Lovalo
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Abominacja widzicie tylko to, co chcecie widzieć, nie od dzisiaj to wiadome
0
@Kgorecki2500 Dobre pytanie, ciekawe, która z mam przejmie obowiązki taty :D
6
@hayek co tam Tuchel jak tu masz lepszych ekspertów xD
1
Najważniejsze, że widać progres, wracają czasy kiedy człowiek nie mógł się doczekać następnego meczu :D
4
co za kurwa pech
0
@Nano22 Zdecydowanie, sam mega doceniam. Dobrej nocki życzę, spadam spać!
1
@Nano22 Dzięki za odpowiedź. Ostatnio słuchałem w opór (Elton John, Dua Lipa - Cold Heart (PNAU Remix) mega siadło. Jeśli chodzi o artystów to u mnie jest iann dior 0,03% i jego "Holding On"
1
Słuchacie muzyki na Spotify? co w tym roku wjechało u Was na wrapped?
0
Arizona Zervas - SNOWMAN
fajnie wjechało, może komuś z Was też się spodoba
0
@MesQueUnClub96 Dzień 892 przypominania, że dodi jeszcze na La Bambie.
1
@Rust_Cohle Dla mnie kozak bo ich słucham na co dzień: 9/10
2
Gavi to jest kot nad koty
2
@Rust_Cohle Leganckie jedzonko, u mnie też dzisiaj wlatuje - właśnie jestem na etapie robienia sosów :D
0
Trzeba anulować to głosowanie bo przegraliśmy :(
1
To już tytuł na pasek w tvpis mamy
1
@Mario96w odklejeńcy z fb w formie xD
0
@AmigoBlancos XD, ale czego od tego chłopa wymagać
3
@Djzordon uwaga podaje top 3 słów w twoim zasobie słownictwa. ESCANDALO,ESCANDALO,ESCANDALO
3
@Ojciec5tkidzieci Nic gorszego już dzisiaj nie zobaczę, nawet wynik meczu mnie nie zaskoczy - dzięki Ojciec :/
2
@FC1899Barca hhaha, paczcie na mesiego, że niby balondor ma dostać
1
@macio_944 Araujo do tego zestawu i lecimy z nimi na pełnej
1
Czyli nic mu się nie stało? całe szczęście
0
@FioletoweOczy nie
0
@agaFCB Xavi go wyprowadzi na ludzi ᕦ(ツ)ᕤ
0
@Vebrol nie no, nie zaczynajmy z jakimiś teoriami spiskowymi xD
18
@FC1899Barca Weź chłopie zluzuj, kolejny post o tym samym. Każdy kto ogląda wie w jakiej sytuacji jesteśmy, wszystko w nogach naszych kopaczy - wylewanie żalu na forum nic nie pomoże.
0
@Abominacja pompowanie po 0:0 z Benfica u siebie? bez przesady. Zagraliśmy dobry mecz, mieliśmy też sporego pecha i nieudolnego Depaya - mimo tego przeciwnik też zagrał dobre spotkanie. To nie jest jeszcze czas na pompowanie balonika.
0
Ja pierdole, jak nie urok to sraczka
0
Co poszedł Bembele
1
Ładnie Demir, dajesz chłopaku