Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piket czysto wszedł.
3
4 listopada 1942 roku nastapiła pierwsza faza scalania NOW z AK.
Na pocz. maja 1942 prezes SN zgłosił Komendantowi Głównemu AK gen. Stefanowi Roweckiemu ps. "Grot" propozycję przeprowadzenia scalenia NOW z AK. Rezultatem kilkumiesięcznych rozmów było podpisanie 23 sierpnia 1942 umowy scaleniowej oraz wyznaczenie przez gen. S. Roweckiego początku pierwszej fazy scalenia na 4 listopada 1942. W tym dniu został zaprzysiężony ppłk J. Rokicki (na zdjęciu). 19 listopada tego samego roku zaprzysiężona została część komendantów okręgowych NOW. Sztab NOW o tej decyzji został poinformowany 4 marca, wzbudziło to jednak sprzeciw części jego członków. Organizatorem sprzeciwu wobec scalenia z AK w szeregach SN i NOW był August Michałowski . W rezultacie doszło do rozłamu, który poparła część sztabu (zwłaszcza oddziały I i III) i następujące Okręgi: radomski, kielecki, częstochowski, lubelski, podlaski i łódzki. Na czele rozłamu w NOW stanął zastępca Komendanta Głównego pułkownik Ignacy Oziewicz . W połowie września 1942 z połączenia rozłamowców z NOW i Związku Jaszczurczego powstały Narodowe Siły Zbrojne . Natomiast pozostała część NOW podporządkowała się AK, co odbyło się w dwóch fazach: w listopadzie 1942 i drugiej od sierpnia 1943.
1
@VamosRakieta Nie wiem czemu ale jak gram z komputerem, nigdy nie umiem poprawnie zagrać obrony sycylijskiej. Na "słabej" francuskiej daję sobie radę.
1
@dawidor9 Skąd ta pewność przy 500 tysiącach nieprzeliczonych głosów?
5
@MesQueUnClub96 Nie ma szans.
0
@ranger3120 Czyli wszystko jeszcze może się zdarzyć.
0
Jak w końcu jest z tą Arizoną? Wie ktoś ile głosów do zliczenia zostało? Nie mówię tu o procentach.
1
@Janiama Tak. 270 równo będzie miał.
1
Biden prezydentem.
0
@svensonFCB Wolałbym wykładać towar.
0
@Azi Praktycznie tak.
1
@Barcaa12 Powiem szczerze, że sytuacja na świecie jest rodem z teorii spiskowych.
0
@NeroTFP Krzysiu już dogorywa :(
12
Zrozumiałbym jeszcze jak Covid byłby wyrokiem śmierci jak swego czasu gruźlica.
Notabene na gruźlice mimo leków umiera około milion osób rocznie z tego co pamiętam. Fakt, kraje trzeciego świata ale jednak.
1
@MaTt_BarcaFan Dokładnie. Jakby padali wszyscy jak muchy to rozumiem. Ale 1 czy tam dwa procent?
9
@Feliciana Bla bla bla. Posłuchało się w TVP o nauczycielach wrogach ludu?
2
@MesQueUnClub96 Będzie beka jak taką ilością głosów wygra wybory XDD
2
O! Trump 13,5 koła przewagi w Michigan. Urosło o całe 500 głosów.
1
@MesQueUnClub96 U mnie w Michigan ma 13 koła przewagi.
0
@ranger3120 W Michigan było 230 tysięcy przewagi Trumpa w pewnym momencie a widać co się dzieje.
2
@ranger3120 Arizona jeszcze. Tam może jeszcze się stać wiele przy 600 tysiącach głosów do zliczenia. Biden ma tam przewagę 93 tysięcy głosów.
0
@barcelonaLM Chyba najważniejsza obok Michigan i Nevady.
0
@Zoker W Arizonie 16 procent głosów do zliczenia i 93 tysiące przewagi Bidona. Tam jeszcze nie jest wszystko dla Trumpa stracone.
1
@MesQueUnClub96 Jeszcze Arizona chyba nie jest stracona? Fakt jest tam 100 przewagi Bidena ale 16 procent głosów do policzenia.
0
@ranger3120 Nope. Jak przegra Michigan to po ptakach z tego co liczę. Nevada to tylko 6 głosów elektorskich. W Arizonie duża przewaga mimo wszystko Bidena. Pozostałe 3 stany to za mało.
1
@MesQueUnClub96 Już tylko 36 :O
0
Biden wygrywa wybory. Około 45 tysięcy głosów przewagi Trumpa w Michigan. Po zawodach, chyba, że wygra Nevadę i jeszcze Arizonę jakimś cudem.
2
@NeroTFP Litości człowieku XDD
0
Trump to przerżnie. 56 tysięcy niecałe przewagi już w Michigan.
0
@Woland10 Chyba jednak Biden.