Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Jak teściowej to się nie hamuj :D
7
@student97r Mnie odstrasza od kościoła to, że nie można zweryfikować historycznie praktycznie niczego co jest w Biblii. Niech ktoś wykaże mi istnienie Noego,Sema,Abrahama,Izaaka,Jakuba.
5
https://kwejk.pl/zobacz/3627059/chyba-na-plandyke-do-tira.html?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=picture
Badum tss.
11
@MesQueUnClub96 Nie mieć żony to szczęście.
0
@skakun95 "uuuuuu antysemityzm"- majkel34
1
@IronSanHybrid Dają pożywkę TVPIS. Tak głupią opozycję mamy.
1
@DonAndresFCB Nie są nieudolni. To jest sabotaż.
3
https://demotywatory.pl/5022321/Za-to-mozna-lubic-Polsat
Wszystko.
0
https://kwejk.pl/obrazek/3627351/wladca-pierscieni.html marzenie!
0
@IronSanHybrid I Floyd go wypunktował jak dziecko. To tylko świadczy o tym jak wielki był.
1
@busquets5 Czym udowodnił. Dużo czytam, że kopie się po czole. Od początku jego kariery u nas bywał irytujący,tracił głupio piłki, miał niecelne proste podania. Taki jego urok. W następnej akcji może walnąć bramkę piętką,z przewrotki czy minąć trzech obrońców i strzelić gola,zaliczyć asystę.
1
@Stoiczkow Muszę Ci powiedzieć, że niestety w to wątpię. Nie mówię, że jest to niemożliwe całkowicie, ale wątpię.
1
@itmustbejoke Moim zdaniem powinien zostać na przyszły sezon. Gdyby Depay do nas trafił to byłaby ciekawa rywalizacja. Luisito wciąż może grać na najwyższym poziomie jeśli ominą go kontuzje.
16
@pt9 Z Roberto? On ma jakąkolwiek charyzmę?
0
@Pawlak1992 Żaden z goli, żadna z asyst w tych meczach, które wymieniłem nie dała nam zwycięstwa? Oglądałeś mecze w tym sezonie? Gol i asysta w wygranym meczu np. 3:1 - to daje zwycięstwo. Mówię presezon,kontuzja spowodowały, że miał pod górkę. Miałby presezon,nie miałby kontuzji to wygralibyśmy ligę. Na sto procent.
"Strzela gole tylko słabym klubom i czasem tym mocniejszym" - to jak jest w końcu? Tak samo jak Messi sam nic nie zrobi w kontekście pucharów.
0
@Gappeq W samej lidze tak. Doliczmy Lm. Po drugie narracja tu brzmi, że liczby to nie wszystko. Dodajmy w takim razie umiejętności. Ilu? Ilu do wyjęcia? Weźmy oczywiście pod uwagę nieobecności Suareza i brak presezonu.
0
@pt9 Z jego doświadczeniem sprawdzi się jako rezerwowy. Przypomnę, że w ubiegłym sezonie stracił gdzieś dwa miesiące między innymi w okresie przygotowawczym. Jakby (gdyby babcia miała wąsy) mógł w tym okresie grać i miał presezon moglibyśmy wygrać chociaż ligę.
1
@Pawlak1992 2 gole z Valencią, 2 gole z Interem, gol z Sevillą,gol z Borussią,gol z Bayernem, gol z Villareal
Asysta z Borussią,asysta z Atletico Madryt,asysta z Interem,kolejna asysta z Atletico.
Fakt Luisito istnieje już tylko ze słabymi drużynami.
Wynajdź mi 5 poza Lewandowskim lepszych dziewiątek na świecie.
0
@Pawlak1992 Strzelał bardzo dużo bramek przeciwko wielkim zespołom, nie wiem o czym mówisz. Z samym Realem 11 goli. Gol w finale Lm, gole w finałach copa del rey,bramka z Bayernem sporo asyst w ważnych meczach.
0
Luisito wciąż może nam coś dać. Rewolucja w składzie jest potrzebna, lecz uważam, że akurat on powinien wypełnić kontrakt. Nie był dostępny przez kilka tygodni a i tak strzelił 21 goli bodajże.
1
Do największych sukcesów Wywiadu „Zachód” ZJ/ NSZ można zaliczyć: zdobycie informacji związanych z atakiem Niemiec na Grecję, uzyskanie informacji dotyczących „Afrika Korps” na Aleksandrię, zlokalizowanie miejsca pancernika „Tirpitz” w norweskich fiordach, zlokalizowanie na Pomorzu Zachodnim (w Peenemünde) tajnego ośrodka badań nad pociskami rakietowymi. Zdobyto także informacje wywiadowcze dotyczące budowy okrętów podwodnych w stoczniach Gdyni, Gdańska i Elbląga.29 Mikrofilm w tej sprawie przekazano do Warszawy. Zdobyte informacje uzupełniono danymi o mocy silników i innymi danymi technicznymi uzyskanymi od marynarzy – agentów z holowników „Jaguar” i „Jantar”. Jeden z doświadczalnych okrętów podwodnych – wraz z komisją techniczną – zatopiono w czasie rejsu próbnego przez podwieszone bomby.
Opracowanie - Związek Żołnierzy NSZ.
0
@dv7wisnia Swoją czyli jaką?
0
@Danny Gaucho Jest po prostu opinią.
0
@Danny Gaucho Nie podoba się każdemu z gustem i poczuciem artystycznym.
0
@BulaKG Pod alko i melanże? Rap, Ira. Niczego się mi lepiej nie śpiewa niż "zatrzymaaaaj mnie nie daj mi odejść!!!!" o 2 w nocy.
0
@Danny Gaucho Nie muszę odmawiać. Wystarczy,że nie będę uprawiał bezguścia i tańczył do tego czegoś.
0
@Danny Gaucho No nie szurnę. Kolejne durnowate powiedzenie "nikt nie słucha, każdy zna", "tupie Ci noga". Nie nie tupie mi noga.
3
O gustach się nie dyskutuje. Chyba, że ktoś gustuje w disco polo. C
Change my mind.
2
@Joe_Pesci U mnie telefon nieodbierany,pełna skrzynka. Idę pod przychodnię po recepty i cisza. Idzie jedna z pań z ciastkami i kodem puka. Dopiero wtedy otwierają się drzwi. Rzecznik Praw Pacjenta się należy.
0
Jest tu ktoś kto jest fachowcem od Oobe, Ld? Jak co to priv.