1

@Mario96w Jak teściowej to się nie hamuj :D

7

@student97r Mnie odstrasza od kościoła to, że nie można zweryfikować historycznie praktycznie niczego co jest w Biblii. Niech ktoś wykaże mi istnienie Noego,Sema,Abrahama,Izaaka,Jakuba.

11

@MesQueUnClub96 Nie mieć żony to szczęście.

0

@skakun95 "uuuuuu antysemityzm"- majkel34

1

@IronSanHybrid Dają pożywkę TVPIS. Tak głupią opozycję mamy.

1

@DonAndresFCB Nie są nieudolni. To jest sabotaż.

3

0

0

@IronSanHybrid I Floyd go wypunktował jak dziecko. To tylko świadczy o tym jak wielki był.

1

@busquets5 Czym udowodnił. Dużo czytam, że kopie się po czole. Od początku jego kariery u nas bywał irytujący,tracił głupio piłki, miał niecelne proste podania. Taki jego urok. W następnej akcji może walnąć bramkę piętką,z przewrotki czy minąć trzech obrońców i strzelić gola,zaliczyć asystę.

1

@Stoiczkow Muszę Ci powiedzieć, że niestety w to wątpię. Nie mówię, że jest to niemożliwe całkowicie, ale wątpię.

1

@itmustbejoke Moim zdaniem powinien zostać na przyszły sezon. Gdyby Depay do nas trafił to byłaby ciekawa rywalizacja. Luisito wciąż może grać na najwyższym poziomie jeśli ominą go kontuzje.

16

@pt9 Z Roberto? On ma jakąkolwiek charyzmę?

0

@Pawlak1992 Żaden z goli, żadna z asyst w tych meczach, które wymieniłem nie dała nam zwycięstwa? Oglądałeś mecze w tym sezonie? Gol i asysta w wygranym meczu np. 3:1 - to daje zwycięstwo. Mówię presezon,kontuzja spowodowały, że miał pod górkę. Miałby presezon,nie miałby kontuzji to wygralibyśmy ligę. Na sto procent.
"Strzela gole tylko słabym klubom i czasem tym mocniejszym" - to jak jest w końcu? Tak samo jak Messi sam nic nie zrobi w kontekście pucharów.

0

@Gappeq W samej lidze tak. Doliczmy Lm. Po drugie narracja tu brzmi, że liczby to nie wszystko. Dodajmy w takim razie umiejętności. Ilu? Ilu do wyjęcia? Weźmy oczywiście pod uwagę nieobecności Suareza i brak presezonu.

0

@pt9 Z jego doświadczeniem sprawdzi się jako rezerwowy. Przypomnę, że w ubiegłym sezonie stracił gdzieś dwa miesiące między innymi w okresie przygotowawczym. Jakby (gdyby babcia miała wąsy) mógł w tym okresie grać i miał presezon moglibyśmy wygrać chociaż ligę.

1

@Pawlak1992 2 gole z Valencią, 2 gole z Interem, gol z Sevillą,gol z Borussią,gol z Bayernem, gol z Villareal
Asysta z Borussią,asysta z Atletico Madryt,asysta z Interem,kolejna asysta z Atletico.
Fakt Luisito istnieje już tylko ze słabymi drużynami.
Wynajdź mi 5 poza Lewandowskim lepszych dziewiątek na świecie.

0

@Pawlak1992 Strzelał bardzo dużo bramek przeciwko wielkim zespołom, nie wiem o czym mówisz. Z samym Realem 11 goli. Gol w finale Lm, gole w finałach copa del rey,bramka z Bayernem sporo asyst w ważnych meczach.

0

Luisito wciąż może nam coś dać. Rewolucja w składzie jest potrzebna, lecz uważam, że akurat on powinien wypełnić kontrakt. Nie był dostępny przez kilka tygodni a i tak strzelił 21 goli bodajże.

1

Do największych sukcesów Wywiadu „Zachód” ZJ/ NSZ można zaliczyć: zdobycie informacji związanych z atakiem Niemiec na Grecję, uzyskanie informacji dotyczących „Afrika Korps” na Aleksandrię, zlokalizowanie miejsca pancernika „Tirpitz” w norweskich fiordach, zlokalizowanie na Pomorzu Zachodnim (w Peenemünde) tajnego ośrodka badań nad pociskami rakietowymi. Zdobyto także informacje wywiadowcze dotyczące budowy okrętów podwodnych w stoczniach Gdyni, Gdańska i Elbląga.29 Mikrofilm w tej sprawie przekazano do Warszawy. Zdobyte informacje uzupełniono danymi o mocy silników i innymi danymi technicznymi uzyskanymi od marynarzy – agentów z holowników „Jaguar” i „Jantar”. Jeden z doświadczalnych okrętów podwodnych – wraz z komisją techniczną – zatopiono w czasie rejsu próbnego przez podwieszone bomby.
Opracowanie - Związek Żołnierzy NSZ.

0

@dv7wisnia Swoją czyli jaką?

0

@Danny Gaucho Jest po prostu opinią.

0

@Danny Gaucho Nie podoba się każdemu z gustem i poczuciem artystycznym.

0

@BulaKG Pod alko i melanże? Rap, Ira. Niczego się mi lepiej nie śpiewa niż "zatrzymaaaaj mnie nie daj mi odejść!!!!" o 2 w nocy.

0

@Danny Gaucho Nie muszę odmawiać. Wystarczy,że nie będę uprawiał bezguścia i tańczył do tego czegoś.

0

@Danny Gaucho No nie szurnę. Kolejne durnowate powiedzenie "nikt nie słucha, każdy zna", "tupie Ci noga". Nie nie tupie mi noga.

3

O gustach się nie dyskutuje. Chyba, że ktoś gustuje w disco polo. C
Change my mind.

2

@Joe_Pesci U mnie telefon nieodbierany,pełna skrzynka. Idę pod przychodnię po recepty i cisza. Idzie jedna z pań z ciastkami i kodem puka. Dopiero wtedy otwierają się drzwi. Rzecznik Praw Pacjenta się należy.

0

Jest tu ktoś kto jest fachowcem od Oobe, Ld? Jak co to priv.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?