąk
1
@DonMatteo901 Podludzie
8
Zmniejszyłem jasność na telewizorze i już mnie ten Sterling tak nie wkurwia.
0
@MILOSZ_F22 nie
1
@Aqualitek żeby tylko bo tej fasolce nie dostali tęgiej sraki, czego im serdecznie życzę.
1
@IbrahimAfellay taak byczku, ale z drugie strony za te zachowanie angielskich kibiców... oby Italia wygrała. Chciałbym zobaczyć jak ci angielscy pajace będą się pluć.
1
@Barca1992 to po prostu angliki, celowo.
1
Ebać tych pajacy, całym sercem za Italią.
0
@clyde Podpisuję się pod tym. Niesamowicie klimatyczno - chillowa nuta
2
Tak mnie dziś naszło na Wiedźmina 3. Też lubicie soundtrack z tej gry? Ja szczególnie lubię muzyczkę ze Skellige, konkretniej chodzi mi o The Fields of Ard Skellig. Podrzucam link pod spodem. Podzielcie się swoimi ulubionymi kawałkami! :D
3
@IronSanHybrid Wcześniej myślałem sobie, że gdyby doszło do takiego finału to będzie mi obojętne kto wygra, ale po tym jak zobaczyłem jak to bydło (nie obrażając bydła :) ) się zachowuje to szybko zmieniłem swoje zdanie.
1
Wracam do niego co jakiś czas, zawsze powoduje gęsią skórkę, mimo, że oglądam go po raz enty. Ja wiem, że niektórzy stawiają RDR 2 wyżej, i to szanuję. Jednak jak dla mnie ta gra i ten dodatek do Wiedźmina to jest TOP, TOP TOPÓW.
11
@DonMatteo901 jakże szkoda że zdecydował się odejść. Jest jaki jest, ale... wciąż widziałbym go u nas
1
@IronSanHybrid Z tego co wiem to w opcjach nie ma takiej możliwości
7
Leo wygranko w Copa, z jednej strony zajebiście i z drugiej też zajebiście! Miłej niedzieli. :)