0

@msmsms Zdziwiłeś mnie strasznie. Serio.

0

@jeyx77x Amstaff? Nie spotkałem amstaffa, który nie byłby maskotką do głaskania.

0

@puyol_presidend5 Prawicowe.

3

@IronSanHybrid Mnie kiedyś zaatakowała na podwórku szkolnym,opluła,rozerwała bluzę to w końcu też straciłem cierpliwość i dostała tzw "liścia". Jak ktoś Cię atakuje fizycznie to masz prawo się bronić. Tu akurat płeć nie ma znaczenia.

2

@Alanooo Nie błagam....

0

@Striker Słuchaj Marylka to jest inna galaktyka artystycznie. O ile zenka i całe te środowisko można nazwać artystycznym. I nie nie tupie mi przy tym nóżka.

27

Jak słyszę reklamy z Zenkiem to gotuje się we mnie. Powinno się bojkotować każdą firmę,festiwal który wciska nam do gardła, na siłę tą tandetę.

0

@MILYFCB17 -Wolałabym umrzeć niż być takim cynikiem jak Ty

-Ja też. - Red Dead Redemption 1

Nie można godnie umrzeć,można tylko godnie żyć. - Dr House


0

Dlaczego usunięto mi komentarz?

4

@tommyVERceti Ja męczę się już jak jest powyżej 25 stopni.

6

Wyrównany mecz z Bayernem przy obecnej "formie" będzie sukcesem.

6

Griz i Rakieta do zmiany.

0

Ivan jesteś wielki :D

0

@lencka Chodziło mi o to, że to taki niewypał transferowy...

0

@Firestone Bale też grał.

0

Griezmann to taki nasz Bale.

0

Ale Messiego okradli bez mydła. Naprawdę szkoda gadać.

2

Gdzie ta ręka niby? Co to ma być?

0

Ale jadą po Barcelonie w Tvp...żenada. Nie kryją się nawet z niechęcią do naszego klubu.

5

"Wszystko co polskie jest moje: niczego się wyrzec nie mogę. Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to co jest w nim marne."

Roman Dmowski, "Myśli nowoczesnego Polaka", 1903.

0

@DonMatteo901 Ładna jest, to muszę jej przyznać.

3

@Mesi12 Straszenie ludzi. Taka sama metoda jak kościół jako instytucja. Kontrola i zniewolenie mas.

1

Ppłk pilot Piotr Abakanowicz ps. „Barski”, „Grey Antoni”, „Grządziel”, „Podolak”, „Smuga”, oficer WP, szef sztabu NSZ.



W 1944 wstąpił do NSZ-ZJ. Od 1 VI 1944 komendant Okręgu VI (Warszawa powiaty). W czasie Powstania Warszawskiego szef sztabu 2. Dywizji Piechoty NSZ, która miała być formowana w Śródmieściu z żołnierzy NSZ, walczących w innych oddziałach oraz ochotników. Po przekształceniu jej zawiązków w zgrupowanie „Sęp” szef sztabu, pod ps. „Smuga”. Od 17 IX 1944 organizator obrony przeciwlotniczej przy dowództwie powstania.



Aresztowany 28 X 1945 przez UB. Wyrokiem WSR w Warszawie z 10 XII 1946 skazany na karę śmierci, zamienioną na dożywotnie więzienie. Po amnestii wyrok został złagodzony do 15 lat więzienia. Zmarł 1 VI 1948 w więzieniu we Wronkach po pobiciu przez strażnika więziennego.



W czerwcu 1991 roku prochy ppłk. Abakanowicza zostały ekshumowane z kwater więziennych cmentarza we Wronkach i złożone podczas powtórnego pogrzebu na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w asyście Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego (kwatera C18).
Więcej na :
https://www.nsz.com.pl/index.php/zyciorysy/499-abakanowicz-piotr

1


Dziki znowu w punkt.Do niektórych osiedlowych kubików aż strach wchodzić. Takie lampucery pracują,że człowiek się boi tego, że zaraz zza lady wyskoczy gościu i Cię okradnie.

1

@tobiasson92 Nie ma leków, a śmiertelność znikoma. Gdy na gruźlice nie było leków ludzie padali jak muchy. Ba! Do dziś zabija około miliona ludzi rocznie.

7

Chuck Norris nosi maseczkę. Nie chce by wirus się zaraził.

4

Niezwykłą dla przeciętnego człowieka atrakcją było w okresie okupacji niemieckiej spotkać „tego, który spadł z nieba”. Przyleciał z odległej, nieznanej dla wielu Anglii, przesiąknięty niejako innym powietrzem, jakże daleki i początkowo obcy. (…)





Parę lat życia w odmiennych okolicznościach, w atmosferze innych przeżyć i myśli, musiało stworzyć między nami pewne różnice – musiało pozostawić w nas pewne ślady raczej dzielące nas niż łączące. Mimo to jednak jesteśmy głęboko przekonani, że są prawdy w sercach i umysłach naszych takie, które przetrwały i przetrwają najcięższe burze dziejowe. (…)





Powtarzamy jeszcze raz, są podstawowe prawdy żyjące w duszy każdego Polaka. Można je ująć w parę słów, których znaczenie każdy może wypełnić przebogatą treścią. Są nimi: Bóg, Naród, Rodzina, Człowiek. Oto podstawy światopoglądu, które w rozmaitej redakcji musi przyjąć każdy, kto chce być pełnowartościowym Polakiem. Prawdy te żyją także w myślach i uczuciach tych, dalekich dziś, jutro może już bliskich. My i oni złączymy się w jedno ciało wspólnego Narodu i jedną myślą ożywieni będziemy budować Naszą Ojczyznę.





SZANIEC NR. 19 (125) WARSZAWA 23 SIERPNIA 1944 R.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/117385971_10157711800173237_9208812244143814515_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=jpPYIq5SnBoAX8brF2A&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&_nc_tp=7&oh=6e9d878745501efbdc0033d9eed0e1f2&oe=5F50A2E2

3

@MichalZZZ Ciemnowłosa,ciemnooka mój typ.

5

@MichalZZZ Więdłocha jest jak anioł

0

@Joe_Barbaro Wiem tylko dzięki temu,że istnieje świat astralny/pozacielesny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?