1

Więdłocha czy Gorczyca?

0

@bias Do ciemnowłosych mam słabość. Szczególnie jeszcze do czarnookich

0

@Bamboleo Marzenie :D

2

@RomanHoffer Oj tak. Obok Więdłochy najpiękniejsza. Nie umiem wybrać między nimi.

0

@Mns21 To jest dramat.

0

Najlepszy głos kobiecy na świecie obecnie?

0

@Jaca27 Naprawdę.

1

@CalcioFan W dużych miastach podobno leciał po ponad 50 procent.

0

@Zoker Trochę lepiej.

0

Cóż kiedyś się obrażałem na brata jak miał kupić coś nam do wymiany ( mieszka w USA) nalegał na to ale, gdy zaproponowaliśmy mu telefon do polskiej firmy skomentował "I po co - będę gadał z jakimś głupim polakiem".

6

@CalcioFan W Usa to wiesz 50 procent to Tomasze Adamki "nie zapomnij gdzie się urodziłem czapka made in poland" z torebkami z biedronki i sandałami z białymi skarpetami.

1

@FanBarcy22 Moim zdaniem wybór jest poważny. Polska lub Kaczorland. Przecież pan Trzaskowski bez sejmu nie zrealizuje swoich lewicowych postulatów ale PIS nie bd miał pełni władzy. To co oni wyprawiają to są już rządy autorytarne.

0

@cudak321 Było mu pocisnąć. Sprzedał polskę za 13 emeryturę - 2,70 dziennie. Podejrzewam, że to starszy "Pan".

0

@tobiasson92 Dużo to może zmienić? 3 Procent?

0

Nawet przekazanie poparcia przez Hołownię nie pomoże trzaskowskiemu. Ruszy podlasie i podkarpacie i wystarczy.

3

Duda 45 procent.... Co tu komentować?

1

@Kusco15 Nikt się nikogo nie boi.

4

@Toretto Dokładnie albo Polska albo Kaczorland. Poglądy tu nie mają znaczenia.Sam Trzaskowski swoich lewicowych postulatów nie spełni.

0

Po raz kolejny usunięto mi komentarz bez powodu. Opinii nie mogę wyrazić? Słowo durny łamie regulamin? Droga redakcjo. Bez przesady. Pozdrawiam.

2

@Chakalaka Duda i pis to sanacyjni socjaliści. Zupełnie coś innego. Światopogląd ich tylko łączy. Aborcja, pary homoseksualne itp. Gospodarczo, geopolitycznie to inne światy.

0

@Janiama Nie ma szans. Duda musi zdobyć 8.3 procenta jak się nie mylę. Nie ma szans, po herbacie.

3

Dzisiaj idę a matka nad wózkiem " Ale mam k.... kaca". Przecież to jest tragedia. Tacy ludzie nami rządzą. Na takich pracujemy.

12

@DonAndresFCB Głosujący na Bosaka? Sam mam do niego blisko i wierz mi pójdą na Dudę. Jest po herbacie.

0

@pauletaa No 50,1 conajmniej. Szanse są nikłe.

0

Do największych sukcesów Wywiadu „Zachód” ZJ/ NSZ można zaliczyć: zdobycie informacji związanych z atakiem Niemiec na Grecję, uzyskanie informacji dotyczących „Afrika Korps” na Aleksandrię, zlokalizowanie miejsca pancernika „Tirpitz” w norweskich fiordach, zlokalizowanie na Pomorzu Zachodnim (w Peenemünde) tajnego ośrodka badań nad pociskami rakietowymi. Zdobyto także informacje wywiadowcze dotyczące budowy okrętów podwodnych w stoczniach Gdyni, Gdańska i Elbląga.29 Mikrofilm w tej sprawie przekazano do Warszawy. Zdobyte informacje uzupełniono danymi o mocy silników i innymi danymi technicznymi uzyskanymi od marynarzy – agentów z holowników „Jaguar” i „Jantar”. Jeden z doświadczalnych okrętów podwodnych – wraz z komisją techniczną – zatopiono w czasie rejsu próbnego przez podwieszone bomby.

https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84531598_10157600429813237_4056584862941498563_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=-aFfxcSX61MAX_9k3dJ&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&_nc_tp=7&oh=06fc4c86a33995814ede819c4e7717b8&oe=5F1E5F1F

0

Nam trzeba trenera z Cv i jakąś filozofią. Nie możemy zatrudniać trenerów na miarę średniaków ligowych.

4

"To były Narodowe Siły Zbrojne – te, które wyłoniły się z Narodu. To była emanacja tego, co młoda przedwojenna inteligencja, wychowankowie polskich szkół, oficerowie rezerwy WP myśleli o Polsce, co przeżywali, jakie mieli rozterki. Po tym wszystkim, co się z nimi stało, zasługują na coś więcej, niż nagrobki czy tablice okolicznościowe. Zasługują na pełną wiedzę o nich."

- Leszek Żebrowski.

1

Ten zarząd sabotuje klub. I to w bezczelny sposób.

0

@masq Raczej przeprosiny Osła jako charakteru,że czarny musi podkładać głoś zwierzęciu błędnie postrzeganemu jako głupie.

1

"Bohaterów narody nie mają nawet jeden procent, a my reszta to śmiertelnicy"


Jan Witowski


partyzant - PPAN "Żandarmeria"
W ostatnim czasie wspólnymi siłami powstał w Beskidzie Sądeckim kolejny KRZYŻ PARTYZANCKI, tym razem na czerwonym szlaku nieopodal Jaworzyny Kokuszańskiej na Hali Jaworzyna.


Krzyż powstawał w pracowni Pana Józefa Dobrowolskiego, projekt stworzony przez GRH "Żandarmeria" na życzenie rodziny Mieczysława Rembiasza "Orlika", zmontowany i przeobrażony w rzeczywistość dzięki wsparciu Pogórzańskie Koło Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?