MACIEK 22
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że nie pooglądamy jego gry na mundialu pokazałby swoją jakość w reprezentacji ale na szczęście mają kim go zastąpić Draxler albo Podolski obu tych piłkarzy również bardzo lubię i cenie... Podolski to zawodnik który pokazuje swoją wartość grając w reprezentacji ale nie przekłada to się w całości na jego grę w klubie. Draxler to młody perspektywiczny zawodnik który jeszcze pokarze na co go stać
0
Nooo tak ale może Reus weźmie ten ciężar gry na siebie... To prawda najważniejszy nigdy nie będzie bo Messi i Neymar ale czy Iniesta mimo że w hierarchii był niżej niż Messi Xavi potrafił brać ciężar na siebie i odciążyć te pierwszoplanowe postacie... No właśnie i tego potrzebujemy bo jak zdarzy się sytuacja Messi kontuzja Neymar bez formy albo na odwrót to kto ma ciągnąć grę drużyny i być najważniejszy na boisku. Potrzebujemy właśnie takich zawodników żeby każdy z nich potrafił zmienić losy meczu a nie czekać wiecznie aż zrobi to Messi albo Neymar a może Xavi błyśnie podaniem.
0
Jeżeli to prawda że chce odejść i źle się czuje to niech spada wcześniej go broniłem bo to wszystko prawda że jest niedoceniany nie ma ustalonej pozycji itd. Ale każdy mężczyzna poszedłby porozmawiał z trenerem zarządem określił swoje stanowisko... a) odchodzę źle się tutaj czuje bla bla bla
b) Biorę się w garść pokazuje że jestem piłkarzem najwyższej półki zamykam usta krytyką i udowadniam że kocham ten klub do którego za wszelką cenę chciałem wrócić... Chyba że tak na prawdę jego Dom jest w Londynie.
Jedno albo drugie albo się jest walczakiem i ma się jaja albo takie ciepłe kluchy.
0
Jak już niejednokrotnie tutaj pisano statystyki to nie wszystko... Reus to siła napędowa drużyny z Dortmundu kreator pełną gębą. A co do geniuszu Alexisa w kadrze to się zgadzam jest niesamowity ciągnie grę... A nie wiem czy oglądasz Bundesligę ale tam Marco w każdym meczu jest takim dyrygentem jak Sanchez w kadrze.
0
Nie powiedziałbym... Sanchez gra dobrze ale nie ma regularności b.dobre mecze przeplata tymi w których nie wie, czy jest na boisku. A Reus od ponad 2 sezonów jest wiecznie w formie i na gazie... Stabilność Wszechstronność to jest to dzięki czemu Marco przewyższa Alexisa bo piłkarsko są porównywalni.
0
Dlaczego mieliby się zmieniać mielibyśmy: Messiego Neymara Sancheza Reusa Deulofeu w takim wypadku moglibyśmy pożegnać Pedro i mielibyśmy 5 zawodników którzy zależnie od FORMY (możliwych kontuzji) graliby na 3 pozycjach w ataku. A jak już wcześniej napisałem Reus jest zawodnikiem uniwersalnym może grać w Ataku na wszystkich pozycjach oraz w pomocy na rozegraniu i z powodzeniem mógłby zastąpić Inieste albo Fabsa na ich pozycjach.
4
Dla mnie byłaby to świetna wiadomość uwielbiam tego zawodnika. Oglądając często mecze Bundesligi zauważyłem Reusa już w Moenchengladbach gdzie był wiodącą postacią po przejściu do Dortmundu jeszcze bardziej mnie utwierdził w tym że jest to klasowy zawodnik. Szybkość, Drybling, Przegląd pola, Uderzenie z daleka, i WSZECHSTRONNOŚĆ mógłbym zaryzykować stwierdzenie że może grać na wszystkich pozycjach w ataku i pomocy może wyjątkiem jest Def Pomocnik bo tam go nie widziałem w akcji. Najwyższa jakość w okazyjnej cenie... Jeżeli możemy mieć NAJLEPSZEGO moim zdaniem zawodnika Bundesligi za 35-40 milionów to nie mam więcej pytań... Brać go z pocałowaniem ręki można spróbować włączyć w transakcje któregoś z naszych zawodników. Ale czy na prawdę Borussia go odda ? Jakoś tego nie widzę ;( Plusem niewątpliwie jest to że przyjaźnią się z naszym nowym bramkarzem
0
Stara gwardia dodajmy młodych i kilka transferów i będzie bardzo dobra wyrównana kadra... Liczę na tych chłopaków oraz w przyszłości Alena Halinovica oraz Denisa Suareza albo Dongou tylko nie rzucajmy ich od razu na głęboką wodę.
0
Jeżeli miałbym wybierać czy sprowadzamy do składu Eto czy te minuty przeznaczone dla niego trafią na konto młodych piłkarzy takich jak : Dongou. To nie mam więcej pytań. Trzeba stawiać na młodych i skończyć żyć przeszłością. To prawda potrzeba rutyny ale młodzieńcza fantazja bardziej za mną przemawia.
0
Thurama, Abidala i Gabiego Milito to mamy obronę kompletną tylko namówmy jeszcze Puyola żeby nie kończył ;) ;p
0
Mimo sympatii i sentymentu jakoś nie widzie go u nas... Moim zdaniem mógłby bardziej zaszkodzić niż pomóc a to wszystko za sprawą jego charakterku... Bo piłkarsko nie jest jeszcze taki zły do tego doświadczenie oraz zapewne niezła pensja $$$
0
Może przez niektórych jest niechciany ale moim zdaniem jest potrzebny... Generalnie tacy zawodnicy jak: Ter Stegen, Pique, Bartra, Alba, Iniesta, Fabregas, Sanchez, Neymar, Messi oraz w mniejszym stopniu Busi ,Mascherano ,Rafinha ,Deulofeu ,Montoya ,Adriano powinni stworzyć trzon drużyny uzupełniony o nowe nabytki...
0
Też uważam że dalej naszej gry nie uciągniemy naszym składem... Priorytetem powinna być sprzedaż zawodników "niechcianych" i wpuszczenie trochę świeżej krwi do drużyny i nie chodzi tutaj tylko o zawodników których mam nadzieje kupimy ale również dawanie szans zawodnikom 2 drużyny. Każdy zawodnik na boisku powinien mieć zmiennika który zapewniłby JAKOŚĆ w razie niedyspozycji albo słabej formy.
0
Tak zgadza się potrzebujemy zawodnika pokroju Toure albo Pogba itd. bo pewnie 3 akapit o tym mówi ale w środku pola potrzebny jest też zawodnik pokroju Fabregasa który uzupełniałby tego silnego walczaka. A teraz mówisz o grze Fabregasa że nie powalała na kolana. To w takim razie jak oceniasz grę Busiego przez ostatnie 2 lata ? To chyba w pierwszej kolejności szukać alternatywy dla niego.
0
Nie chodzi o aklimatyzacje tylko o zaufanie. Dostał okazję by stać się liderem środka pola nie miał tam zbytnio konkurencji Xabi kontuzja i tak dalej i wykorzystał ją i teraz to Rozgrywający pełną gębą tak jak w Tottenhamie. To teraz powiedz mi czemu Fabregas nie jest takim zawodnikiem jak w Arsenalu bo nie dali mu szansy zostać takim liderem bo za takiego dalej uważamy Xaviego.
2
Destro do ciebie również. Jest już daleko po świętach więc nie mam pojęcia z jakiej się choinki urwaliście ale mniejsza o to. Ja mówiąc obiektywnie jestem zadowolony z gry Fabregasa na przestrzeni ostatnich sezonów. To prawda nie pokazał pełnie swojego kunsztu ale to tylko z racji że nie zajmował na boisku swojej pozycji bo ta jest zajęta przez Xaviego. A akurat środkowy pomocnik to pozycja która wymaga dużo minut aby wejść w tryb meczowy. A Ty kaamilu dalej oglądaj " lepszą grę " Xaviego która nie wnosi nic do Ofensywy co widać po statystykach ale za to jest lepsza...Bo przecież w piłce nie liczą się bramki.
6
No jeżeli chodzi o moje skromne zdanie to jestem za bramkarz bardzo solidny i nadawałby się jako kompan i zmiennik dla Niemieckiego bramkarza... Dostaje OKEJKĘ tym bardziej że za Free a te 10 milionów lepiej zainwestować i dorzucić do kupna obrońcy.
0
Obym się mylił i Rafinha był liderem naszego zespołu ale jeszcze nie jest w stanie udźwignąć tego brzemienia a od zawodników takich jak Fabregas Xavi musi się jeszcze DUŻO nauczyć a czas ma i warunki ku dobremu rozwojowi.
0
Bo Ja tak uważam ? Moje zdanie nie jest ważne. Celta i Barcelona B to nie jest BARCELONA nie oglądałem dużo meczy z jego udziałem ale wiem na pewno nie jeden zawodnik przychodząc do naszego klubu był pewien swoich umiejętności i wszyscy twierdzili że sobie poradzi zaadoptuje się w pierwszej drużynie. A ilu zawodników się nie "przyjeło i nie zagrało na miarę swoich umiejętności ?
1
Po czym stwierdzasz że dzieli nas kilka poziomów ? Najwidoczniej musisz popracować nad samooceną. A co do twojej wypowiedzi to między Fabregasem a Rafinhą jest przepaść ogromna tak samo jak między Delfoeu a Sanchezem... To prawda ci zawodnicy są młodzi mają potencjał ale bez urazy przez najbliższe 2 sezony mogą ewentualnie grać z drużynami z dolnej części tabeli albo końcówki... Wystawiając ich w ważnych meczach np z Realem masz większe prawdopodobieństwo że się spalą i nic nie pokażą niż to że zagrają jak przystało na zawodników Barcelony. Nie ta liga to jak wystawiać samochód osobowy na rajdy pojadą jeden drugi trzeci odcinek dobrze a później się posypią i na złom. Tak samo było z Dos Santosem ( mówili drugi Ronaldinho po kilku meczach ) Bojan ( supergwiazda będzie lepszy od Messiego) i jak skończyli w przeciętnych klubach albo tułając się. A to że drużyna gra na najlepszego zawodnika to chyba norma tak jest w każdym klubie aczkolwiek nie popieram tego i uważam że zawodnicy powinni go odciążyć.
0
ZEUS1899 widzę że jesteś ofiarą strasznego wypadku w ostatnim czasie... "Skoro tutaj sie nie sprawdzili" chłopie otrząśnij się bez Sancheza i Fabregasa to skończylibyśmy na 3 miejscu w lidze wyprzedzając Atletic Bilbao o kila punktów z DUŻĄ stratą do zespołów z Madrytu.
21
Sanchez + $ = Vidal Chociaż nie jestem wybitnym matematykiem to z góry widzę tutaj błąd matematyczny Sanchez > Vidal to jest prawidłowy zapis... No chyba że w klubie jest plan zmiany formacji i na nowy sezon potrzebni sami Środkowi Pomocnicy aby poprawić statystyki w posiadaniu piłki.
5
Dla mnie osobiście nie ma i nie powinno być takiego tematu... " Następcy Cesca " ha ha ha dobre sobie sprowadzamy naszego wychowanka z Arsenalu po długich negocjacjach gdy jest już rozgrywającym najwyższej światowej klasy liderem i generałem Arsenalu. Ograny na największych imprezach i w angielskiej lidze nie obca mu również liga mistrzów. I co kupujemy takiego zawodnika i gra on wszędzie tylko nie tam gdzie powinien... Dlaczego ??? Dlatego że z całym szacunkiem jakim darzę Xaviego musi podjąć decyzje pozostaje w klubie i pełni role 2 planową albo odchodzi do innego klubu gdzie będzie jeszcze błyszczał... A nie że od dłuższego czasu jego forma notoryczne spada co jest normalne a trenerzy czy On nie wiem sam kurczowo trzyma to miejsce w pierwszym składzie a Fabregasa upychają gdzieś indziej bo szkoda żeby siedział na ławce. Jak to śpiewa G.Markowski " Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym " i Ja też chcę pamiętać Xaviego jak był najlepszy a nie z czasów kiedy blokuje młodzież. Przykre ale prawdziwe.
0
Za 25 to ewentualnie ktoś z trójki: Cuenca, Tello, Afelay no chyba że proponują transfer wymienny i w naszą stronę powędruje Luiz Suarez za którego wyłożymy kwotę oscylującą w granicy 30-35 mln. Moim zdaniem to jest jakiś brak szacunku to tak jak by nas spoliczkowali... Gdyby zarząd miał jaja to napisałby oficjalne oświadczenie i skończyłoby się drwienie z Barcelony w sprawie transferu Sancheza jak i innych piłkarzy za których napływają żałosne oferty. Oczywiście o ile źródło podaje prawdziwe informacje a nie szuka taniej sensacji
0
Llorente ??? Serio ??? Drewno jakich mało. Nie jest za bardzo walecznym piłkarzem nie cofa się po piłki praktycznie stoi gdzieś niedaleko stoperów i czeka na piłkę. Stanowcze NIE dla tego pana. Nie rozumiem tego szału żeby kupić klasyczną 9 po co żeby płacić dodatkową pensje gościowi który wejdzie może kilka razy w sezonie. Messi jest naszym egzekutorem i lepszej 9 nie będziemy mieli co prawda jest to fałszywa dziewiątka ale za to nasza a nie żaden olbrzym czekający na piłkę... Możecie wieszać na mnie Psy ale skoro Ibra nie poradził sobie z tą rolą w sposób który zadowolił władze klubu to co dopiero jakiś Llorente. Co do Rakiticia to na pewno pomocnik z najwyższej pułki rozwinął się a kto ogląda czasami mecze Sevilli to wie ile dla nich znaczy... Ale jeżeli mielibyśmy go sprowadzać kosztem Fabregasa to jestem na NIE. No chyba że rola Xaviego w drużynie będzie znikoma: Iniesta Fabregas Rakitic Xavi Rafinha
0
Najwidoczniej potrzeba jest zmiany w zarządzie bo tam są jacyś kretyni.
O ile sprzedaż Alvesa za rozsądną cenę będzie dobrym posunięciem o tyle sprzedaż Sancheza i Fabregasa to kpina to nawet nie jest śmieszne o ile to był żart ? A nawet jeżeli był to żart to podwójny bo ta cena 80 milionów to chyba tylko za Alvesa i Fabregasa bez Sancheza. Zidiocieli chyba. Sanchez to 4 najskuteczniejszy zawodnik w Hiszpanii. A Cesc to nie jest następca Xaviego bo jak za rok albo 2 skończy karierę będziemy bez dobrego rozgrywającego bo Thiago już sprzedali. Otrząśnijcie się ludzie
0
A Ja mówię kupić kogoś z Dortmundu: Subotic, Hummels, Sokratis o ile tego ostatniego to dopiero co kupili sezon temu. Albo Garaya z Benfiki.
0
No i oczywiście jeżeli Juve zechce sprzedać nam Pogbe za 55-65 bo widzę że takie są obecnie ceny.
0
A Ja mówię kupić kogoś z Dortmundu: Subotic, Hummels, Sokratis o ile tego ostatniego to dopiero co kupili sezon temu. Albo Garaya z Benfiki.
0
Kroos szczerze to nie pasuje mi ten chłopak jeżeli mielibyśmy za niego wydawać pieniądze potrzebujemy gracza o trochę innej charakterystyce... A Niemiec to taka ulepszona wersja S.Roberto. Potrzeba nam zadziora w pozytywnym tego słowa znaczeniu: a jeżeli miałbym wybierać między dwójką Vidal i Pogba to bez wątpienia wybrałbym Francuza jest lepszy niż Chilijczyk chociaż moje zdanie może nie być obiektywne ale na przestrzeni sezonu Pogba był lepszy chociaż trzeba wziąć pod uwagę kontuzje tego drugiego.