3

@tervas zdrowy a za minutę połamany, ryzyko jest duże

1

Demir w pierwszym, o kurka!

6

Xavi jest wkurwiony, wszyscy są wkurwieni

2

@Triv44 Dokładnie, cieszy awans Kamila i najważniejsze, że Granerud nie wygrał :D

3

@Piernik @JimMorrisonFCB @bartulek98 @Piernik Dzięki bardzo Panowie za odpowiedzi, czyli dzisiaj na wieczorek wlatuje Wyspa. :D Dobrego wieczorku!

2

Wyspa Tajemnic. Wasze oceny tego filmu? oglądałem raz, dawno temu - pogubiłem się w pewnym momencie, czy to jest jeden z tych filmów do których trzeba podejść "na spokojnie?"

0

@Jacu327 Vegeta, co to w ogóle za porównanie

0

@Encore hehe pisał to pewnie z taką minką xD

0

@Rewolucja123 https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/drivers/ po wbiciu danych swojego sprzętu jest lista - może pomoże :)

1

@Lola120 Mam tę apkę od jakiegoś czasu. Ogólnie całkiem spoko, wiadomo trafiają się różne osoby, ale da się znaleźć kogoś sensownego do popisania i może czegoś więcej w przyszłości. Spróbować zawsze warto, najwyżej odinstalujesz :)

6

@matirix20 ok, dzięki za przypomnienie

1

@PatrychoO ale kozak, dziena za info

0

@kamilos1214 za dzieciaka uwielbiałem go oglądać :D Tak jak napisałeś, gracja i styl TOP.

1

@KoSSa124 siemanko, sorki, ze dopiero teraz odpisuję - odpowiadając to tak, zdecydowanie warto - dają radę :D

3

@Mixtape Dobrze powiedziane, wypiję jeszcze Twoje zdrowie i idę spać. Dobrej nocki wszystkim na naszej pięknej La Bambie.

1



That's what I fkn want :) Spoczko nuta.

2

ogląda ktoś z was sesje u Karczmarza?

dzisiaj na tapecie Wiedźmin

2

@Barwindg Dudeł śmieszkeł

0

@HighestInTheRoom niestety nie :(

2

@HighestInTheRoom o nie :'(

0

Zacząłem dzisiaj oglądać F9, obejrzałem 40 minut i wyszedłem do pulpitu - jakbym grał w nową Forzę.

2

@Comfortable_ die maschine

0

@Objectivo nie nastawiałbym się na nowe TLOU

1

@Seba_89_ byczq strumyk.tv i oglądasz co chcesz

1

@IronSanHybrid ale ten czas leci

0

@Kamilos84 oszczędzają oglądających, miło z ich strony

0

@umtiti weno byczq poleć jakiegoś szamana

2

@barcowy1899 w dupkę miejmy nadzieję :)

1

@FC1899Barca były problemy z ryzenami, ale po aktualizacjach już to wyeliminowali - powinno być ok

15

@4drian0 Na dworze dupa może, lecz w domu - broń Boże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?