Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionello A czy ja jestem antyszczepionkowcem? Nie. Po prostu przekaz obrazka jest jaki jest. Nie bierzmy go dosłownie
@Dialerable A gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem. Zmęczony jestem argumentem "nie byłoby Ci do śmiechu jakbyś zachorował". Wyobraź sobie, że to wiem. Przy anginie proszę o podanie pilota więc wiesz jak jest.
2
@MaTt_BarcaFan Albo upamiętniali powstanie w gettcie.
0
@Ghostface Nie będę komentował personalnych ataków. Mogę coś powiedzieć o reakcjach autoimmunologicznych bo mam pewne doświadczenia. Każda znana mi osoba,która żyje sterylnie często choruje. Nie znam ani jednej osoby, której np. spadnie chrupek na podłogę i zwyczajnie podnosi i zjada, by chorowała co 3 tygodnie. Moja własna matka taka jest. Po synu nie napije się wody a jak potem zawieje lekko to 2 tygodnie leży w łóżku.
To się nazywa wyciąganie wniosków z obserwacji. Papier ze studiów nie musi być wyznacznikiem/ wyrocznią w kwestii wiedzy. Wiedzę można zdobyć czytając,obserwując czy oglądając programy, wypowiedzi ludzi,których się na tym znają. Mogą mieć różne opinie, a moim zadaniem jest wypośrodkowanie ich i zwyczajne podjęcie decyzji co do słuszności jednej czy drugiej opinii.
"autysyczny" - to jakaś nowa choroba?
0
@tobiasson92 Natura się zwyczajnie popisuje i nami bawi.
0
@Ghostface Nie nie studiowałem. I co? Znam dietetyków i lekarzy. Od każdego usłyszałem wyraźne - Witamina C "lewoskrętna" nie istnieje. Bazuję na opinii ludzi, którzy mają wiedzę w tym temacie. Sprzedaż antyoksydantu jako witaminy podpada pod oszustwo.
https://dietetycy.org.pl/witamina-c-lewoskretna/
Pierwszy opis z brzegu.
0
@Ghostface
Wie to pan Szumowski,który śmiał się z maseczek? Nosimy je i zachorowania rosną w szybkim tempie. A nie czekaj ! Wesela, pogrzeby itp się odbywają i to dlatego. Poza wiecami wyborczymi oczywiście i samymi wyborami.
Wirus bez problemu przedostanie się przez maseczkę. W maseczce widać dziurki wirusa nie widać wcale.
0
@Ghostface
Napisałem tym, że lewoskrętna witamina C nie istnieje w odpowiedzi na tekst o lewoskrętnej wit c. Gość "obalał" moją tezę nieudolnie przenosząc temat na tę "witaminę".
Żaden lekarz starej daty Ci tego nie powie było dodatkiem to mojej tezy o sterylnym życiu.
0
@Ghostface Nie mogę XDD
Jest kwas l-askorbinowy albo d-askorbinowy. D-akorbinowy to odbicie l-askorbinowego ale to jest antyoksydant a nie witamina...
0
@Ghostface Pisałem o tym, że lewoskrętna witamina C nie istnieje. Witamina C jest tylko prawoskrętna. Ocb?
0
@Mow_mi_Douglas Na pewno dbam o swą czystość. Ale to raczej dla własnego komfortu i po to by łatwiej się rozmawiało z płcią przeciwną XD
0
@Amigo_Blanco Nsz podobno chciało postawić ludzi, którzy zdecydowali o Powstaniu przed sądem wojskowym. Uczestniczyli w nim i bohatersko walczyli, ale zawsze byli przeciw.
0
@Bykunn Istnieje takie coś jak interpretacja.
0
@Kajtek77 Złe odnosisz wrażenie. Po prostu jeśli uważasz, że maseczka chroni to czemu karzesz nosić ją komuś innemu. Nawet jeśli go ma to maseczka Cię chroni czyż nie? Oszczędź mi tylko gadania o społecznej odpowiedzialności. Każdy- szczególnie w Polsce patrzy i boi się tylko o siebie i każdy o tym wie.
Nikt nie jest dla mnie oszołomem ale jak widzę ulicę pełną ludzi w maskach to owszem odczuwam taki apokaliptyczny klimat. Śmiertelność tej choroby bez jakiegokolwiek lekarstwa na nią zrówna się w średniej rocznej śmiertelności gruźlicy, na którą są leki od dawien dawna. Panika szkodzi. To jest mój główny przekaz.
0
@Bykunn To chyba nigdzie nie napisałem, że ich nie wolno myć? Umiesz czytać? To Ci wytłumaczę łopatologicznie. Sterylne życie to największe morderstwo. Podkreślam sterylne. Ja,który myje się tak jak powinienem, nie otwieram i nie podaję ręki komuś przez papier jestem zdrowszy niż tacy, którzy to robią. Czemu? Bo mam dobrze rozwinięty układ immunologiczny.
2
@Bykunn To chyba tych nowych właśnie. Żaden lekarz starej daty tego nie powie.
Lewoskrętna witamina c nie istnieje.
2
@Zieliniak On tego nie odróżnia. Ja się myje, nie śmierdzi ode mnie, ale nie uważam by sterylne życie i dezynfekowanie nawet rękawiczek, chodzenie w "ponotonostołach" jak gdzieś w Usa jest to rozwiązanie.
Zauważyłem straszną tendencje. Jak władza wykorzystuje tego wirusa to szczucia ludzi na siebie. Nie możesz nosić idziesz bez a tu wyskakuj strażnik teksasu i Ci policją grozi. Znam z opowieści sytuację gdy jakiś starszy człowiek zemdlał na upale. Ci "ludzie" maski na nos i ucieczka. Gdyby nie dwóch rozgarniętych typów co powiedziało pogotowie - chłop mógł się przekręcić. To jest straszne.
3
@Bykunn Nie nie jest. To Twoje jest popotowowe. Skąd wiesz,które jest mądrzejsze? Ciągłe, ciągle - definicja : https://sjp.pwn.pl/doroszewski/ciagle;5417464.html
18
@Bykunn No tak bo pan bykuun oczywiście nie zna różnicy między myciem rąk a sterylnym życiem.
Wielu lekarzy się znajdzie,którzy to potwierdzą. Koronawirus zamienia układ immunologiczny w pływające ścieki. Masz 2 tygodnie albo wytrzyma albo nie. Co jeśli nie masz tego układu? Hmm?
28
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/107420260_191572045634791_8363812692651272225_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=NIp-peXliDMAX-SRaVK&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=7&oh=7a696442ee506562419147434f9179fb&oe=5F4B650F
Tyle.
12
Cześć i chwała bohaterom Powstania Warszawskiego !
Bohaterska Warszawo!
Na rozkaz Komendanta Armii Krajowej ruszyłaś do boju waleczna, ofiarna i zacięta. Nadeszła chwila krwawego odwetu na naszych odwiecznych wrogach.
Na szańcach miasta z bronią czy z łopatą walczy cała ludność. Wszyscy biorą udział w akcji. Zasłużyli swą postawą na miano żołnierzy. Niech więc duch braterstwa walki ogarnie i zespoli wszystkich Polaków.
Zamilknąć dziś muszą wszelkie spory, zniknąć wszelkie różnice, odłożone być muszą najważniejsze nawet pytania i wątpliwości. Wszyscy do boju czy do służb pomocniczych. Wzajemna pomoc, opieka nad bezdomnemi to nakaz sumienia i honoru.
Polacy, mamy do wyrównania krwawy rachunek za Oświęcim i Pawiak, za Majdanek i Treblinkę, za katownię Gestapo, za naszą nędzę i poniewierkę.
Polacy, pamiętajcie, ż walkę rozpoczęliśmy o Polskę całą, Wielką i prawdziwie Niepodległą i póty nie spoczniemy, aż cel osiągniemy. Naród Polski dał dosyć dowodów, że nie cofnie się przed żadną przemocą. Niech wiara w niezmożonego ducha Narodu i ostateczne wspólne zwycięstwo Polski i Jej sprzymierzonych Przyjaciół będzie ostoją dla wszystkich w przełomowych dniach, przelewającej się nad Polską nawałnicy.
OBÓZ NARODOWY
SZANIEC NR. 12 (118) WARSZAWA 16 SIERPNIA 1944 R
2
@Shapiro Amores perros.
1
@Slazmi Nie powinno się wgl odbyć to Powstanie. Odkryliśmy tylko konspiracje sowietom.
2
"Równie piękną, ale mocno zafałszowaną kartę powstańczą ma Zgrupowanie "Chrobry II". Jego udziału w powstaniu nie można było pominąć - zbyt głośne były jego dokonania. Ale starano się wykazać, że jego rodowód NSZ-owski był całkowicie przypadkowy, że jego skład był mieszany itp. O tym zgrupowaniu dowódca Powstania Warszawskiego, generał Antoni Chruściel "Monter" wypowiedział w Muranau znamienne słowa: Co tu gadać, jedynie "Chrobry II" nie oddał Niemcom przez cały czas trwania akcji ani piędzi terenu. (...)
Dowódcą samorzutnie sformowanego zgrupowania został mjr Leon Nowakowski "Lig" (w konspiracji był szefem wyszkolenia w Komendzie Okręgu Łódź NSZ-AK), a i w sztabie przeważali oficerowie tej formacji. Także pierwsza broń pochodziła ze składów NSZ, zmagazynowanych konspiracyjnie przy ul. Twardej 40".
Leszek Żebrowski "Narodowe Siły Zbrojne w Powstaniu Warszawskim", Ład ("Dodatek historyczny" nr 9/94, ss. I-II).
0
@lucas/catalan Bogini seksu.
1
@lucas/catalan Gina Devine królowa.
1
Jedność, która jest najistotniejszą dziś cechą Walczącej Warszawy, jest naszą największą siłą i rękojmią naszego zwycięstwa. Ona podwaja i potraja efekty naszych wysiłków. (…)
Jest w dzisiejszej atmosferze jeszcze jeden czynnik, który wysunąć trzeba na czoło naszych rozważań.
Wyznawcy teorii walki klas od szeregu lat starali się przekonać społeczeństwo o naturalnej rzekomo wrogości poszczególnych warstw społecznych względem siebie, o stanie wiecznej, nieuniknionej między nami walki. Jak spekulatywna i oderwana od życia jest ta teoria – widzimy dzisiaj. Na szańcach Warszawy walczą ramię przy ramieniu chłop, rzemieślnik, inteligent, we wszystkich służbach pomocniczych widzimy przedstawicieli i przedstawicielki wszystkich stanów. Poza Walczącą Warszawą rzesze chłopskie szykują odsiecz nie tylko zbrojną ale i aprowizacyjną, by przy pierwszej okazji dostarczyć ją do miasta. Chłopi nie myślą na pewno w tej chwili o przepaści między wsią a miastem, jaką wrogowie Narodu usiłowali kopać, a myślą o daniu pomocy walczącym, podobnie jak oni rodakom.
To jest właśnie owa jedność, okres, w którym organizm Narodu osiąga pełną harmonię, w którym każdy czuje się twórczą cząstką, komórką jednej wielkiej całości. Nikt nie myśli o zadrażnieniach i różnicach. Każdy chce się przyczynić do wspólnego dzieła. To właśnie stan, który maluje najlepiej lapidarne powiedzenie Fredry:
„A więc zgoda, a Bóg wtedy rękę poda”.
SZANIEC NR. 20 (126) WARSZAWA 24 SIERPNIA 1944 R.
Udostępnione przez Związek żołnierzy NSZ.
1
@Andi18 Bez stresów XDDDD
Gościu jest tak "prawdziwy", że nie wiadomo jak się odnieść do tego co mówi praktycznie w każdym temacie. Mimo, że są to komediowo- roastowe filmiki to nie da się do niego odnieść, "zdebunkować" tego co mówi.
2
Dziki w punkt.
1
@Khajio Moim problemem z Super jest jeszcze jedna rzecz. Goku był naprawdę nieznośnie głupi. Nigdy aż taki nie był. Nie wiem może Son denerwuje mnie tak bo jestem fanem Vegety.
1
@Khajio I dwóch zeno. Że niby co?