0

@ngif Może gdyby zaczął od początku z nowymi graczami to coś by z tego było. Ma charyzmę i jaja by posadzić na ławce gwiazdeczki.

2

Enrique to byłoby marzenie obok rewolucji w zarządzie i składzie.

0

@buddy Suarez jako rezerwowa 9 może grać. Wciąż jest groźny i potrafi coś wykombinować. Co do pozostałych zgadzam się w 100 procentach.

0

@koksik2700 Jakoś mam za słabe nerwy na oglądanie gwałtów XD

2

@Gomess Ja nie odejdę.Ale nie będę się angażował emocjonalnie w sprawy sportowe dopóki nie podejmie się działań by zakończyć te kompromitacje jakie nas spotykają.

1

@koksik2700 Nie nie chcę XD

3

Nie umiem wyrazić tego co czuję. Nie chcę pluć piłkarzom w twarz, kazać im boso wracać do Barcelony (Bartomeu to inna sprawa) ale czuje pustkę. Nawet nie smutek.Pustkę.

2

Za Barcelonę nigdy nie będzie mi wstyd. Barcelona to społeczność,klub, styl życia. Mi jest wstyd za ludzi,którzy to niszczą. Dopóki to się nie zmieni to nie będę oglądał meczów.

Nigdy nie wyrzeknę się tego co kocham. A kocham Barcelonę nad życie. Dużo mi w życiu dał ten klub, dała ta społeczność. I to powoduje jeszcze większy ból.

1

Mam przykre wrażenie,że skończymy..BA skończyliśmy jak Milan. Jestem w rozsypce.

0

Zawsze Barca będzie w moim sercu ale dopóki nie zrobią wietrzenia szatni i nie zatrudnią trenera z prawdziwego zdarzenie to nie oglądam meczów.

1

To jest nieprawdopodobnie przykre. Czym się staliśmy? Marzy mi się powrót Enrique i poważne wietrzenie szatni. O odejściu Bartka nie wspomnę.

0

Z dwie jeszcze wpakują...

5

Nie oglądam drugiej połowy. To jak oglądanie gwałtu na ukochanej.

0

@HueHueszki Powinienem mieć dziewczynę ale nie umiem zagadać. Tracę piłkę w newralgicznych miejscach.

2

Seta Suareza przy 1:1, słupek Messiego i jego akcja gdzie powinien z laczka a nie klupnąć tę piłkę. Niewykorzystane okazje się mszczą.

Bayern nie gra wybitnie.My jesteśmy tragiczni.

0

2:0 będzie dla Bayernu zasłużone. Będziemy mieli jakieś okazje, lecz Bayern wygra zasłużenie.

1

@WisniaKala 2:0 dla Bayernu.

0

@semafor Gdy się pojawiłem, znów wypełniłem klub.

0

Kocham Barcelonę lecz myślę realistycznie. Nie wyeliminujemy ich. Jesteśmy na ten moment za słabi.

1

Trzeba świat znać i rozumieć, a życie samemu urabiać według własnych wymagań. Świat wtedy nie będzie tak brzydki, a życie na nim tak złe, jak to nam się często zdaje. Jest ono tylko twarde dla zniewieściałych próżniaków i bezlitosne dla nie rozumiejących ducha czasu.

Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka"

8

No gdzie ta dekomunizacja? Żono-mąż (mężo-żona?) Roberta Biedronia, niejaki Krzysztof Śmiszek publicznie gloryfikuje komunistycznych zbrodniarzy w służbie Josifa Dżugaszwili Stalina - tzw. Dąbrowszczaków, których ten ober-Sowiet wysłał do Hiszpanii, aby nabrali doświadczeń w walce z zakonnicami, księżmi i w ogóle z tradycyjnym społeczeństwem. Dąbrowszczacy to wierchuszka tzw. Polski Ludowej, to wysocy oficerowie Urzędów Bezpieczeństwa, Informacji Wojskowej, Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, centralnego aparatu partyjnego i państwowego... Czyli sowieckiego aparatu władzy w Polsce okupowanej przez ZSSR.


Wśród nich był również Stefan Kilanowicz vel Grzegorz Korczyński, pogromca Żydów na taką skalę, że nawet w jego własnych szeregach robiło to wrażenie. W 1945 r. Korczyński postulował, aby na ziemiach polskich ponownie uruchomić krematoria! Został wiceministrem bezpieki i generałem tego resortu.


Czyli są do dziś w Polsce ludzie, którzy de facto opowiadają się po stronie Stalina, NKWD i komunistycznego ludobójstwa. "Patriotyzm!" "Wolność!" - wykrzykuje Krzysztof Śmiszek na tt. To nie jest śmiszne, to jest wprost straszne - oddawać cześć zbrodniarzom!

Z profilu Pana Leszka Żebrowskiego. Sam Gomułka był oburzony pomysłami Pana Korczyńskiego.

0

Nie widzę jutro nas w meczu z Bayernem. Po prostu tego nie widzę. Optymizm panujący w niemałej części la rambli jest według mnie myśleniem życzeniowym.

0

@kamilkrycha Cudownie :)

0

@Triv44 Fakt. Ale chciałem być miły :)

2

@Triv44 Prawie jak Ty ;*

0

Krycha do nas. Za czy przeciw?

0

@Fawrf Przyzwyczajenie, mentalność z PRL. Robienie kolejki do kolejki :D

1

@domin682 Łukasz Pyrk Bytom.

33

@NeroTFP Antonella każdego dnia.

2

@NeroTFP Jak zarapował 2pac: nie ma miłości, nie ma litości, nie ma przyjaciół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?