MACIEK 22
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sam już nie wiem co myśleć o tym zawodniku mógłby dać nam wiele nowych możliwości w taktyce. Osobiście gdyby przyszedł chciałbym widzieć nasz skład w następującej taktyce która sprawdza się na mistrzostwach czyli z 3 w tyle 2 bocznymi wysuniętymi zawodnikami box to box i dalej według uznania trenera. U nas mogłoby to wyglądać ciekawie: Bramkarz ( Bravo, Ter Stegen ) Trójka w tyle Pique Bartra i trochę wyżej wysunięty Mascherano po bokach Alba i Cuadrado czyli dwie peterdy wytrzymali bardzo szybcy i ofensywnie usposobieni przy czym nie zapominają o defensywie. Środek tworzyliby Rakitić i Iniesta przed nimi Messi i wspomagający go Sanchez i Neymar którzy nie musieliby być przywiązani do bocznej linii po której ganialiby nasi boczni cofnięci skrzydłowi. Czyli 1:2;3:2:1:2
3
Martín Cáceres...
0
http://www.orange.pl/kid,4001074088,id,4003861645,title,Suarez-musial-sie-odgryzc-Krotka-pilka-odc-95,wpbxw,video.html Polecam Paweł Zarzeczny troszkę subiektywnie komentuje całe zajście Suarez vs Chiellini ale jak wiadomo prawda leży gdzieś po środku.
0
Jak Suarez Chielliniego ;pp Ale widzę że chociaż ktoś tutaj ma poczucie humoru... ;)
0
W Mojej opinie ta kara również jest absurdalna oczywiście powinno się ukarać go w należyty sposób ponieważ jest to Recydywa po raz bodajże 3 ugryzł kogoś w czasie meczu. Pomijając aspekt humorystyczny ponieważ dorosły człowiek w przypływie nerwów zachowuje się jak przedszkolak (nadpobudliwy) co nie jest Normalne ale trzeba mieć do tego dystans i wziąć na to poprawkę... Ale weźmy pod uwagę szkodliwość jego czynu, czy poza śladami zębów na poszkodowanym stało się coś złego ? Czy Włoch nabawił się kontuzji ? Czy było to wejście które zagrażało mu w jakikolwiek sposób ? No niekoniecznie... A karę dostał stosunkowo wysoką zważając na te którą dostał przykładowo Witsel łamiąc nogę Wasilewskiemu 8 meczy pauzy i 250 euro. Podałem tylko jeden przykład ale takich zagrań jest pełno i tym powinni zająć się komisje tym żeby wykluczać chamskie zagrania które mają na celu zrobienie krzywdy drugiemu zawodnikowi. Pozdrawiam Trzeźwo Myślących i Obiektywnych ;)
0
Ja widzę że Ty masz taką protezę ale mózgu i pisząc ten komentarz zapomniałeś ją włożyć. Pozdro ;)
0
Sam nie wiem co myśleć o ewentualnym pomyśle sprowadzenia tego zawodnika... Uważam że jest to dobry zawodnik może nie Topowy ale stabilny i ograny mimo młodego wieku... Uniwersalny bo może grać jako ŚPO ŚP ŚPD więc dałby wiele możliwości konfigurowania naszego ustawienia. Cena też nie jest wygórowana ale czy znajdzie się dla niego miejsce i czy nie będzie się to odbywało kosztem minut które możemy przeznaczyć na grę Sergio Roberto i Rafinhy ? Generalnie to w pomocy mamy przesyt: Iniesta, Rakitić, Rafinha, Roberto, Busi, Masche i ewentualnie Xavi jak dla mnie trzeba liczyć się z tym że Halinowić będzie pukał do dziw pierwszej drużyny. W razie odejścia Xaviego myślę że za odpowiednią cenę można brać na pewno wniósł by coś do drużyny jak mówi moja Babcia " od przybytku głowa nie boli "
1
Mówisz że gra padake mimo tego przez sporą cześć sezonu był liderem defensywy i mimo błędów które mu się przydarzają pokazuje że mu zależy. Wiem że myślami buja gdzieś w oddali ale przydatny jest na konferencjach prasowych gdzie wykazuje się opanowaniem i elokwencją... Na pewno jest dobrym duchem tej drużyny
0
Piłkarzem jest b.dobrym to fakt ma problemy osobowościowe... Ale szczerze to dla mnie jest akurat wnosi trochę "Humoru" do piłki nożnej. Szczerze bardziej wolałbym Suareza gryzącego kogoś ( nie robiąc mu przecież strasznej krzywdy ) niż zawodników wyładowujących swoją frustracje tak jak zrobił to Marchisio ( chamski faul który mógł się skończyć poważną kontuzją 100% premedytacji po zagraniu i do tego pali głupa że nic nie zrobił ) albo inny przykład Song wolałbym żeby później dorwał Mandzukicia i go ugryzł niż próbował go uderzyć ;pp oczywiście to drugie to żart ale jeżeli dowiaduje się że ma być dyskwalifikacja Suareza to domagam się podobnej kary dla Marchisio Songa i kilku innych którzy popełniają gorsze przewinienia.
0
Isla o ile się nie mylę to Lewy Obrońca. Maxi Pereira to jest genialny zawodnik. Caceres jest bardzo uniwersalny ( ŚO i może grać na boku ) ale nie wiem czy po tym jak go potraktowaliśmy nie dając mu szansy na grę chciałby wrócić do nas. Aurier jest już zawodnikiem Arsenalu.
0
Ter Stegen / Brawo
Montoya/Cuadrado
Pique/Marquinhos
Bartra/Mascherano
Alba/Adriano
Busi/Mascherano
Rakitic/ Roberto
Iniesta/Rafinha
Messi/Neymar/Sanchez/Deulofeu/Reus
Reasumując: Alvesa --> Cuadrado
Pedro --> Reus ( wiem że to niemożliwe ale wiara umiera ostatnia )
ps. Chciałbym również zobaczyć jak w trakcie sezonu wdraża się Halinovica do składu
0
Wszystko OK tylko po co nam kolejny przewidywalny do bólu schematyczny POMOCNIK... Kross to jest taki zawodnik do uspokajania gry nie często widzimy u niego ciekawe zagrania do przodu bardziej redukuje grę zagrywanymi piłkami do tyłu. Coś na wzór Roberto tylko że lepszy/ Wracając do Krossa jest On nam całkowicie niepotrzebny przecież potrzebujemy zawodnika z błyskiem i wizją gry który nie zawszę zagra schematyczną akcje tylko będzie łamał schematy... Dla zrównoważenia pomocy Busi Rakitić Xavi Roberto ---> zawodnicy raczej stonowani oraz Rafinha Iniesta ---> technicy którzy potrafią pociągnąć grę i pójść na wariata do przodu. Jeżeli chcemy jeszcze wzmacniać pomoc to jedynie: Reus chociaż to bardziej skrzydłowy albo cofnięty napastnik / Ewentualnie Pogba bądź Vidal chociaż milej widziałbym Francuza ponieważ Vidal nie do końca przekonuje mnie swoją grą chociaż trzeba wziąć pod uwagę że wraca po kontuzji.
0
"Barça jest gotowa sprzedać Chilijczyka, ale za minimum 25 milionów euro. W czasach kryzysu jest to suma osiągalna tylko dla nielicznych." Że co kur.. ?! Za jakiś leszczy po kilku przeciętnych meczach płacą takie sumy a co dopiero za zawodnika grającego na najlepszym poziomie przez kilka sezonów... A apropo tej wymiany to są to chyba jakieś JAJA bo inaczej tego nie można nazwać.
0
Cuadrado OK niech będzie ale pod warunkiem że rola ŚO i Defensywnego Pomocnika będzie asekurowanie poczynań reszty składu... Nie ukrywajmy jeżeli do składu w miejsce Alvesa wskoczyłby Cuadrado to znowu będziemy narażeni na kontry pozostawiając w tyle Pique który ma zapędy ofensywne oraz drugim stoperem a to za mało asekurować tyły powinno co najmniej 3 zawodników. Więc albo gramy ofensywnymi skrzydłowymi obrońcami: Alba i Cuadrado a Busi będzie ustawiony tuż przed stoperami ( chociaż wiadomo że ciągnie go do rozegrania ) albo pozostawiamy Lewą obronę ofensywną a Prawy Obrońca spełni role 3 do asekuracji jak kiedyś Abidal... Dla mnie osobiście 2 bocznych obrońców o takich zapędach funkcjonować będzie jedynie kiedy Mascherano będzie Def. Pomocnikiem który do spółki z Pique i 2 stoperem zapewnią spokój w obronie.
0
Co do naszego Prawego Obrońcy to miałbym ciekawą i myślę stosunkowo realną finansowo propozycje... O ile Juventus będzie skłonny sprzedać nam Martina Caceresa i o ile on będzie chciał do nas wrócić ??? Gościu z tego co oglądałem to jest zrównoważony między ofensywą a defensywą. Ma 27 lat to idealny wiek, doświadczony, ograny 183 wzrostu i dobra gra głową do tego dosyć silny atletyczny i jak dla mnie strasznie Waleczny.Co o tym myślicie ???
0
Co do naszego Prawego Obrońcy to miałbym ciekawą i myślę stosunkowo realną finansowo propozycje... O ile Juventus będzie skłonny sprzedać nam Martina Caceresa i o ile on będzie chciał do nas wrócić ??? Gościu z tego co oglądałem to jest zrównoważony między ofensywą a defensywą. Ma 27 lat to idealny wiek, doświadczony, ograny 183 wzrostu i dobra gra głową do tego dosyć silny atletyczny i jak dla mnie Waleczny... Co o tym myślicie ???
2
Pinto jeżeli chodzi o mecze w których bronił pokazywał umiejętności na poziome bramkarzy klubów z środka tabeli/ bez błysku ale stabilnie i poprawnie. A jeżeli chodzi o kilku bramkarzy to akurat Bramka to jest taka pozycja w której największe znaczenie ma "Pewność" możesz być najlepszym bramkarzem na świecie w czasie treningów ale jeżeli nie będziesz grał Regularnie to nie pokażesz pełni swoich umiejętności. Jak dla mnie niech stoczą walkę o koszulkę z numerem 1 ale w sezonie hierarchia powinna być ustalona.
0
A Ja tam lubię grę Belgów Niemców drużyny ułożone i zrównoważone między ofensywą a defensywą. Jak dla mnie NIEMCY są faworytem i mówiłem to już dawno dawno temu...
1
Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi ale gra Jordiego w ofensywie była ograniczona z racji tego że 3/4 akcji rozgrywana była środkiem... Na początku meczu raz po raz wychodził do oskrzydlających podań ale ich nie dostawał bo dominowały wymiany w środku często do tyłu i strasznie wolne czasami tylko przeplatane długimi piłkami czy to do Costy czy Torresa jednak byli oni tam osamotnieni więc nie byli w stanie poradzić sobie z 3 stoperami którymi gra Chile... Generalnie gra Hiszpanii osiągnęła stan krytyczny i potrzeba zmian podobnie jak w Barcelonie.
1
Fajnie muszę zrobić coś takiego z moim pracodawcą. Powiem że chcę pracować w innej firmie ale z uwagi że mógłbym przepracować jeszcze kilka lat w obecnej zażądam od szefa aby wypłacił mi połowę pensji którą mógłbym zarobić pracując u niego jeszcze przez 2 lata... Podwójna pensja może w końcu będzie się lepiej żyło w naszym kraju ;p
0
Ale przypuszczam że cena Bernarda byłaby dosyć wygórowana Szachtar nie sprzedałaby go taniej niż 30-40 milionów. A za tą cenę mamy już Reusa może się powtarzam z tym zawodnikiem ale jest On warty naszego zainteresowania...
0
Po pierwsze o ile się nie mylę to Bernard gra na pozycji skrzydłowego a tam mamy przesyt. Po drugie występuje na pozycji lewego skrzydłowego o ile się nie mylę a w Barcelonie gra tam Neymar więc 2 zawodników tam nie upchamy. Miejsce w reprezentacji znalazł tylko dlatego że Neymar w kadrze schodzi bardziej do środka pod grę i nie musi się trzymać kurczowo skrzydła jak w Barcelonie.
0
Nie chcę być sceptykiem ale może to być błędna decyzja... Aczkolwiek każdy z nas i to nie trzeba być "odpowiednią osobą" tylko rozsądną i gospodarną. Człowiek w sklepie rozpatruje czy dany produkt jest warty swojej ceny i gdybym wszedł do sklepu i mógł dostać je za darmo to nie kupowałbym go za 3 zł tylko te 3 złote przekazał na zakup np.Paluszków... ;ppp I chyba tak zrobiło by 99% społeczeństwa
0
Po tym meczu chciałbym widzieć krytyków mojego pomysłu o sprowadzeniu Meksykańskiego bramkarza Guillermo Ochoay... Porównując go do Claudio Brawo warunki fizyczne podobne wiek podobny umiejętności zbliżone ale CENA Ochoa jest właścicielem swojej karty zawodniczej dlatego moglibyśmy mieć go za darmo w porównaniu do Brawo za którego chcą około 10-12 milionów które można by było dołożyć do innych transferów. Ale przypuszczam że po tym co na razie pokazuje na MŚ bo i w meczu z Kamerunem kapitalnie wybronił strzał z głowy w końcówce a z Brazylią to był jego koncert. Ubiegać się będą o niego czołowe kluby Europy
0
Po tym meczu chciałbym widzieć krytyków mojego pomysłu o sprowadzeniu Meksykańskiego bramkarza Guillermo Ochoay... Porównując go do Claudio Brawo warunki fizyczne podobne wiek podobny umiejętności zbliżone ale CENA Ochoa jest właścicielem swojej karty zawodniczej dlatego moglibyśmy mieć go za darmo w porównaniu do Brawo za którego chcą około 10-12 milionów które można by było dołożyć do innych transferów. Ale przypuszczam że po tym co na razie pokazuje na MŚ bo i w meczu z Kamerunem kapitalnie wybronił strzał z głowy w końcówce a z Brazylią to był jego koncert. Ubiegać się będą o niego TOPowe kluby w Europie
1
Czytam i czytam wasze komentarze tym że przemija tiki-taka... Wczoraj to nie Hiszpania raczej Meksyk grał coś co zbliżyło się do tego stylu. Meksyk grał na spokoju od tyłu i potrafili co najważniejsze przyśpieszyć zagrać po kilka podań na takiej szybkości że mega ładnie pracowali też w pressingu. A urozmaicenie podań i ich wachlarz był na duży plus... Finezja tego im nie brakowało czekam na mecz Meksyku z Brazylią i Chorwacją
0
Żaden Koke czy na prawdę uważasz że Koke jest w stanie uciągnąć grę całej drużyny ? To nie jest zawodnik kluczowy to jest uzupełnienie składu to prawda gra na poziomie ale jest to poziom niżej niż Rakitić i Fabregas. Mówisz że Rakitić nie zachwycił ? A powiedz mi kto zachwycił w Chorwacji wybijał się tylko Olić. Mogę też z całą stanowczością powiedzieć że wczoraj Rakitić grał jako typowy Defensywny Pomocnik taki Busquets więc był pozbawiony swoich największych atutów a skoncentrował się na defensywie gdzie spisywał się dobrze pressing zaangażowanie waleczność oraz jego długie podania co do centymetra... Jego prawdziwą wartość poznasz w kolejnych meczach.
0
Tak to racja wczoraj grał bardziej na pozycji Busiego jako ŚPD ale takie prawdopodobnie były założenia trenera na Brazylię.
0
Nie wiem panowie jak Wy ale dla mnie Oskar grał nie gorzej niż Neymar... Kreował grę i na skrzydle był niesamowity a do tego jego powroty waleczność... Cichy bohater spotkanie ciesze się ze zdobył bramkę.
3
Marco Reus On jest Mega... Szkoda że nie jedzie na Mundial największa strata dla widowiska o ile Ribere bez formy i Falcao przygaszony ostatnio ich kontuzje przebolałem to Reusa mi szkoda...