0

Fakt tylko jednak my poza vidalem zrobiliśmy chyba transfery na lata, zawodników chwilowo właśnie na ławkę, a w valencii i atletico kupieni zawodnicy mają i pewnie wielu będzie błyszczeć już w tym roku ;)

0

Dokładnie powoli musi następować u nas zmiana pokoleniowa ;) w sumie już się chyba zaczęła

2

Myślę że jednak martins I lemar będą już w tym roku jednymi z gwiazd ligi, a są to jednak młodzi gracze u nas świetnie rokuje malcolm I arthur Ale moim zdaniem na ten moment jednak lepsi są Ci co przyszli do Atletico:D lepsi i też bardziej doświadczeni;)

0

Według was kto został królem polowania transferowego w Hiszpanii najważniejsze już raczej za nami :D osobiście bym obstawial Atletico Ale bardzo blisko nich my I Valencia ;)

0

Zastąpienie przede wszystkim Leo będzie długo niemożliwe, Alvesa tak jeden do jednego też ciężko ;) Ale zgodzę się że ta dwójka ma bardzo duże możliwości I ogromny talent :D

0

Jak zostanie będzie dobrze Ale i jakby odszedł za klauzulę raczej nie byłoby tragedii jest komu go zastąpić A dostać tyle za 30 latka chyba zawsze jest zyskiem :D

0

Najwieksza I chyba w tym meczu najbardziej widoczna różnica w tym sezonie jest ławka, w tamtym sezonie był problem kogo wpuscic a teraz jest wybór kto nam najbardziej pomoże:D

0

To o suarezie I miało być odpowiedzią do valdes1231 :D

0

Nawet jeśli nie to swoje lata ma A jak lubię munira to chyba jednak tylko potencjał na solidnego rezerwowego ;) jeśli młodość to moise kean albo Abel ruiz jeśli nie to kane albo dybala takie jest moje zdanie :D

1

Na jego transferze chyba wygrali wszyscy zainteresowani paulinho bo to była jego ostatnia szansa gry na najwyższym poziomie A w Barcelonie to chyba jedyna;) A Barcelona nie dość że on sam splacil się przydał I pokazał swoje w trakcie sezonu za co większość z nas go pokochała, zarobią na sprzedaży I prawdopodobnie kolejnego zadaniowca mamy jeszcze lepszego I tańszego czyt. Vidal :D

3

Swoją drogą patrzcie I podziwiajcie bo valverde wraz z abidalem tworzą chyba najlepsze przejście pokolonieniowe w dziejach piłki, mesii- Malcolm I dembele w obronie zaczete wcześniej umtiti-semedo-lenglet I mam nadzieję miranda w pomocy arthur wierzę że alena I de jong zostaje pozycja suareza tu dają szanse muniorwi jeśli nie on to przypuszczalnie kolejnego lata czegoś możemy się spodziewać:D liczę osobiście albo na moise keana albo na abela ruiza:D

1

Jak wezmą jego za grosze I ogarna transfer de jonga za rok to będzie majstersztyk ;) vidal będzie pełnił prawdopodobnie rolę jak Paulinho A łatwiej wprowadzić po kolei arthura I de jonga niż rzucić obu z miejsca na głęboką wodę:D szczególnie że frenkie w ajaxie też może jeszcze się dużo nauczyć grając pierwsze skrzypce :D

0

Właśnie o to mi chodzi ;) A też nigdy nie wiadomo czy skrócenie wakacji wplyneloby na niego dobrze czy nie :D

1

Atleti robi naprawdę ciekawa ekipę:D A i faworytów jest kilku jedynie real chyba w tym sezonie może mieć problem żeby coś ciekawego pokazać;)

6

A druga sprawa że to ludzie A gra w piłkę to ich praca potrzebują jak my wszyscy czasu wolnego który mogą spędzić z rodziną bez ciągłego trenowania:D ciekawe który z piszących tu by zrezygnował z urlopu "bo coś tam"

7

Nic nie skracają po prostu mogli wcześniej ten urlop zacząć, A dembele był cały czas w grze na treningach i w ogóle I w gotowości więc logiczne że potrzebuje odpoczynku, nikt nie jest maszyna;)

0

Munir nie puig chyba

0

Najlepiej żeby chociaż znalazł głupiego który go kupi :D

1

Fakt Ale patrząc na cenę za którą przyszedł ile dał przez ile lat I na końcu cenę odejścia przed moim zdaniem ostatnim I najgorszym sezonie w Europie to jednak

0

Swoją drogą myślę że najlepsze dwa transfery w historii ma real I w tym największy zysk z transferu kupionego pikarza, oba te transfery to Ronaldo do I z I zysk tak samo Ronaldo nie patrząc tylko i wyłącznie na czysty zysk pieniężny:D

10

Jedynie można się spierać jaka będzie nasza once de gala, wszyscy w jednym składzie grać nie muszą I raczej nie będą, sezon jest na tyle długi A teraz rywalizacja u nas powinna być na tyle duża że każdy swoje minuty dostanie :D trzeba mieć nadzieję że rotacje będą obejmowały każdego, mając tyle opcji śmiało można dac każdemu tyle odpoczynku żeby był świeży w każdym momencie sezonu :)

2

Kurde ludzie nie każdy nastoletni piłkarz ma szansę być messim I nie każdy kto dostanie szanse będzie mbappe :D niektórzy po prostu nie mają takiego potencjału, większość tych którzy się przez szkółkę przewijają kończy w innych klubach ligach czy nawet w innym zawodzie. To jest jak najbardziej normalne ;)

0

A ja się zgadzam z tym że nie powinni ich doliczać, mecze towarzyskie to pewna forma treningu A chyba treningów zawodnikom to już nikt nie liczy :D

1

W formie dwumeczu byłby jeden mecz w Barcelonie drugi na Sanchez pizjuan A w tamtym roku był chyba wyjazd na camp nou I o to właśnie mi chodzi

0

Mozliwe, Nie jestem do końca zorientowany w tym, właśnie chce się wybrać po raz pierwszy ;)

0

Jeśli superpuchar Hiszpanii będzie rozegrany normalnie w formie dwumeczu to będzie organizowany wyjazd z tej strony w tym roku? :D

0

Jak na rezerwowego super nie jest to jakaś bardzo rotowana pozycja to fakt ale miałby szanse się rozwinąć i być pierwszym od dawna wychowankiem który wskoczył do pierwszego składu, potencjalu na pewno mu nie brakuje

0

Grimaldo został sprzedany. Wielka szkoda

0

Fakt nie odpowiada mi, ale wtopy transferowe przytrafiają się kazdemu, oczywiście nie bronię transferow gomesa itd nawet paulinho. Jednak kupowanie zawodnika żeby się rozwinął i żeby go sprzedać to jednak nie w takim klubie. A co do kwot chcesz być najlepszy wydajesz najwięcej takie są teraz realia i taki jest rynek

0

Ty chyba z Barcelony chcesz zrobić Ajax kupować szkolić i sprzedać z zyskiem, to raczej nie jest opis jednego z największych klubów na świecie tutaj potrzeba najlepszych. Pjanic jest świetnym zawodnikiem i możliwe że by się tutaj sprawdził na pewno lepszy on niż zostać z tylko tymi pomocnikami których aktualnie mamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?