Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn O człowieku. Gdyby tak było. Pomarzyć można XD
1
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/49371765_411966949544804_4047982693382619136_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=QVZY9zOI7wIAX_ENYkc&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=e41a81f56d20d3033325810887c08987&oe=5FDB713F
IDEAŁ !
5
@NeroTFP Przeraża mnie to popularyzowanie tej pseudomuzyki w naszym kraju.
2
"To były Narodowe Siły Zbrojne – te, które wyłoniły się z Narodu. To była emanacja tego, co młoda przedwojenna inteligencja, wychowankowie polskich szkół, oficerowie rezerwy WP myśleli o Polsce, co przeżywali, jakie mieli rozterki. Po tym wszystkim, co się z nimi stało, zasługują na coś więcej, niż nagrobki czy tablice okolicznościowe. Zasługują na pełną wiedzę o nich".
- Leszek Żebrowski.
4
17 listopada o godz.21.10 na Wieczną Wartę odszedł Pan mjr. Stanisław Szuro "Zamorski", więzień obozów hitlerowskich i stalinowskich cel. Żołnierz ZWZ ,AK i powiązanej z NOW Ligi Walki z Bolszewizmem. Za działalność antykomunistyczną skazany na karę śmierci, zamienioną na 15 lat więzienia. Nauczyciel ,prawy człowiek .
R.I.P
0
@SiSenior Ale przecież nóżka przy tym sama chodzi. Jakie społeczeństwo taka muzyka.
1
@VamosRakieta To zabłysnąłem :D
3
Świetna partia szachów dla koneserów
@VamosRakieta
9
@Witam Człowiek sukcesu. Wspaniała osobistość i wielki polityk.
5
Dziś 89 -urodziny obchodzi pani Krystyna Jakimek, harcerka, w latach 1950-52 organizacji niepodległościowej wywodzącej się ze SN i Narodowej Organizacji Wojskowej.
Aresztowana w 1952 roku i skazana na 12 lat więzienia. Karę odbywała min. w krakowskim więzieniu przy ul.Montelupich ,Inowrocławiu, Fordonie.
Zwolniona w 1956 roku.
.
Od 1958 roku żona zmarłego w 2011 roku Ś.P .mjr. Kazimierza Jakimka ps. "Marek" obrońcy Lwowa w 1939 roku, żołnierza Szarych Szeregów, AK i NSZ, więźnia Gestapo i UB skazanego w 1945 roku przez komunistów na karę śmierci zmienioną na 15 lat więzienia. Zwolnionego w 1955 roku, więźnia min. Wronek.
0
@Borneo Oczywiście. Masz pełną rację. Pis uzurpuje sobie Polskę i mówi za wszystkich. Są bandą hipokrytów narzekających właśnie na to jak opozycja donosi na Polskę. Pytanie brzmi co robi ta cała opozycjonistka z Białorusi?
10
@Chakalaka Ten głupi język. Europa to nie Unia Europejska.
16
Dzisiaj 89. urodziny świętuje Pani Pułkownik Weronika Sebastianowicz ps. „Różyczka”, żołnierz AK i WiN, Żołnierz Niezłomny, aresztowana i torturowana przez komunistów, sybiraczka, przewodnicząca Stowarzyszenia Żołnierzy AK na Białorusi.
- Urodziłam się na ziemi polskiej, (...) tyle lat sowieckiej okupacji nie potrafiło złamać polskiego ducha, miłości do ojczyzny, do Boga. Jesteśmy wierni Polsce i Bogu! ❤️
1
Za dużo mniejszości w moim aquaparku :(
4
@Janiama https://www.facebook.com/Grafika.Patriotyczna/videos/1039445936481387/
Tutaj szczególnie.
0
https://www.facebook.com/Grafika.Patriotyczna/videos/1039445936481387
...
2
Jak poczyta się komentarze to wniosek jest prosty. South Park tutaj nie wyśmiewa niczego. Pokazuje całą prawdę.
0
@MarioVeB! Really?
0
@MarioVeB! Co do Jarosławia to jest to miasto XD
1
@Kamilos84 Cóż. Jako osoba siędząca trochę w tym mogę powiedzieć, zapytać się właściwie o jedno: aspirujemy do Mariana Kowalskiego czy Leszka Żebrowskiego? Do bejsbola i przekleństw? Czy do wiedzy, kultury osobistej, erudycji?
3
@IronSanHybrid Zrobiłeś mi wieczór.
1
@draxidox Dymy boże no co. Zaczęliśmy bez niemców i rosjan.
0
@Fawrf Ktoś się zgłosi.
1
@Fawrf Będzie remake Władcy Pierścieni z Frodo transwestytą jako głównym bohaterem.
2
@Kluivert_P Nie chodzę. Pedofilia to jedno. Dwa żadnego potwierdzenia historycznego 99 procent wydarzeń ze Starego Testamentu i śmiem twierdzić także nowego. Gdy zadałem pytanie o takowe potwierdzenie usłyszałem, że "idę drogą ciemności".
1
@NeroTFP Mógłbyś się zdziwić.
1
@inViNcibl3 Zaczęliśmy bez krzyżaków.
0
@barcelonaLM Ano mogliby.
0
Dymy boże dosłownie.
3
Boże ludzie. Zadyma jak zadyma. Oglądajcie z uwagą jednocześnie po co ta żółć. Pierwszy raz coś rozwalono?
Zamieszki są wszędzie ale tylko u nas dymy o to kto może a kto nie.
Nikt nie może dewastowac i podpalac.