5

101 urodziny świętuje dziś por. Mieczysław Wroczyński ps. "Stary" . Pan por.urodził się 11 października 1919 w Łowiczu. Podczas wojny obronnej 1939 roku walczył w szeregach 110. pułku ułanów. Uczestnik obrony Grodna we wrześniu 1939 roku przed Armią Czerwoną. Podczas powstania warszawskiego był szefem łączności w Kompanii Warszawianka NSZ.

Za męstwo wykazane w walkach odznaczony został m.in. Krzyżem Walecznych, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Warszawskim Krzyżem Powstańczym.

Daj Boże zdrowia !

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/121315187_10157863517658237_3483956992232322656_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=eIPS3SnwxoAAX-F13Cr&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=8aad4db9ea622f9fd1864dcc0714f136&oe=5FA9FB26

0

@lukasik17 PayPal i jazda. Wkręca się 40 minut. Początek to chill. Jak trenujesz masz super energię. Ale nie latasz po siłowni z agrechą i pulsem 300/200 tylko np jak robisz przysiady to nawet nie wiesz kiedy zrobiłeś 12 serii. Przynajmniej ja tak mam, zwiększając jeszcze ciężar. Koncentracja 100/10 i przy ćwiczeniach banan na twarzy. Zwała ok 4 h po treningu. Zasypiasz na stojąco.

0

@RadekACCA Ruesco.com :D

0

@KyloFCB Próbowałem. Świetna. Ale była agresja. Dark Energy to jak mieszanka przedtreningówki z ecstasy. Jesteś szczęśliwy na treningu. SZCZĘŚLIWY :D :D

0

Dark Energy z rana i zaczynamy trening. Polecam przedtreningówkę. Prawdopodobnie najlepsza w historii.

5

@ObywatelPL Ja bym chyba wulgarnie potraktował tego reportera. Won!

1

@RomanHoffer Pod koniec łapał formę. Musiałby jeszcze jeden sezon a'la 2017/2018 rozegrać. Zobaczymy.

0

@MESSIah16 Dwóch wielkich. Ale to Stoch ma jeszcze szanse zostać bezdyskusyjnie najlepszym w historii.

3

@kkbarca W cholere wielki!

0

@pax On w tej chwili mnie uderzył, nie pozwala mi się cieszyć!! :D

3

@DonMatteo901 Najlepszym piłkarzem świata jest Messi.

0

0

Komentarz usunięty

0

@MESSIah16 Restrykcje to sprawdzanie na ile może sobie pozwolić 1 procent na górze wobec nas. Choroby istniały zawsze. Zmarła 1/35 na ten moment zakażonych.Potwierdzonych. Jak wielu zakażonych jest naprawdę? Nakręca się panikę i zniewala ludzi.

0

@Wilczeq Ginny ma coś tajemniczego w sobie.

0

@OskarR01 Ja przez tydzień wypluwam płuca.

7

@fcbarcafan19 Najbardziej agresywni są starzy ubeccy strażnicy teksasu.

1

@Tomo1989 Gorączka organizmu, który ma problem z pewnymi bakteriami. Naturalny mechanizm obronny.

1

Też macie kaszel jak przy zapaleniu płuc prawie jak zaczną grzać kaloryfery?

2

@Joe_Pesci Napij się !!!

0

@zmiter912576 W manii ogarnę robotę na dwa dni w dzień. Na depresji chodzę się wypłakać do toalety.

0

@zmiter912576 Ja rano mogę się czuć okej a wieczorem popełnić samobójstwo. To CHAD.

0

@zmiter912576 Nie ma nic gorszego. Przy CHAD to już nie ma co mówić. Nie wiesz co zrobisz za dwie godziny.

0

Pytam poważnie.

0

Przeżył tu ktoś kiedyś poważną depresję?

0

@Munio Polskie Requiem for a Dream.

0

Kto oglądał i jak ocenia film "Że życie ma sens" ?

9

Jedyny wśród żyjących żołnierzy podziemia narodowego odznaczony Krzyżem Virtuti Militari (4.10.1944r).

Mjr.Mieczysław Bruszewski ps. "Pudel", Powstaniec Warszawski z Łomży, wieloletni Członek Rady Naczelnej ZŻNSZ.

W czasie okupacji niemieckiej mieszkał w Warszawie, żołnierz NOW-AK. Ciężko ranny podczas Powstania Warszawskiego, odznaczony Virtuti Militari. Od początku 1946 do czerwca 1946 szef II wydziału (wywiad) Komendy Okręgu “Bałtyk” NZW. Ujawnił się w 1947r. Aresztowany w listopadzie 1949, skazany na 15 lat więzienia.W komunistycznych kazamatach spędził 7 lat.

Pan major ma 97 lat!

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/121035458_10157855967708237_4150210552959085746_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=jamfDCf6qS0AX88Crm2&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=4f66710cb989506508a93be2915052d7&oe=5FA63D9E

0

@Rudi35 Dokładnie tam gdzie mieszkam każdy nosi praktycznie a zakażenia jak wzrastały tak wzrastają.

9

Dzień dobry wszystkim !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?