Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 za dwie godziny możesz zacząć mi śpiewać dodawanę! :D
1
@Lionel_Messi10 tytka,xanax i 6 małych desperadosów. Ciężko :D
3
@VamosRakieta zdrowie pięknych pań! Może jeszcze przyjdą.
2
Jak tam sobotnia zabawa panowie i panie?
0
Janusz też ma uczucia!
7
Prowokacja Rosji z tym wybuchem. Ukraińcy teraz atakują mając rosyjskie wojska na granicy? Kto wierzy w to, że Putin nie jest agresorem? Serio ludzie?
1
Moskali trzeba by może ukrócić, bo deko przesadzają w tym momencie.
6
https://jbzd.com.pl/obr/2267699/panie-januszu-nieeeee
Protokół 4,96% uruchomiony :D
3
@Kgorecki2500 drużynom na prawej stronie boiska!
0
Dobra tyta po meczu i przeżyjemy panowie i panie!
0
https://jbzd.com.pl/obr/2264168/bidon
Piękne!
21
Urodziny najstarszego żyjącego Powstańca Warszawskiego.
Dzisiaj 108. urodziny świętuje Pułkownik Kazimierz Klimczak ps. "Szron", oficer Wojska Polskiego II RP, żołnierz września '39, żołnierz Armii Krajowej, Bohater.
Red is Bad.
2
Wszystko w temacie :D
0
@Onie bo jest śpiący.
1
Początki pisma sięgają listopada 1939 roku, a pierwszy numer według zachowanej numeracji ukazał się najprawdopodobniej na początku grudnia. Hasłem pisma, które mieściło się na pierwszej stronie pod jego nazwą były słowa generała Jakuba Jasińskiego: „Nie dbaj o to, żeś w ciężkie kajdany się dostał. Gdy lud rzekł, chcę być wolnym!- zawsze taki został.” „Szaniec” zaczęto wydawać jako tygodnik, lecz od marca 1941 roku stał się dwutygodnikiem. Pierwsze numery były wydawane w formacie A4, na powielaczu. Egzemplarz składał się z dwóch, trzech kartek obustronnie zapisanych, złączonych zszywkami. Jednorazowy nakład numeru wynosił około 5- 8 tysięcy egzemplarzy. Przełomowym okresem dla pisma był marzec 1940 roku, kiedy to przyjęto format A5 i postać drukowaną pisma. „Szaniec” posiadał charakter informacyjno- propagandowy. Na jego łamach omawiano sprawy bieżące, informacje dotyczące niemieckiej i sowieckiej okupacji oraz zagadnienia ideologicznej.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/273625084_10158844765003237_3162700077468122869_n.png?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=UQr3_BW1kh0AX8E9UJm&tn=L_4SNJDyfAAVdHtB&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AT_lFrB8V8jEa_WdpiHpJLNGkyOFGX9xnQ-u32dmoD58Ug&oe=620EAF95
0
https://jbzd.com.pl/obr/2260848/bidon?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=image
Jest i Bidon.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://m.jbzd.com.pl/obr/2259860/tytul
Cudo :)
1
@Kgorecki2500 dawać Trevora do armii i nie mamy się co bać Rosji :D
25
https://jbzd.com.pl/obr/2258717/najstraszniejsza-bestia
Niestety.
0
@sdg oj prychłem wtedy :D
4
Gdzie jeżdżą nerwowi?
Wpieniny.
4
Wychodzi facet z siłowni i mówi "Somebody".
0
@Witekk10 to ja już nie wiem.
0
@Witekk10 tyle czyli ile? Oto jest pytanie.
4
Nie ma czegoś takiego jak mniejsza i większa połowa. Widzę, że większa polowa z Was tego nie rozumie.
0
@Witekk10 przepraszam.
0
Ale ten Adrian Zandberg jest spoko gościem.
1
@Hubsao my honorowo. Na pięści.
1
@Hubsao kiedyś w Bytomiu jakbyś się przyznał, że jesteś z Ruchu czy Górnika to w najlepszym przypadku by przeorali Tobą chodnik. Teraz z Ruchem neutralnie.