0

@Abominacja widzicie tylko to, co chcecie widzieć, nie od dzisiaj to wiadome

0

@Kgorecki2500 Dobre pytanie, ciekawe, która z mam przejmie obowiązki taty :D

6

@hayek co tam Tuchel jak tu masz lepszych ekspertów xD

1

Najważniejsze, że widać progres, wracają czasy kiedy człowiek nie mógł się doczekać następnego meczu :D

4

co za kurwa pech

0

@Nano22 Zdecydowanie, sam mega doceniam. Dobrej nocki życzę, spadam spać!

1

@Nano22 Dzięki za odpowiedź. Ostatnio słuchałem w opór (Elton John, Dua Lipa - Cold Heart (PNAU Remix) mega siadło. Jeśli chodzi o artystów to u mnie jest iann dior 0,03% i jego "Holding On"

- zdominował moje playlisty :D

1

Słuchacie muzyki na Spotify? co w tym roku wjechało u Was na wrapped?

0

Arizona Zervas - SNOWMAN

fajnie wjechało, może komuś z Was też się spodoba

0

@MesQueUnClub96 Dzień 892 przypominania, że dodi jeszcze na La Bambie.

1

@Rust_Cohle Dla mnie kozak bo ich słucham na co dzień: 9/10

2

Gavi to jest kot nad koty

2

@Rust_Cohle Leganckie jedzonko, u mnie też dzisiaj wlatuje - właśnie jestem na etapie robienia sosów :D

0

Trzeba anulować to głosowanie bo przegraliśmy :(

1

To już tytuł na pasek w tvpis mamy

1

@Mario96w odklejeńcy z fb w formie xD

0

@AmigoBlancos XD, ale czego od tego chłopa wymagać

3

@Djzordon uwaga podaje top 3 słów w twoim zasobie słownictwa. ESCANDALO,ESCANDALO,ESCANDALO

3

@Ojciec5tkidzieci Nic gorszego już dzisiaj nie zobaczę, nawet wynik meczu mnie nie zaskoczy - dzięki Ojciec :/

2

@FC1899Barca hhaha, paczcie na mesiego, że niby balondor ma dostać

1

@macio_944 Araujo do tego zestawu i lecimy z nimi na pełnej

1

Czyli nic mu się nie stało? całe szczęście

0

0

@agaFCB Xavi go wyprowadzi na ludzi ᕦ(ツ)ᕤ

0

@Vebrol nie no, nie zaczynajmy z jakimiś teoriami spiskowymi xD

18

@FC1899Barca Weź chłopie zluzuj, kolejny post o tym samym. Każdy kto ogląda wie w jakiej sytuacji jesteśmy, wszystko w nogach naszych kopaczy - wylewanie żalu na forum nic nie pomoże.

0

@Abominacja pompowanie po 0:0 z Benfica u siebie? bez przesady. Zagraliśmy dobry mecz, mieliśmy też sporego pecha i nieudolnego Depaya - mimo tego przeciwnik też zagrał dobre spotkanie. To nie jest jeszcze czas na pompowanie balonika.

0

Ja pierdole, jak nie urok to sraczka

0

Co poszedł Bembele

1

Ładnie Demir, dajesz chłopaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?