1

@Lionel_Messi10 za dwie godziny możesz zacząć mi śpiewać dodawanę! :D

1

@Lionel_Messi10 tytka,xanax i 6 małych desperadosów. Ciężko :D

3

@VamosRakieta zdrowie pięknych pań! Może jeszcze przyjdą.

2

Jak tam sobotnia zabawa panowie i panie?

0



Janusz też ma uczucia!

7

Prowokacja Rosji z tym wybuchem. Ukraińcy teraz atakują mając rosyjskie wojska na granicy? Kto wierzy w to, że Putin nie jest agresorem? Serio ludzie?

1

Moskali trzeba by może ukrócić, bo deko przesadzają w tym momencie.

6

3

@Kgorecki2500 drużynom na prawej stronie boiska!

0

Dobra tyta po meczu i przeżyjemy panowie i panie!

0

21

Urodziny najstarszego żyjącego Powstańca Warszawskiego.
Dzisiaj 108. urodziny świętuje Pułkownik Kazimierz Klimczak ps. "Szron", oficer Wojska Polskiego II RP, żołnierz września '39, żołnierz Armii Krajowej, Bohater.

Red is Bad.

2



Wszystko w temacie :D

0

@Onie bo jest śpiący.

1

Początki pisma sięgają listopada 1939 roku, a pierwszy numer według zachowanej numeracji ukazał się najprawdopodobniej na początku grudnia. Hasłem pisma, które mieściło się na pierwszej stronie pod jego nazwą były słowa generała Jakuba Jasińskiego: „Nie dbaj o to, żeś w ciężkie kajdany się dostał. Gdy lud rzekł, chcę być wolnym!- zawsze taki został.” „Szaniec” zaczęto wydawać jako tygodnik, lecz od marca 1941 roku stał się dwutygodnikiem. Pierwsze numery były wydawane w formacie A4, na powielaczu. Egzemplarz składał się z dwóch, trzech kartek obustronnie zapisanych, złączonych zszywkami. Jednorazowy nakład numeru wynosił około 5- 8 tysięcy egzemplarzy. Przełomowym okresem dla pisma był marzec 1940 roku, kiedy to przyjęto format A5 i postać drukowaną pisma. „Szaniec” posiadał charakter informacyjno- propagandowy. Na jego łamach omawiano sprawy bieżące, informacje dotyczące niemieckiej i sowieckiej okupacji oraz zagadnienia ideologicznej.


https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/273625084_10158844765003237_3162700077468122869_n.png?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=UQr3_BW1kh0AX8E9UJm&tn=L_4SNJDyfAAVdHtB&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AT_lFrB8V8jEa_WdpiHpJLNGkyOFGX9xnQ-u32dmoD58Ug&oe=620EAF95

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1

@Kgorecki2500 dawać Trevora do armii i nie mamy się co bać Rosji :D

0

@sdg oj prychłem wtedy :D

4

Gdzie jeżdżą nerwowi?

Wpieniny.

4

Wychodzi facet z siłowni i mówi "Somebody".

0

@Witekk10 to ja już nie wiem.

0

@Witekk10 tyle czyli ile? Oto jest pytanie.

4

Nie ma czegoś takiego jak mniejsza i większa połowa. Widzę, że większa polowa z Was tego nie rozumie.

0

@Witekk10 przepraszam.

0

Ale ten Adrian Zandberg jest spoko gościem.

1

@Hubsao my honorowo. Na pięści.

1

@Hubsao kiedyś w Bytomiu jakbyś się przyznał, że jesteś z Ruchu czy Górnika to w najlepszym przypadku by przeorali Tobą chodnik. Teraz z Ruchem neutralnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?