0

Bramkarze: Ter Stegen + 2 bramkarz
Środkowi Obrońcy: Pique Bartra Masche Garay
Prawi obrońcy: Danilo, Montoya
Lewi obrońcy:Alba, Adriano
Defensywni Pomocnicy: Pogba, Busi
Ofensywni Pomocnicy: Iniesta, Fabregas,Rakitić, Rafinha,Sergi Roberto
Skrzydłowi: Neymar, Sanchez, Reus, Deulofeu
Napastnicy:Messi , Bojan

0

Sprzedać: JdS, Pinto, Song, Alves, Pedro, Tello, Afellay, Cuenca.
Kupić: Ter Stegen, Danilo, Garay, Pogba, Reus zakup 2 ostatnich pozostaje w kwesti marzeń ale uważam że kupno Rakiticia jest realne i do zrobienia a ten zawodnik ma wizje gry i wprowadziłby nową jakość + Deulofeu, Rafinha z wypożyczeń.

0

Czasami rozmyślam sobie co w naszym klubie przestało funkcjonować jak należy. Wtedy wracam do czasów jak było " Pięknie i kolorowo " i co rzuca się w oczy ? To że przykład idzie z góry , niestety ale nasz zarząd to obecnie grupa KARIEROWICZÓW przynajmniej w większości i niestety jeżeli nie będzie zmiany "na szczytach" to nawet najlepszy trener i najlepsza drużyna nie będzie grała na miarę swoich możliwości... Niestety możecie uznać mnie za sceptyka ale z całym szacunkiem do umiejętności Luis Enrique które cenie oraz jego charyzmy której również nie można mu odmówić... Nie osiągnie niczego spektakularnego jeżeli nie będzie miał odpowiedniego wsparcia a według mnie takie otrzyma tylko wtedy gdy ( przepraszam za słownictwo) wygna się te świnie które siedzą przy korycie i w głowach mają tylko jedno $$$ a zastąpi się ich ludzmi którzy mają ten Klub w Sercu w przeciwnym razie za kilka/kilkanaście lat nie będziemy się odróżniali od niektórych maszynek do pieniędzy zwanych klubami sportowymi... A chciałbym żeby na zawszę słysząc FC Barcelona mógł z uśmiechem na twarzy dodać Més que un club !!!

0

Panie Marcinie mówi Pan że nie widzi pośród piłkarzy następców dla Puyola bo takich nie ma i nie będzie. Niestety ale dlaczego nadal chcę Pan żyć przeszłością ? Piękne czasy Puyol, Xavi, V.V Alves i wielu innych... Ale ich epoka przemija i należy dać szanse młodym : Bartra, Montoya, Neymar, Ter Stegen a będą Oni wspomagani przez wielkich piłkarzy: Messi, Fabregas, Pique... I mówi Pan że nie widzi następcy Puyola a Ja się z Panem nie zgodzę bo jest taki zawodnik i to pod nosem... Marc Bartra jeżeli damy mu się rozwinąć a potencjał ma ogromny wole walki charyzmę jeszcze brakuje mu doświadczenia ale to przyjdzie z czasem... I mogę ze stanowczością powiedzieć że za 10 może więcej lat to Bartra będzie odchodził jako wielki kapitan...

2

A Ja chętnie się do tego przyłącze... ;))

0

Takich chłopaków jak w tych 45 minutach chciałbym oglądać zawszę... Zaangażowanie , walka , nie boją się twardej walki potrafią faulem przerwać akcje jest asekuracja... Oby tak dalej no i wisienka na torcie Goollll Sancheza po którym wpadłem w euforie ;))) Pozdro i wspierajmy Naszych w 2 połowie ;)))

0

Według mnie ten skład w niczym nie zaskoczy Atletico. Simeone na pewno przygotował się na taki skład i będzie penetrował nasze pole karne wysokimi piłkami albo prostopadłymi albo też wrzutkami. Dlatego też skłaniałbym się do zagrania trochę eksperymentalnym składem w obronie. LO - bez zmian Alba do pomocy mu jak najbardziej walczak Alexis bo po przeciwnej stronie boiska będą mieli Koke i Juanfrana i o ile się nie mylę to ten drugi często posyła piłki w pole karne... Moim zdaniem w środku powinni zagrać Pique razem z Bartrą (dlaczego Bartra mogą zapytać się niektórzy) otóż w meczach których grał zawszę był solidny nie schodził niżej pewnego poziomu a poza tym więcej cm w polu karnym się przyda. No i PO tutaj ku zaskoczeniu nie Ofensywnie usposobiony Alves który zostawi dziurę którą Turan może nasz zniszczyć tylko Mascherano który nie miałby tylu ofensywnych zadań co Alves a asekurowałby naszych dwóch stoperów. Bo jeżeli po raz kolejny mamy przeciwstawiać się groźnym kontrom rywali mając na tyłach tylko 2 stoperów i spóźnionych bocznych obrońców nie zapominając o Busim który szybkością nie grzeszy a jak wiemy będzie ustawiony wyżej w rozegraniu co uniemożliwi mu powrót na czas. Trzeba też brać pod uwagę wariant niekorzystny dla nas czyli wynik remisowy bądź prowadzenie Atletico oczywiście w miarę upływu czasu zwiększyć ryzyko zagrać ofensywnie. Ale jeżeli stracimy jako pierwsi bramkę to nie wiem czy ich solidna obrona pozwoli żebyśmy strzelili im co najmniej 2 bramki prowadzące do zwycięstwa a więc spokojnie asekuracyjnie 3 ŚO w pierwszym składzie a chłopaki w przodzie muszą strzelić od tego są... Pozdro ;)

0

Chociaż nie bądźmy tacy surowi... Może wróci Bojan i będzie naszym napastnikiem ;)

0

No liczyłem kiedyś na transfer Danilo ale chyba się przeliczyłem. Tak samo z transferem dobrego ŚO może Garay człowiek skała... Pozdro

0

Moim skromnym zdaniem zagrał bym tak: 1:4:2:3:1
Ter Stegen
Danilo, Luiz, Pique, Alba
Yaya Youre, Pogba
Marco Reus, Iniesta, Eden Hazard
Messi Ale jednak to pozostawię w kwestii marzeń

Pinto: Alba, Pique, Bartra, Mache/ Montoya--- Busi Fabregas Xavi --- Iniesta Sanchez Messi -----------> Później Xavi schodzi wchodzi Neymar a Anders wraca do pomocy no ewentualnie inne zmiany wynikające z Gry bądź wyniku

0

xavi890 przegrywaliśmy meczę z silnymi rywalami... Pewnie to wina Barty może należy ci przypomnieć że na boisku w tych meczach było jeszcze 10 równie odpowiedzialnych za te porażki... Mówisz o meczu z Realem a kto chociaż po części uratował honor i strzelił bramkę. Fakt zawalił przy akcji z Balem ale powinien go wtedy sfaulować a drugie że ten strzał zawodnika Realu to nie jeden bramkarz z polskiej ligi by wybronił... Reasumując daje na przykład mecz z (nie ogórkiem la liga jak to określasz) czyli Realem w którym Barta był najlepszy na placu a że zabrakło trochę doświadczenia to kiedy on ma je zdobywać ??? Najlepiej niech odejdzie a za kilka lat jak będzie ogranym 27 latkiem TOPowym zawodnikiem na świecie to kupimy go za grube miliony. A jeszcze co do tego sprintu to powiedz mi który ŚO na świecie by mógł się ścigać z Balem ???

0

Według mnie ten skład w niczym nie zaskoczy Atletico. Simeone na pewno przygotował się na taki skład i będzie penetrował nasze pole karne wysokimi piłkami albo prostopadłymi albo też wrzutkami. Dlatego też skłaniałbym się do zagrania trochę eksperymentalnym składem w obronie. LO - bez zmian Alba do pomocy mu jak najbardziej walczak Alexis bo po przeciwnej stronie boiska będą mieli Koke i Juanfrana i o ile się nie mylę to ten drugi często posyła piłki w pole karne... Moim zdaniem w środku powinni zagrać Pique razem z Bartrą (dlaczego Bartra mogą zapytać się niektórzy) otóż w meczach których grał zawszę był solidny nie schodził niżej pewnego poziomu a poza tym więcej cm w polu karnym się przyda. No i PO tutaj ku zaskoczeniu nie Ofensywnie usposobiony Alves który zostawi dziurę którą Turan może nasz zniszczyć tylko Mascherano który nie miałby tylu ofensywnych zadań co Alves a asekurowałby naszych dwóch stoperów. Bo jeżeli po raz kolejny mamy przeciwstawiać się groźnym kontrom rywali mając na tyłach tylko 2 stoperów i spóźnionych bocznych obrońców nie zapominając o Busim który szybkością nie grzeszy a jak wiemy będzie ustawiony wyżej w rozegraniu co uniemożliwi mu powrót na czas. Trzeba też brać pod uwagę wariant niekorzystny dla nas czyli wynik remisowy bądź prowadzenie Atletico oczywiście w miarę upływu czasu zwiększyć ryzyko zagrać ofensywnie. Ale jeżeli stracimy jako pierwsi bramkę to nie wiem czy ich solidna obrona pozwoli żebyśmy strzelili im co najmniej 2 bramki prowadzące do zwycięstwa a więc spokojnie asekuracyjnie 3 ŚO w pierwszym składzie a chłopaki w przodzie muszą strzelić od tego są... Pozdro ;)

1

No i mając na uwadze to że zarząd sprzeda na pewno Songa i prawdopodobnie Masche liczyłbym się także z kupnem kogoś o profilu Dawida Luiza ŚO/def Pom który mógłby z powodzeniem zastąpić Busiego i zagrać jako ŚO najlepiej gdyby był to zawodnik silny fizycznie z odrobinką fantazji ( uderzenie z daleka, rajd )

0

Ezequiel Garay to mógłby być transfer w dziesiątkę... Posturny chłop do tego zwrotny i nawet dynamiczny a co najważniejsze solidny.

0

Garay z Benfiki ??? Moim zdaniem mógłby być odpowiedni.

2

Chyba im się w głowach poprzewracało... Sanchez 4 najskuteczniejszy zawodnik w Hiszpanii tylko Ronaldo Messi i Costa mają strzelone więcej bramek... A o ile wiadomo pod tych 3 zawodników układana jest gra klubów... Porównując ich również prawdopodobnie Sanchez nie spędził na boisku tylu minut co oni... A do tego to niesamowity walczak... Sprzedać go tak ale zważając na aktualne ceny gdzie sprzedaje się jakiś małolatów bez renomy i osiągnięć po kilku dobrych meczach za 15-30 milionów... Sanchez jak dla mnie przedział 50-60 Milionów...

1

Mówisz Atak marzeń no ale przy tak ofensywnie usposobionych pomocnikach oraz: Mullerem i Podolskim którzy również potrafią grać na " 9 " o zdobywanie bramek bym się nie martwił... 1:4:2:3:1 Nauer Lahm Hummels Mertesacker Schmelzer Kroos Schweinsteiger Reus Gotze Ozil Muller No i oczywiście zmiennicy bardzo dobrzy: Podolski ( którego widziałbym w pierwszym składzie tylko nie wiem czy jako napastnika czy skrzydłowego ) Schürrle Draxler oraz inni młodzi perspektywiczni zawodnicy... Dla mnie faworyci ;)

1

Wara mi od Sancheza... Po prostu dać trochę więcej swobody Sanchezowi przynajmniej taką jaką ma Neymar bo wiadomo że Messi może dużo więcej. Bo nie rozumiem tego Sanchez gra jako napastnik czy pomocnik ??? Bo walczy jak pomocnik a mając sytuacje gdzie może kiwnąć uderzyć podaje do tyłu albo do Messiego mimo że ma lepszą pozycje... Zaufać mu a on pokaże na co go stać ;)

0

Szybki Silny Waleczny Uderzenie i TECHNIKA... Miło byłoby popatrzeć na takiego zawodnika w naszej koszulce walczyć o niego... Epickie były by jego pojedynki z Ronaldo albo G.Balem... Ale najlepsze było by to że urozmaiciłby trochę grę w środku pola no i jego uderzenia mogłyby nie jeden mecz uratować ;)

0

Ter Stegen ,Pogba , Luiz , Reus , i Danilo na Prawą obronę 5 bardzo dobrych piłkarzy którzy wprowadzili być coś nowego do Barcelony z korzyścią dla nas. Powiecie że nie stać nas 70 milionów Pogba + 40-45 za Reusa na pewno zażyczą sobie 30-35 Luzi no i Danilo 20 Ter Stegen 10-15 to wszystko kosztowało by nas 170-185 mln dodajmy do tego pieniądze pozyskane z sprzedaży: Alvesa, Songa, V.V , Tello , Cuenca, Affelay i prawdopodobnie kogoś z dwójki Pedro Alexis... To cała ta operacja wyjdzie nam trochę ponad 100 mln... Czy się opłaca to nie wiem ale warto spróbować p.s Zapomniałem o jakimś napastniku ale tutaj ciężko powiedzieć kto by się nadawał

0

Bramkarze: Marc-Andre Ter Stegen, Willy Caballero
Środkowi obrońcy: Gerard Pique, David Luiz, Marc Bartra, Aymeric Laporte
Lewi obrońcy: Adriano, Jordi Alba
Prawi obrońcy: Danilo, Martin Montoya
Defensywni pomocnicy: Sergio Busquets, Xavi, Sergi Roberto,
Ofensywni pomocnicy: Andres Iniesta, Cesc Fabregas, Alien Halinovic, Affelay
Skrzydłowi napastnicy: Neymar, Sanchez, Marco Reus, Gerard Deulofeu,Rafinha
Środkowi napastnicy: Lionel Messi,

Oczywiście nie wyklucza się odejścia któregoś z zawodników: Sanchez, Pedro, Fabregas myślę że można by było użyć któregoś z tych piłkarzy do sprowadzenia Reusa np. Pedro + (Cuenca, Tello,)

0

Ta 8 Alvesa to raczej trochę naciągana ponieważ w porównaniu do 7 dla Messiego który w 2 połowie praktycznie rozgrywał i tworzył grę w ofensywie i strzelił bramkę po podaniu Alvesa ale teraz teoretycznie załóżmy że na boisku musi pozostać jeden z tej dwójki który więcej wnosił do gry bo moim zdaniem to Messi i nie jest to tylko ocena podyktowana grą ofensywną bo wiemy że Messi jest napastnikiem a Alves obrońcą. Więc chociażby Messi = Alves według mnie jak najbardziej zasłużona 8 dla Messiego.

0

A Cuenca to będzie nasz nowy Messi albo taki Pedro bo talent np ma tylko trzeba jego talent wykorzystać ale o to się nie boje.

0

Tylko się cieszyć że rozszerza nam się wariant ofensywny jeszcze jak Afellay wyleczy kontuzje i będzie musiał pokazać swój kunszt aby dostawać swoje szanse na grę. Messi

0

Chciałbym aby Barcelona w finale KMŚ zmierzyła się z Santosem i aby wynik odzwierciedlił przepaść jaka jest między Ligami Europejskimi a Ligą Brazylijską. I aby uświadomić co niektórym że Neymar w Europie nie byłby jakąś Super Gwiazdą i że jeszcze musi się wiele nauczyć żeby grać na wysokim poziomie w europejskich ligach ale myślę że nasi obrońcy nie pozwolą mu na wiele swobody w grze i pokażą gdzie jego miejsce czyli w Brazylii tam gdzie błyszczał pełnią chwały Najlepszy Piłkarz w Historii :p A co do bramek Króla to Wikipedia nie ma zwyczaju się mylić 669 w lidze i 77 w reprezentacji.

0

Najlepszym Obrońcą w Historii to nie był ale Wybitni na pewno był. A co do Najlepszego obrońcy w historii to jest nim Franz Beckenbauer... I co to tego to chyba każdy fanatyk Piłki Nożnej nie ma wątpliwości.

0

Bardzo ciekawie prezentuję się ten wariant... Ale czy sprawdzi się w Praktyce to już inna sprawa. Czy się sprawdzi to miejmy nadzieje przekonamy się już w następnym sezonie.

0

Barcelona

0

Ta wycena np nie jest adekwatna do Realiów ponieważ niektórzy zawodnicy są zawyżani a co niektórych to szkoda komentować bo zawodnicy Światowej klasy jak Vidic są warci Więcej...

0

derby89

No faktycznie mylnełem się... Ale to nie zmienia faktu że nie mamy żadnego dobrego środkowego obrońcy bo Żewłakow powinien dać sobie spokój a Smuda powinien pomyśleć nad dobrym i młodym środkowym obrońcom który na razie przy boku Głowackiego nauczył by się co nieco i by nam służył przez długie lata... Może Pique ma pradziadka z Polski może sprawdźmy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?