1

@MESSIah16 Przedsiębiorcy na ulicę! Proste!

3

Kto nie lubi Władcy Pierścieni ten za Pis-em.

1

Kaczyński i Pis potrafią tylko niszczyć. Nie tylko kompromis aborcyjny. Ale jest nadzieja. Rolnicy rozwożą im gnojówkę, feministki protestują, mam nadzieję, że zaczną przedsiębiorcy.


Mam również nadzieję, że i Obóz Narodowy. Jak powiedział mi w rozmowie Leszek Żebrowski "Prawdziwy Ruch Narodowy jest w ziemii". Niesamowicie mnie to zasmuciło. Każdy powinien się dołączyć. I RN powinien nawiązać do swoich tradycji międzywojennych i naprawdę postulować, by naród, społeczeństwo były najważniejsze. Każdy, kto pomoże w walce z PIS jest wartościowy.
Wielka Polska bez PIS.

1

@VamosRakieta Owszem. Taka analizy Kasparov vs Topalov. Przewidziałem wieżę, sam bym to zagrał, ale taki Kasparov widział co się stanie 20 ruchów dalej. Do tego poziomu mi daleko.

0

@semafor Nie wiem tego. Ja jestem za kompromisem aborcyjnym i mówię za siebie. A pan Braun na proteście przedsiębiorców pokazał to co chcę przekazać w tym momencie.

9

Niedługo ich TK stwierdzi, że ustawa o jedynowładztwie Pis jest zgodna z Konstytucją. Sytuacja jest groźna. Łączmy się to nie są żarty. Poglądy nie mają dla mnie takiego znaczenia, gdy naród jest zagrożony.

26

Każdy protest przeciw nim jest dobrem. Niezależnie od poglądów. I mówi to facet o poglądach prawicowych. To ludzie, którzy zrobili tu państwo totalitarne. Tak być nie może.
My Polacy powinniśmy się zjednoczyć. Wyjść na ulicę bo niszczą wszystko. Kompromis aborcyjny, gospodarkę, wolność ekonomiczną, państwo prawa pod przykrywką dekomunizacji, służbę zdrowia, edukację, nauczycieli uczynili wrogami ludu. To banda największych kłamców, obłudników jakich spotkała Polska. Przykładem zjednoczenia jest obrona przedsiębiorców podczas protestu przez pana Brauna.

1

@VamosRakieta Marianczello sprawił, że pokochałem szachy. Z czasem poznałem się trochę na nich chyba, bo gdy prosi o zatrzymanie nagrania i pyta co byśmy zagrali lub co zagrał dany gracz to widzę takowe posunięcie

0

@Barcelismo Widać wstyd w ich oczach.

0

Z jakiej racji po wojnie Kaczyńscy dostali willę ? Hmmm?

1

@Bartek22 Może to by uratowało uniwersum.

7

@4drian0 Do majora niech idą. On psznie gotuje i psznie je. Do tego podatki płaci.

0

@bartekvisca Teraz to śmiech przez łzy.

0

@LukaszFan No można porównać. Nasza policja się swoimi działaniami nie różni zbyt mocno od OMONU.

6

Jeszcze trochę i będzie: Polacy siad! Leżeć!

1

@APRA Wszystko można. Jesteś wolnym człowiekiem. Musisz w to wierzyć XD

16

@Koors PO przynajmniej się z tym nie kryło. PIS obłudnie przekupił ludzi gimbopatriotycznymi hasłami. Ot cała prawda.

8

Najzabawniejsze w hipokryzji Pis-u jest to,że "opozycja totalna" donosi na Polskę. A ta rywalka Łukaszenki to niby co robi? XDDD

19

Ja już nie chcę słyszeć, że Pis Po jedno zło. Jako narodowiec mówię, że Po to było mniejsze zło.

2

@Witam Sumlińskie, Kanie,Rachonie? Telewizje Republiki?

0

@svensonFCB Sytuacja rodem z teorii spiskowych.

2

Swędzą mnie kukle... z bólu.

0

@Majki1 Aż kukle swędzą.

3

@tobiasson92 Dokładnie. U mnie w Bytomiu na ulicy nie uświadczysz nikogo dosłownie nikogo bez maski. A jak rosło na Śląsku tak rośnie.

0

@HK23 Jest zakaz aktywności fizycznej, poprawiającej samopoczucie więc wiesz XD

0

@michaleu Praktycznie każdy nosi i liczba zakażeń wzrasta.

1

@Avatarr Sasin. Lepiej je przepiernicza.

6

Wiele osób uważa, że w strukturach Narodowych Sił Zbrojnych walczył tylko jeden cichociemny – ppłk Leonard Zub-Zdanowicz ps. „Ząb”. Nic bardziej mylnego. Drugim, nieco zapomnianym i mało znanym oficerem był ppłk dypl. Jan Kamieński ps. „Cozas”, „Konar”, „Litwin”, „Klimaszewski”.



Jan Kamieński urodził się 17 czerwca 1906 r. w Klewinowie. W latach 1937−1938 uczył się w Wyższej Szkole Wojennej, po jej ukończeniu otrzymał tytuł oficera dyplomowanego. Brał udział w kampanii wrześniowej. W dniu 17 października 1939 r. przekroczył granicę węgierską, a 2 stycznia 1940 r. przybył do Francji. Został przydzielony do sztabu 1. Dywizji Grenadierów, gdzie pełnił funkcję szefa Oddziału III Operacyjnego. Brał udział w kampanii francuskiej. Ranny dostał się do niemieckiej niewoli, przebywał w szpitalu, skąd uciekł. Po ucieczce, od 21 września 1940 r. do września 1941 r., w Okręgu Lyon kierował placówką Oddziału II Sztabu Naczelnego Wodza Polskich Sił Zbrojnych (PSZ) oraz organizował ewakuację żołnierzy polskich przez Hiszpanię i Portugalię do Gibraltaru i Anglii.



W dniu 5 stycznia 1942 r. przybył do Wielkiej Brytanii. Otrzymał przydział do Oddziału II Sztabu Naczelnego Wodza, gdzie był referentem wyszkolenia, a od 17 listopada 1942 r. pełnił służbę w Oddziale Operacyjnym sztabu w Londynie. Zgłosił się do służby na terenie Polski. Przeszedł szkolenie konspiracyjne. Został zaprzysiężony w dniu 16 maja 1942 r. w Oddziale VI Sztabu Naczelnego Wodza w Londynie. Uzyskał awans do stopnia majora ze starszeństwem od 1 marca 1944 r.



Mjr Kamieński w nocy 8/9 kwietnia 1944 r. w ramach operacji „Weller 7” wykonał skok na placówkę odbiorczą „Jodła”. Po aklimatyzacji został skierowany do Oddziału III Sztabu Komendy Głównej Armii Krajowej jako pomocnik szefa operacji KG AK płk. dypl. Janusza Bokszczanina ps. „Sęk”. Wziął udział w powstaniu warszawskim. Walczył na Woli i Starym Mieście. W okresie od 18 października 1944 do 24 stycznia 1945 r. w składzie odtworzonej KG AK pełnił funkcję szefa Oddziału III. Występował wówczas pod pseudonimem „Konar”.



Po rozwiązaniu AK przeszedł do organizacji wojskowej NIE, a po jej rozwiązaniu do Delegatury Sił Zbrojnych na Kraj (DSZ), gdzie używał pseudonimu „Litwin”. Wstąpił do Narodowych Sił Zbrojnych. W NSZ pod pseudonimem „Klimaszewski” pełnił funkcję inspektora obszaru południowego (ziemie rzeszowskie, krakowskie, śląskie). Potem wyemigrował z kraju. Zmarł 16 sierpnia 1987 r. w Spring Hill na Florydzie. Zgodnie ze swoją ostatnią wolą został pochowany na cmentarzu w Tryczówce, pow. białostocki.



Ppłk Jan Kamieński został odznaczony: 4-krotnie Krzyżem Walecznych, Złotym Krzyżem Zasługi z Mieczami, francuskim odznaczeniem wojennym Croix de Guerre ze srebrną gwiazdą.

1

@klemens100 Jednego zła nie usprawiedliwia się drugim.

5

Nie należy kopać leżącego, chyba że to real. Mam nadzieję, że im poprawimy w sobotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?