1

@barcanawieki Nawet mi nie mów, o tych przecinkach. Masa tego jest, strasznie irytują.

1

@l0Messini Jeśli nadal jest zainteresowana, to nie wyśmieje. JEŚLI nadal jest. Próbój Messini, próbuj :D

0

@FCMichalo Puć na pewno na zdjęciach dobrze by wychodził

1

@Jacu327 Nie każdy bohater nosi pelerynę :D

2

Co za debil xDD

0

@zenoowity Hahah! Zatrzymajcie tę karuzelę!

2

No i wylądował xD

2

@Pilka_jest_okragla ale Casemiro pięknie wyszedł

1

@dzagos idź byczku, ja skończyłem wartę, trzeba iść spać. Zdrówka, i dobrej nocy.

6

Dźwięk pękających angielskich dup to najpiękniejsze to dzisiaj usłyszycie :)

6

Kurwa miałem już nic nie pić, ale jak tu się nie napić - zdrowie!

0

FOOOOOOOOOOOOOOORZZZZZA ITALIIIAAAAAAAAAAAAA

1

@whoocash19841 kułwa post niżej czytałem, że sędzia spoko

5

@Mankind zespół niespokojnych rąk

1

@DonMatteo901 Podludzie

8

Zmniejszyłem jasność na telewizorze i już mnie ten Sterling tak nie wkurwia.

0

1

@Aqualitek żeby tylko bo tej fasolce nie dostali tęgiej sraki, czego im serdecznie życzę.

1

@IbrahimAfellay taak byczku, ale z drugie strony za te zachowanie angielskich kibiców... oby Italia wygrała. Chciałbym zobaczyć jak ci angielscy pajace będą się pluć.

1

@Barca1992 to po prostu angliki, celowo.

1

Ebać tych pajacy, całym sercem za Italią.

0

@clyde Podpisuję się pod tym. Niesamowicie klimatyczno - chillowa nuta

2

Tak mnie dziś naszło na Wiedźmina 3. Też lubicie soundtrack z tej gry? Ja szczególnie lubię muzyczkę ze Skellige, konkretniej chodzi mi o The Fields of Ard Skellig. Podrzucam link pod spodem. Podzielcie się swoimi ulubionymi kawałkami! :D


3

@IronSanHybrid Wcześniej myślałem sobie, że gdyby doszło do takiego finału to będzie mi obojętne kto wygra, ale po tym jak zobaczyłem jak to bydło (nie obrażając bydła :) ) się zachowuje to szybko zmieniłem swoje zdanie.

1



Wracam do niego co jakiś czas, zawsze powoduje gęsią skórkę, mimo, że oglądam go po raz enty. Ja wiem, że niektórzy stawiają RDR 2 wyżej, i to szanuję. Jednak jak dla mnie ta gra i ten dodatek do Wiedźmina to jest TOP, TOP TOPÓW.

11

@DonMatteo901 jakże szkoda że zdecydował się odejść. Jest jaki jest, ale... wciąż widziałbym go u nas

1

@IronSanHybrid Z tego co wiem to w opcjach nie ma takiej możliwości

7

Leo wygranko w Copa, z jednej strony zajebiście i z drugiej też zajebiście! Miłej niedzieli. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?