7

Kumen czerwo na koniec przygody w Barcelonie

1

@Krychaaa10 ale się doczepiłeś tego Desta byku

0

@Robert1603 Uważam tak samo

0

@Robert1603 Pożegnamy go tak czy inaczej, moim zdaniem klamka już zapadła.

6

@Huck nie no, miał fajną okazję przed chwilą

0

Oby chociaż ten sędzia dzisiaj nic nie odwalał

1

@Janiama Cadiz Barcelona 1:4 Kadizek płaci rachunek EZ

0

@JimMorrisonFCB jak go ktoś podrzuci w pole karne, to może coś z tego będzie

2

@Kgorecki2500 o! kolejna okazja do przepierdzielenia kaski, to lubię :D

2

@Pilka_jest_okragla Piękny jest ten nasz dzik

1

Ten sendzia to kurwa hit jest

2

@mrboom i tak nie oglądaliśmy byku

5

Roberto póki co standardowo w swoim stylu

5

@marcin000019 Dobrze, że w końcu ktoś to nam wytłumaczył, dzięki Marcinku.

8

@marcin000019 Ale nas Marcinie rozpieszczasz tymi informacjami z pierwszej ręki

5

@marcin000019 W końcu jakieś konkretne info, dzięki Marcin

1

no niech jeszcze sobie klubu poszuka :)

0

Klema, idealny kandydat na wylew i stracenie bramki

0

Ja pierdole, a miało być tak pięknie

0

@FCB24 nie, bo na ławce mamy kurwa Kumana

1

Kómen to chyba gra na serwerze z wysokim pingiem, jeśli chodzi o zmiany.

3

@IronSanHybrid Rudy nie chce wpuścić :/

0

Demir. Tylko tyle i aż tyle :)

2

Alba w formie, musi wiedzieć, że tę piłkę mocniej musi kopnąć żeby doleciała do Paryża, do Messiego. XD

0

@Majkel34 KuPisz, to chyba bardziej pasuje.

4

@barcelonaLM Kłeczek to debil, nie oszukujmy się. Kazaliby mu wskoczyć do studni to by wskoczył

3

Tak sobie pomyślałem, że nieraz mówi się, że Barto zmarnował ostatnie lata Messiego w Barcy, po tym co się dzieje u nas w kraju to moim zdaniem można powiedzieć to samo, może nie ostatnie, ale LATA są marnowane przez te mierdy. Ehh.

0

@PawkoFCB No pomyśl, jak w państwie pisowskim można coś o nich złego powiedzieć?

6

@liam dziwnie piszesz Bartomeu

0

I bardzo kurwa dobrze, chociażby nic z tego nie wyszło, liczą się chęci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?