Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Kumen czerwo na koniec przygody w Barcelonie
1
@Krychaaa10 ale się doczepiłeś tego Desta byku
0
@Robert1603 Uważam tak samo
0
@Robert1603 Pożegnamy go tak czy inaczej, moim zdaniem klamka już zapadła.
6
@Huck nie no, miał fajną okazję przed chwilą
0
Oby chociaż ten sędzia dzisiaj nic nie odwalał
1
@Janiama Cadiz Barcelona 1:4 Kadizek płaci rachunek EZ
0
@JimMorrisonFCB jak go ktoś podrzuci w pole karne, to może coś z tego będzie
2
@Kgorecki2500 o! kolejna okazja do przepierdzielenia kaski, to lubię :D
2
@Pilka_jest_okragla Piękny jest ten nasz dzik
1
Ten sendzia to kurwa hit jest
2
@mrboom i tak nie oglądaliśmy byku
5
Roberto póki co standardowo w swoim stylu
5
@marcin000019 Dobrze, że w końcu ktoś to nam wytłumaczył, dzięki Marcinku.
8
@marcin000019 Ale nas Marcinie rozpieszczasz tymi informacjami z pierwszej ręki
5
@marcin000019 W końcu jakieś konkretne info, dzięki Marcin
1
no niech jeszcze sobie klubu poszuka :)
0
Klema, idealny kandydat na wylew i stracenie bramki
0
Ja pierdole, a miało być tak pięknie
0
@FCB24 nie, bo na ławce mamy kurwa Kumana
1
Kómen to chyba gra na serwerze z wysokim pingiem, jeśli chodzi o zmiany.
3
@IronSanHybrid Rudy nie chce wpuścić :/
0
Demir. Tylko tyle i aż tyle :)
2
Alba w formie, musi wiedzieć, że tę piłkę mocniej musi kopnąć żeby doleciała do Paryża, do Messiego. XD
0
@Majkel34 KuPisz, to chyba bardziej pasuje.
4
@barcelonaLM Kłeczek to debil, nie oszukujmy się. Kazaliby mu wskoczyć do studni to by wskoczył
3
Tak sobie pomyślałem, że nieraz mówi się, że Barto zmarnował ostatnie lata Messiego w Barcy, po tym co się dzieje u nas w kraju to moim zdaniem można powiedzieć to samo, może nie ostatnie, ale LATA są marnowane przez te mierdy. Ehh.
0
@PawkoFCB No pomyśl, jak w państwie pisowskim można coś o nich złego powiedzieć?
6
@liam dziwnie piszesz Bartomeu
0
I bardzo kurwa dobrze, chociażby nic z tego nie wyszło, liczą się chęci