MACIEK 22
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podoba mi się pressing zakładany przez naszą drużynę jest dynamiczny przez co skuteczniejszy niż w poprzednim sezonie... I widać dużą ruchliwość
0
Uargumentuj swoją tezę bo jeżeli podasz kilka sensownych powodów dlaczego Bartra nie miałby grać w pierwszym składzie to prawdopodobnie skłonisz mnie do rozważań nad odwiedzeniem psychologa... Dla mnie Bartra poza Doświadczeniem i ograniem nie ustępuje reszcie naszych stoperów niczym...
3
" Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych " Franz Beckenbauer
1
Jestem zdecydowanie na TAK może nie jest to obrońca z ścisłego TOPu ale jest to wartościowy piłkarz na pewno byłby wielkim wzmocnieniem dla Naszej Obrony... Tylko czy Monachium go puści ? Przecież Boateng jest ważnym ogniwem ich zespołu oczywiście jest Dante ( starszy już ) Badstuber ( wiecznie kontuzjowany ) i Javi Martinez ( nominalny defensywny pomocnik ) więc podchodzę do tej nowinki z dystansem. Bayern woli się wzmacniać niż osłabiać.
0
Teraz będzie miał więcej okazji do bicia Mandzukicia... ;)
6
Gra Neymara pod zespół ? Nie wiem czy Brazylia kiedykolwiek była drużyną która opierała się na Kolektywie dla mnie zawszę to zlepek indywidualności i gwiazd tym właśnie się wyróżniają za to ich Kochamy ;)
Łzy zawodników ? Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego gdy ktoś przez całe życie ciężko trenuje wylewa hektolitry potu to taki mecz jest dla nich strasznie ważny i niektórzy po prostu muszą dać upust swoim emocją. Już dawno zrozumiałem że jesteśmy ludźmi i w okazywaniu uczuć nie jest nic wstydliwego wręcz przeciwnie emocje nie mogą być tematem tabu... Każdy ma inny charakter i trener powinien to uszanować a nie kazać im zakładać maski.
Oddanie hołdu Neymarowi...
Nie ukrywajmy najlepszy zawodnik Brazylii ich oczko w głowie jego kontuzja była tragedią nie tylko jego ale również całej Brazylii a dodanie otuchy zawodnikowi który doznał ciężkiej kontuzji to nic złego. I tutaj pojawia się sprzeczność ponieważ chcę żeby drużyna grała zespołowo również Neymar ale gdy ktoś doznaje kontuzji mają go zostawić samego ??? Zespół powinien być zespołem na dobre i na złe...
Ale to jest tylko Moje zdanie a co Ja tam mogę wiedzieć... Pozdrawiam ;)
1
Dla mnie większość rzeczy do których obiekcje ma Dunga to elementy które dodają Naszemu sportowi niezwykłego charakteru... Pierwsze farbowanie włosów nic nowego zawsze "wyczesane fryzurki" były elementem Mundialu np. 2002 r. Ronaldo i jego grzyweczka albo fryzurka al'a Klose z Mundialu 2006 r. itd... Więc czemu tutaj miałoby być inaczej ???
Myślenie o turnieju ??? Gdyby każdy piłkarz miał przez miesiąc lub mniej być przez 24h być skoncentrowany na meczu to po kilku dniach by wykitował... Koncentracja tak ale umiar jest ważny. Odreagować też trzeba.
Czapka na konferencji ??? Dajcie spokój wiadomo że w dzisiejszym świecie Lokowanie Produktów jest wszędzie i promowanie różnych firm przy każdej nadarzającej się okazji jest normą.
Ciąg dalszy wyżej...
0
Wymielgolona ta koszuka... Chyba nie wyprasował jej należycie... ;p
0
Trafne spostrzeżenie... ;)) Jude Law.
0
Z jakiej racji ? Że nie będzie Suareza ani Neymara ? Pamiętaj że piłka nożna to gra zespołowa i mamy w drużynie jeszcze kilku świetnych piłkarzy może nie tak błyskotliwych i o takich nazwiskach ale to nie znaczy że bez 2 zawodników Barcelona nie gra nic... Liczy się kolektyw czyli zespół a zespół jest tak dobry jak jego najsłabsze ogniwo. Pozdro ;)
0
Moim zdaniem osoby takie jak ten " pisarz " ma delikatnie mówiąc problemy z czynnością taką jak Myślenie... A jego czyn nie wymagał od niego odwagi lecz głupoty a tym to się odznaczył wypisując takie rzeczy.
23
To co zrobili było poniżej poziomu jakiegokolwiek poziomu... To już nie było w smak nikomu nawet krytyką jego talentu obrażanie i szykanowanie zawodnika swojej drużyny który tak na prawdę jeszcze nie zdążył się nam przedstawić i pokazać na co go stać. Nawet jeżeli okazałby się słabiutki jako piłkarz to należy mu się szacunek jak każdemu człowiekowi. Obrażanie go bo co ? Dlatego że nie jest wirtuozem boiska ??? Że ma taki kolor włosów ??? Że nie wygląda jak gwiazdeczka z salonu mody ??? Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia jeżeli będzie Zapier.... po boisku i walczył jak Lew w każdym meczu to szybko zdobędzie moją sympatie...
0
"Podpisanie kontraktu na cztery sezony z opcją przedłużenia na kolejny rok" No to widzę że chcę sobie jeszcze pograć i dopisać coś do CV na koniec kariery. Może faktycznie to późny talent. Jak wino tym starszy tym lepszy ;) Oby ;)
0
Racja powinno się wypożyczać ich do klubów gdzie będą regularniej grywać na poziomie wypośrodkowanym między Barceloną A i 2 składem. Dla zawodników młodych i perspektywicznych najważniejsze jest doświadczenie zdobywane na boisku co z tego że trenują z najlepszymi piłkarzami kiedy i tak wiadomo że mają nikłe szanse na cenne minuty w meczach.
0
Sorki pisałem ten komentarz zaraz po przebudzeniu ;p Ale wszyscy wiemy o co chodzi bo w końcu artykuł dotyczył drużyny o której myślałem... Januszku dzięki za korektę ;p
0
Nie ma co panowie się rozczulać... Przyszedł to przyszedł nie należę do zwolenników jego transferu który stał się faktem ale mam nadzieje że pokaże w nadchodzącym sezonie że myliłem się i to bardzo... Trzeba zaakceptować naszego nowego zawodnika Jeremiego Mathieu i życzyć mu wielu udanych meczy w naszych barwach... Ale chociaż mam większą pewność że na pozycji ŚO nie będzie musiał grywać: Ariano Busi ani Masche chyba że w ostateczności ten ostatni.
0
Costa < Mandzukić jakoś nie martwię się o Athletico. Pomimo nie za wysokiego budżetu dokonali kilku ciekawych transferów m.in zakup Jana Oblaka który jest młodym i bardzo perspektywicznym bramkarzem może nie ta sama półka co Courtois ale kto widział chociażby mecze Benfiki w Lidze Europy na pewno kojarzy tego bramkarza.
0
Wypowiadam tylko swoją opinię na ten temat nie uważam siebie za "znafce" ani ZNAWCE a tym bardziej Wielkiego ale skoro uważasz mnie za taki autorytet żeby przed moim nowym tytułem dodawać przydomek WIELKI to znaczy że muszę być dla Ciebie aspiracją co bardzo mnie cieszy... A co do oceniania Mathieu to mam nadzieję że nie będę zmuszony go oceniać z prostej przyczyny ponieważ nie zobaczę go w koszulce Naszego Klubu chyba że sobie taką kupi ;) Pozdro ;)
1
Mylisz się kolego w tym sezonie zagra w kilku meczach ale prawdopodobnie zawiedzie oczekiwania po czym spróbują go wypożyczyć albo oddadzą do innego klubu... Niestety bolesna prawda o naszych transferach.
0
Bez urazy ale Mathieu może stanowić wzmocnienie defensywy i stać się wiodącą postacią dla klubów na poziomie Polskiej Ekstraklasy tam byłby gwiazdą i najlepszym obrońcą w lidze... Ale za przeproszeniem nie w naszej Barcelonie. Uprzedzę już komentarze ludzi którzy stwierdzą że pewnie nigdy nie widziałem jego gry. Otóż kilkukrotnie miałem tą wątpliwą przyjemność...
0
No sorki taki mamy klimat ;pp
0
Wypij sobie trochę tego płynu co masz w nicku bo straszne upały i może Tobie zaszkodziły... ;p
1
Po części podzielam twoje zdanie ale nie wymieniliście najważniejszej cechy Hummelsa jest to Lider defensywy czy to w Reprezentacji czy Borussi ustawia całą grę w tyle a takiego zawodnika u nas w defensywie nie ma... Był Puyol który zarządzał obroną ale to jest już historia... Mówisz wolny ale w parze z niezbyt mobilnym i szybkim Suboticiem dawali sobie radę. Reasumując nie można mieć wszystkiego albo zakontraktujemy jakiegoś stopera który będzie podporą defensywy albo zawodnika szybkiego mobilnego gdzie od razu w głowie pojawiły mi się dwa nazwiska: Vertonghen albo Caseres są szybcy atletyczni i solidni w defensywie a do tego mają ciąg do przodu... ALE czy z dwójką stoperów takich jak Pique i Vertonghen/Caseres będziemy mieli odpowiednią jakość w tyle ? Może tak pod warunkiem że na Defensywnym Pomocniku zagra Mascherano i on będzie dyrygentem.
0
Z talentami często bywa tak że nie zawszę ten który zapowiada się najlepiej jest największym talentem... Tak bywało już z wieloma zawodnikami że nie pokładano w nich większej nadziei a tutaj nagle wyrastali na lidera drużyny. Chciałbym aby Sergii udowodnił że jeżeli zaufamy mu to pokaże że jest to talent czystej wody podobna sytuacja jest z młodszym bratem Alcantarą zawszę dmuchano i chuchało na jego starszego brata w którym widziano następce Xaviego a On odszedł i w Monachium częściej leczy kontuzje niż gra... Poczekamy zobaczymy ale wierzę w naszych chłopaków Rafe i Segiego
0
Rozumiem że nie wyobrażasz sobie takiej pary stoperów... Ale można ją inaczej skonfigurować nie zapominajmy że mamy jeszcze Bartre. A tak na marginesie to rzadko kiedy mamy do czynienia z szybkim środkowym obrońcą nie znam żadnego ŚO którzy wygrałby pojedynek biegowy z szybkim skrzydłowym albo napastnikiem. Najważniejsze że Hummels potrafi się odpowiednio ustawić ma dobre przejęcie piłki i świetnie gra głową.
2
Hummels i Verthongen to byłoby optymalne rozwiązanie... Przychodzi 2 ŚO mamy 2 więc 4 zawodników to byłoby coś pięknego. Chociaż rozważałbym kupno kogoś kto może grać na ŚO i PO ale to w wypadku sprzedaży Alvesa. Ale jedno jest pewne musi przyjść co najmniej 1 Środkowy Obrońca z krwi i kości.
0
Również nie podoba mi się podejście Leo do meczy... Jestem również ciekawy jak wygląda jego trening z drużyną jeżeli nawet na meczu nie chcę mu się biegać. Ławka rezerwowych jest jakimś wyjściem ale według mnie zbyt drastycznym jak na razie wierzę w to że Luis poradzi sobie z charakterkiem naszego Leo który z wiekiem zaczyna coraz bardziej przypominać dzieciaczka gwiazdeczkę czystej wody... Ale mimo wszystkiego tego co napisałem uważam że Messi który nie biega wnosi do drużyny więcej niż niejeden zawodnik który przebiegałby z 15 kilometrów w każdym meczu... Kiedyś słyszałem mądre słowa "Nie ważne ile biegasz ważne czy biegasz mądrze" Właśnie nie zawszę ten kto przebiega najwięcej dale najwięcej drużynie. Reasumując prawdziwego Messiego zobaczymy kiedy będzie biegał DUŻO i MĄDRZE. I tego również oczekiwałbym od całej drużyny w nadchodzącym sezonie.
0
No to mówi samo przez się... Ale nie ma co płakać nad sprzedanym Sanchezem liczy się przyszłość... Oby jawiła się w jasnych barwach. ;) Pozdro.
2
Chętnie zobaczyłbym i porównał względem innych zawodników oceny Sancheza. Z racji tego że oceny te były prowadzone od początku mundialu uważam że nie powinno stanowić żadnego kłopotu umieszczenie jego ocen nawet w osobnej rubryczce zawodnicy sprzedani.
0
Jeżeli mielibyśmy kupować jeszcze jakiegoś zawodnika do formacji ofensywnej to tylko i wyłącznie Marco Reus... Chociaż nie jestem pewien czy nie zahamowałoby rozwoju Rafinhii i Halinovica w których widzę potencjał i przyszłość naszego klubu.