Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 Świadome sny wychodzą mi same. Dlaczego nie próbować?
1
Co sądzicie o OOBE i Świadomym Śnie? Świadomy sen z tego co wiem to podróż astralna po swojej podświadomości. Umie ktoś przejść z LD do OOBE?
1
@JohnA Dokładnie.Cytowanie Biblii to wszystko co potrafi. Nie potrafi jeszcze zrozumieć faktu,że nie rozmawia z chrześcijaninem tylko agnostykiem.
0
@gagass Bezdyskusyjnie.
6
@MichalZZZ Pojadę samym nazwiskiem: Więdłocha.
https://vignette.wikia.nocookie.net/polski-dubbing/images/3/38/Agnieszka_Wi%C4%99d%C5%82ocha.jpg/revision/latest/top-crop/width/360/height/450?cb=20170916181956&path-prefix=pl
0
@Persyfl Oj znaleźliby się tacy co nawoływaliby do tego.
0
@Persyfl Islamista też wyznaje Islam. To tak jakby powiedzieć, że zwolennik nacjonalizmu w Polsce nie jest polakiem.
0
@JohnA Mówisz do mnie czy koło mnie? xdd
0
@Persyfl I co z tego? Nie rozmawiasz z chrześcijaninem tak dodając.
Po drugie co ma ten cytat do dyskusji na temat tego co powiedział Korwin?
6
@Persyfl To nakazuje islamistom chociażby ich religia. Najzwyczajniej powiedział prawdę. No nakazuje im religia takie rzeczy i w jaki sposób go to dyskredytuje?
0
@etobzyk Piszę tu bardziej o wygranych underdogów. Liczy się dla mnie taktyka i zneutralizowanie atutów przeciwnika. Nie wojna.
0
Które bokserskie występy uważacie za największe taktyczne majstersztyki?
Dla mnie : 1. Holyfield - Tyson 1, 2. Ali-Foreman,3.Ali-Liston.
2
@Kuracjusz Najlepsza postać w uniwersum moim zdaniem. RIP
0
@tobiasson92 Trochę tych art jest :D
0
@tobiasson92 A w przypadku powodów zdrowotnych to powoływać się na nie, czy przede wszystkim na niekonstytucyjność rozporządzeń?
0
@tobiasson92 Chętnie się posądze.
0
Czy jest tutaj ktoś z okolic Jurkowic, Bogorii w Świętokrzyskiem? Proszę na priv.
0
@Ghostface To było pytanie. Zagadnienie jest skomplikowane więc w pomieszaniu wpadło mi takie pytanie. Dlaczego mnie obrażasz bo w danej dziedzinie mam mniejszą wiedzę. Byłem ok z biologii ale pozapominało się swoje. Chamstwem nie dajesz sobie żadnego świadectwa.
Od początku tej dyskusji właśnie mówię o tym jak to powinniśmy mieć dużo przeciwciał bo właśnie one biją się z koronawirusem,który w ciężkim przypadku robi z nich i całego układu kupę pływającego.... wiadomo.Tak naprawdę tylko o to mi chodzi.
0
@Ghostface Narządy limfatyczne, naczynia chłonne, komórki które uczestniczą w reakcjach na bodźce jak rozumiem z zewnątrz. Wchodzą w jego skład też tak zwane przeciwciała czyli jak rozumiem "dobre bakterie", których przecież potrzebujemy zawarte w białku,którego nazwy zapomniałem. Likwidują one patogeny i wirusy tak?
W każdym razie jako młodzi ludzie ( przynajmniej nie spotkałem się z innym przypadkiem) przechodzimy grypę,anginę,świnkę,zapalenie oskrzeli. Jeśli znasz się na tym dobrze to mam pytanie? To nas nie uodparnia? Organizm nie przyzwyczaja się i nie ma potem na to "gotowej obrony". Mówię o takiej,która minimalizuje,ogranicza ryzyko częstego przechodzenia tych chorób?
5
Cześć i chwała Powstańcom. Heroizm, walka o wolność i zakończenie barbarzynskiej okupacji nemieckiej.
Czołem Wielkiej Polsce!
0
@kkbarca Dobrze, że nie zużyte.
0
@Ghostface Przyczepię się do jednej rzeczy. Historia z wikipedii? Żartujesz tak?
Historia to też badania,podróże,rozmowy ze świadkami zdarzeń,dokumenty.
Z wikipedii.....
15
Pandemia koronawirusa według mnie jest wykorzystywana przez polityków z każdego kraju do sprawdzenia na ile mogą nas zniewolić. Ludzie są naszczuci na siebie do tego stopnia, że jak ktoś zasłabnie czy zemdleje to uciekają. Grożą sobie służbami i tak dalej. Pomijając maseczki. Te kwarantanny narodowe, trzymanie odległości zakazy zgromadzeń mogą być korzystne z punktu widzenia pandemii oczywiście ale pytanie brzmi: czy politycy mają to na celu? Kto wierzy w bezinteresowne dobro każdej władzy powinien się nad sobą zastanowić.
Ludzie są silni razem. Nie osobno i naszczuci na siebie.
Dostanę pewnie masę hejtu ale mówi się trudno. Takie sobie luźne przemyślenie o drugim dnie tego wszystkiego.
0
@Viscael11Barca Jak mówię nie jestem medykiem. Ale jeśli dziesiątki lekarzy, u których byłem mówią mi, że sterylne życie szkodzi to musi coś w tym być.
Podam przykład z innej dziedziny. Jeśli 5 prawników mówi, że sprawa/pozew nie ma szans w sądzie - nie podejmujesz się jej.
Co złego w tym, że powołuje się na to co mówią mi lekarze? Ba! Znalazłyby się inne osoby,którym też to mówiono.
0
@Granto Jakie trywialne rzeczy? Obrażanie kogoś jest bardzo ale to bardzo słabe. Ktoś o odmiennym zdaniu od razu zaszufladkowany. Pokazuje to raczej Twój poziom, a raczej jego brak.
0
@Lionello A czy ja jestem antyszczepionkowcem? Nie. Po prostu przekaz obrazka jest jaki jest. Nie bierzmy go dosłownie
@Dialerable A gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem. Zmęczony jestem argumentem "nie byłoby Ci do śmiechu jakbyś zachorował". Wyobraź sobie, że to wiem. Przy anginie proszę o podanie pilota więc wiesz jak jest.
2
@MaTt_BarcaFan Albo upamiętniali powstanie w gettcie.
0
@Ghostface Nie będę komentował personalnych ataków. Mogę coś powiedzieć o reakcjach autoimmunologicznych bo mam pewne doświadczenia. Każda znana mi osoba,która żyje sterylnie często choruje. Nie znam ani jednej osoby, której np. spadnie chrupek na podłogę i zwyczajnie podnosi i zjada, by chorowała co 3 tygodnie. Moja własna matka taka jest. Po synu nie napije się wody a jak potem zawieje lekko to 2 tygodnie leży w łóżku.
To się nazywa wyciąganie wniosków z obserwacji. Papier ze studiów nie musi być wyznacznikiem/ wyrocznią w kwestii wiedzy. Wiedzę można zdobyć czytając,obserwując czy oglądając programy, wypowiedzi ludzi,których się na tym znają. Mogą mieć różne opinie, a moim zadaniem jest wypośrodkowanie ich i zwyczajne podjęcie decyzji co do słuszności jednej czy drugiej opinii.
"autysyczny" - to jakaś nowa choroba?
0
@tobiasson92 Natura się zwyczajnie popisuje i nami bawi.
0
@Ghostface Nie nie studiowałem. I co? Znam dietetyków i lekarzy. Od każdego usłyszałem wyraźne - Witamina C "lewoskrętna" nie istnieje. Bazuję na opinii ludzi, którzy mają wiedzę w tym temacie. Sprzedaż antyoksydantu jako witaminy podpada pod oszustwo.
https://dietetycy.org.pl/witamina-c-lewoskretna/
Pierwszy opis z brzegu.