1

@Kusco15 Da się to dograć. Wszystko ustalimy.

0

@Kusco15 No to o ile się założymy?
Nie masz już siły? Mam Ci współczuć?

1

@Kusco15 Odmienni? W jaki sposób? Byli najbardziej "standardowymi dżentelmenami". Niczym się nie wyróżniali jako osobowości.
Cały świat? W Niemczech i na Ukrainie byli wręcz Bogami. Każda ich walka to było święto. O czym Ty piszesz chłopie?

1

@Kusco15 A ja chce się założyć. Dlaczego uciekasz? Spierasz się? Próbujesz zakrzywić rzeczywistość a nie spierasz się.
Niczego nie słyszysz. Najwyżej czytasz.
O jakie pieniądze się założymy? O ile Wilder wyjdzie do Furego.

2

@Kusco15 Nie masz już siły? Czyli argumentów a nie tez wyssanych z palca i umniejszaniu innym pięściarzom niż Kliczkowie jednocześnie wytykając w prawie każdym poście, każdemu "antykliczkowość". To jest właśnie hipokryzja kolego.

Dodam,że nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie. I kto tutaj się kompromituje.

0

@Kusco15 No nie wygrał przez KO bo Fury wstał i kontynuowano walkę. Wstał na 10? Wstał. Decyzję w ringu podejmuje sędzia i podjął dobrą. Powtarzam załóżmy się. Prędzej Anthony Joshua ma szanse z Furym niż Wilder,który ma jeden cios na który trzeba uważać.

0

@Kusco15 Pokaż mi walkę, w której Kliczko obniża pozycję i wchodzi w półdystans z wyższym przeciwnikiem. Nie wspomnę o niższym. Fury ma wybitny półdystans skoro mniejsi przeciwnicy z półdystansem klinczują go, gdy ten ich przyciska. Bezpośredni prawy Kliczki mógłby gdzieś dojść do szczęki Furego kiedy ten walczyłby z pozycji mańkuta. Podwójny jab? Tak w stosunku do pierwszej walki dużo by to zmieniło.

3

@Kusco15 Zakład,że nie dostanie? O ile wyjdzie. I o ile? Nie ma u mnie niechęci wobec Kliczki, którą próbujesz mi wmówić na potrzeby swojej narracji.
Owszem powinni ale tego nie zrobili i załatwił Wallina w półdystansie.

W jakich okolicznościach? Ale co?

Dalej nie odpowiedziałeś czego miałby się obawiać po pierwszej walce Fury od Włada? W dodatku starszego?
Jeśli rozmawiamy o faktach to wyjaśnię Ci jak znakomity jest Fury. 2,5 roku pił,ćpał i przytył do 170 kilogramów. Po powrocie w 3 walce "remisuje" z Wilderem, następnie go obija jak amatora przez 7 rund.

Dostanie w 3 walce. Załóżmy się.
A i kolejny raz używasz zabiegu cechującego internetowego trolla czyli obrażasz kogoś zamiast przedstawić logiczne argumenty.

0

@Kusco15 Które rundy? Dla mnie można mu przypisać 12 i to jest wszystko. Całą walkę dyktował Fury. Tempo,kierunek ogólnie Kliczko tańczył całą walkę jak mu Fury zagrał, nie umiał go przez 90 procent walki drasnąć. Umniejszanie Furemu to jest dopiero laicyzm.

Jeszcze raz pytam. W jaki sposób Kliczko mógłby wygrać rewanż z Furym,który nie dostałby depresji, nie przytył 50 kilogramów. Co mógłby zrobić? Rozwalić go w półdystansie,którego nie posiadał a Fury go ma i to wybitny?

2

@Kusco15 No nie liczę Witalijowi Lewisa bo przegrał XDD. Te zabiegi psychologiczne pt "kompromitujesz się" są oznaką braku argumentów.

1

@Kusco15 Inni to inni Tyson z tej walki jest ten sam. I to był jego szczyt.
Co do Furego. Jak zapewne nie wiesz ( i kto tu kogo nazywa twardogłowym -uważaj na słowa) Fury ma afektywną dwubiegunową tj. może dostać manii lub depresji w każdej chwili. Wpadł w epizod depresyjny i wielu ludzi mówi o tym co się z nim działo podczas tego epizodu. Było to też widać. Wład miał 38,5 lat i nie dałby mu rady w żadnym momencie kariery ani w rewanżu.
Co mógłby zrobić Wład? Otworzyć się i zaatakować? Jak znasz styl Włada to wiesz,że jeśli Fury wtedy "zrobiłby krok do przodu" Kliczko byłby bezbronny.
Fury odzyskał pas jak tylko wyszedł z epizodu depresyjnego wygrywając z Wilderem. Jeśli myślisz,że depresja to wybieg od rewanżu z Władem to Ty kierujesz się stereotypami i nieświadomymi kłamstwami. Poczytaj o dwubiegunówce i wtedy pisz. Jak nie poczytasz - nie pisz.

0

@Kusco15 A Tyson i tak miał duże problemy jakby Holmesowi nie spadł refleks i nie odsłonił się na prawą rękę to kto wie co by było.

Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem.

Pokazałem hipokryzję?
Bo mówiłem o formie z danego dnia. Tyson z walki z Larrym miałby szanse z każdym.

3

@Kusco15 Nie zmienię zdania. Szkoda Twojego czasu. Vitali i Władimir to top 20 czy top 15 ale nazywanie,któregokolwiek z nich top 3 to bluźnierstwo. Władimira ograł do zera nie traktujący boksu na poważnie Fury.
O Fury to jest gość, którego można postawić wśród wielkich. Który Kliczko jako dwumetrowiec miał taką walkę w półdystansie, balans ciałem, pracę nóg, repertuar ciosów i był oburęczny? Z Furym problem miałby każdy. Kliczko został przez Lewisa niemalże oślepiony i jest to po prostu fakt. Lewis miał lat 37 - prime boksera wagi ciężkiej to na oko 30-34, potem już zjazd. Więc prime Vitali przegrał z Lewisem, którego forma fizyczna była daleka od optymalnej. Lennox wygrał samym doświadczeniem.

0

@Kusco15 Przytaczasz tu słabszy występ Tysona. Ja uważam, że Tyson z np. walki z Holmsem miałby szanse z samym Alim. I tu mówię o formie z danego dnia.

2

@Kusco15 Nie umniejszam Vitkowi. Pokazał wtedy, że jest kozakiem. Nie ma co do tego wątpliwości. Problem polega tylko na tym, że Lewis walczył najcięższy w karierze i nie był w prime.

2

@Kusco15 Problem z Tysonem jest inny. On nie miał psychiki, gdyby ją miał to rządziłby i w 90 latach. Lewis i jego resume jest niepodważalne.

0

@Pressinho W każdej mitologii. Właśnie mitologii. W każdej kulturze jest jakaś mitologia, wiara w bóstwa. Sam jestem osobą "uduchowioną" tj. wierzę w świat pozacielesny i siłę wyższą. Nie można jednak przyjmować czegoś za pewnik bez dowodów historycznych. A takie co do wielkiego potopu i arki noego nie istnieją.

3

@Kusco15 Jego resume nie jest wybitne. Był dość jednowymiarowy. Bądź co bądź będąc w prime przegrał ze starzejącym się Lewisem. Panował razem z bratem długo ale była to słaba era w wadze ciężkiej.
Fakt dobrze korzystał z warunków fizycznych, pracował na nogach i miał tytanową szczękę. Ale to po prostu nie ten poziom.

0

@Shapiro A jakiekolwiek dowody na istnienie Hebrajczyków przed 8 wiekiem naszej ery? Mówię oczywiście o Jakubie,Izaaku,Noem,Semie i ucieczce z Egiptu.

0

@Shapiro Nie jest uznawany przez wszystkich. Znaleziono tam jakieś tablice o Jezusie,gdzie tekst był wyjęty rodem z ewangelii św Łukasza.
https://www.focus.pl/artykul/czy-jezus-w-ogole-istnial-historycy-sie-o-to-spieraja

0

@NGTRX Nie da się zweryfikować historycznie praktycznie żadnego wydarzenia ze Starego testamentu i Nowego Testamentu.
Żadnych szczątków, grobów itp.

1

Pochodzenie historii biblijnego Noego.
Według Anny Świderkowny i wielu naukowców autorzy Księgi Rodzaju oparli się na eposach i mitach innych kultur. Odpowiednikami Noego są:



Utnapisztim z akadyjskiego Eposu o Gilgameszu

Ziusudra – wersja sumeryjska

Atra-hasis – wersja mezopotamska

Ksisutros – inna wersja mezopotamska

0

Breidis czy Dorticos?

1


Złoto :D

0

@eckov Ani mi nie wymawiaj tego pojęcia. Wymiotować mi się chce jak to słyszę,czytam.

0

@Seneka Brak cierpliwości. Bez urazy :)

0

@NaFazieHitman Niech Ci będzie :P

0

@NaFazieHitman W Chinach podejrzewam jest 100 razy tyle przypadków.

0

@Seneka Skąd wiesz. Przesłuchałeś? Są tam analizy biblii, dokumenty. Zazwyczaj długo się rozkręca. A to co mówi można sprawdzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?