8

@Kamilos84 Jeśli chcemy mówić o pogrzebie to tak.

0

Pisałem,że Sasza wygra to nikt mnie nie słuchał :D

0

Ale SASZA jednak !

0

Whyte znów mnie zaskakuje.

0

@Kusco15 Kto wie. Może teraz mu się uda? :D

0

W studiu Tvp opinie podzielone. Jest to super zestawienie. Młodość,siła,agresja Łajdaka kontra doświadczenie,kombinacje i inteligencja ringowa Saszy.
Team Sasza.

1

@Kuczek Tak. Ale Whyte też leżał z AJ,Rivasem,Parkerem. A rusek też umie przyłożyć. Mogę się pomylić ale jeśli Whyte miał problemy z Chisorą to z Saszą też będzie miał. Povetkin to 2 półki wyżej od Chisory.

1

@Kuczek Wietrzę wygraną Povetkina. Chyba,że Whyte zrobił od ostatniej walki niesamowity postęp techniczny i postęp w pracy nóg.

0

Do fanów boksu. Tylko ja wietrzę wygraną Povetkina jutro?

0

@MensculinVeB Donosicielstwo jak najbardziej. Ale przy np. mobbingu - widziałbyś albo dotyczyłby Ciebie. Poszedłbyś do szefa? Czy od razu wypowiedzenie?

0

@Napinka Fakt dużo ich.

2

Jakie są zachowania/czyny ludzkie,których najbardziej nie trawicie? Nie chodzi mi o kwestie światopoglądowe.
Dla mnie są to:
1.Pedofilia
2.Złodziejstwo
3.Mobbing w pracy.

0

Co do meczu z Bayernem po raz ostatni. Niby człowiek wiedział ale trochę się łudził.

0

@Kamiloza91 Jest tak szczery i prawdziwy, że w sumie nie wiadomo jak się do niego odnieść, odpowiedzieć mu.

1



Dziki w punkt po raz kolejny.

0

@elmayakos Aleś mądry. Prawie jak Dr House.

0

Jest tu ktoś studiujący medycynę,który zna się na problemach z kręgosłupem ? Jak co to priv.

1

@masq Niech naród się obudzi. We Francji by płonęły samochody w takiej sytuacji. A nie mówię o tym co by było, gdyby żyli w takich warunkach jak my.

0

@Brosik W dobie kryzysu nasz sejm na czele z rządem przegłosował ogromne podwyżki dla rządu, głowy państwa i podwyżki subwencji partyjnych.

0

Gdyby takie coś jak nasz rząd zrobił rząd Francji płonęłaby cała Francja. Nasz naród jest jednak tak upodlony,bez elit,obojętny. Boli mnie to jako patriotę.

97

Opozycja nie ma już prawa się tak nazywać. Szacunek dla Konfederacji,która jako jedyna w całości głosowała przeciwko tym bezczelnym podwyżkom w czasie kryzysu.

0

Co się odjaniepawla :O

2

Sterling XDDDDDDDDDDDDDDDDD

3

@Nano22 Raz się przegrywa, raz się przegrywa.

0

@semafor Uznałem, że trzeba trochę odejść od tematu wczorajszego meczu.

4

1920 - 2020. ZNÓW ICH MAMY U BRAM!

Sto lat temu Naród Polski obronił Ojczyznę, Europę a może i świat przez zalewem Bolszewii. To nie byli tylko ludzie (ot, tak, w ogóle), to była ludobójcza ideologia, przyjmowana przez ludzi z: nienawiści, niewiedzy, chęci panowania, zysku itp. (niepotrzebne skreślić, potrzebne dodać).

Przez setki lat odpieraliśmy najazdy barbarzyńców ze wschodu, będąc autentycznym przedmurzem chrześcijaństwa, w najlepszym znaczeniu tego słowa. Krwawiliśmy strasznie, co pokolenie składając straszliwą ofiarę, tracąc elity, ludność, terytoria oraz dobra materialne. To cud, że to wszystko jakoś przeżyliśmy. Ale stale składana ofiara krwi zrobiła swoje... Ratując innych, cały świat, poświęcaliśmy siebie.

Po 123 latach niewoli niemiecko-rosyjskiej (Austriacy dla Polski też byli Niemcami!) państwo polskie zaczęło się odradzać. I nadszedł kolejny cios: inwazja ze wschodu. Bolszewicy mieli swą forpocztę w Polsce - nie tylko partie i organizacje komunistyczne, ale też Bund, znaczne odłamy socjalistów, część mniejszości, wszelkiej maści "pożytecznych idiotów" itp. Warto przejrzeć składy osobowe i polityczne Rewkomów (Rewolucyjnych Komitetów), które w 1920 r. były szykowane jako aparat okupacyjny. Jak również struktury władz bolszewickich, ilu tam było POP-ów ("Pełniących Obowiązki Polaków").

Zwycięska bitwa warszawska dała zachodowi luksus pokoju, odbudowy i bogacenia się po I w. św. U nas ta wojna została przedłużona aż do Pokoju Ryskiego w marcu 1921 r. Ponieśliśmy ogromne straty w ludziach i dobrach materialnych. I RP nie została odbudowana, w konsekwencji ogromne połacie na wschodzie zostały ludobójczo zdepolonizowane.

I jeśli dziś są wokół nas następcy ideowi i polityczni (a może nie tylko) ówczesnych zdrajców, to sami również są zdrajcami. To nie tylko ludzie, to istniejące i coraz bardziej agresywne ideologie, których symbolem jest pomnik Karola Marksa postawiony w Trewirze w maju 2018 r. To symbol dzisiejszej UE. A Marks, Engels, Lenin, Stalin, Mao-Tse-Tung, Pol Pot et consortes to i ludzie, i ideologia...

Nie pomogą zdrajcom sprawy polskiej: frazesy, mundurki, emblematy, wisiorki, wielokolorowe szmaty, "wzniosłe" hasła. Po owocach ich poznacie, zatem - rozpoznawajcie. Każdy, kto patrzy z utęsknieniem na Wschód, na sowchoźnika Baćkę Łukaszenkę, KaGieBistę Putina - jako na obrońców ludzkości i wzór do podporządkowania się im; na taki Zachód: neo(?)marksistów i tęczystów, jest dla nas pośrednim i bezpośrednim zagrożeniem, śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Marks - to socjopata a nie łagodny "filozof humanista", Żyd - antysemita, piewca ludobójstwa jako narzędzia rozwiązywania ideologicznych "problemów", łączy w nienawiści do tradycyjnego świata wartości Wschód i Zachód, choć pozornie może mieć różne oblicza.

Takiego Marksa znacie? Poznawajcie, póki wiedza jest dostępna:



”Wyziewy piekielne pochodzą z mego mózgu

I napełniają go aż ja staję się szalony

Aż moje serce staje się zupełnie zmienione..."



Bolszewika (wschodniego, zachodniego, czy rodzimego): GOŃ, GOŃ, GOŃ!

Leszek Żebrowski.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/117697538_3392531684131392_8139814378847792651_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=acBk7zzKi6IAX9n8egd&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_tp=7&oh=a30aa1a8d6a3038d8de93c8dea5f0b5f&oe=5F5CF5EB

1

Barcelona myślała po prostu,że Bayern będzie na początku z nią rozmawiał!! A oni od razu strzelili :(

0

@ObiektywnyKibic121 Kogo proponujesz w takim razie?

1

Demencja starcza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?