Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tervas zdrowy a za minutę połamany, ryzyko jest duże
1
Demir w pierwszym, o kurka!
6
Xavi jest wkurwiony, wszyscy są wkurwieni
2
@Triv44 Dokładnie, cieszy awans Kamila i najważniejsze, że Granerud nie wygrał :D
3
@Piernik @JimMorrisonFCB @bartulek98 @Piernik Dzięki bardzo Panowie za odpowiedzi, czyli dzisiaj na wieczorek wlatuje Wyspa. :D Dobrego wieczorku!
2
Wyspa Tajemnic. Wasze oceny tego filmu? oglądałem raz, dawno temu - pogubiłem się w pewnym momencie, czy to jest jeden z tych filmów do których trzeba podejść "na spokojnie?"
0
@Jacu327 Vegeta, co to w ogóle za porównanie
0
@Encore hehe pisał to pewnie z taką minką xD
0
@Rewolucja123 https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/drivers/ po wbiciu danych swojego sprzętu jest lista - może pomoże :)
1
@Lola120 Mam tę apkę od jakiegoś czasu. Ogólnie całkiem spoko, wiadomo trafiają się różne osoby, ale da się znaleźć kogoś sensownego do popisania i może czegoś więcej w przyszłości. Spróbować zawsze warto, najwyżej odinstalujesz :)
6
@matirix20 ok, dzięki za przypomnienie
1
@PatrychoO ale kozak, dziena za info
0
@kamilos1214 za dzieciaka uwielbiałem go oglądać :D Tak jak napisałeś, gracja i styl TOP.
1
@KoSSa124 siemanko, sorki, ze dopiero teraz odpisuję - odpowiadając to tak, zdecydowanie warto - dają radę :D
3
@Mixtape Dobrze powiedziane, wypiję jeszcze Twoje zdrowie i idę spać. Dobrej nocki wszystkim na naszej pięknej La Bambie.
1
That's what I fkn want :) Spoczko nuta.
2
ogląda ktoś z was sesje u Karczmarza?
2
@Barwindg Dudeł śmieszkeł
0
@HighestInTheRoom niestety nie :(
2
@HighestInTheRoom o nie :'(
0
Zacząłem dzisiaj oglądać F9, obejrzałem 40 minut i wyszedłem do pulpitu - jakbym grał w nową Forzę.
2
@Comfortable_ die maschine
0
@Objectivo nie nastawiałbym się na nowe TLOU
1
@Seba_89_ byczq strumyk.tv i oglądasz co chcesz
1
@IronSanHybrid ale ten czas leci
0
@Kamilos84 oszczędzają oglądających, miło z ich strony
0
@umtiti weno byczq poleć jakiegoś szamana
2
@barcowy1899 w dupkę miejmy nadzieję :)
1
@FC1899Barca były problemy z ryzenami, ale po aktualizacjach już to wyeliminowali - powinno być ok
15
@4drian0 Na dworze dupa może, lecz w domu - broń Boże