Maly VeB
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kooozak oni mają skalę 1-6 :)
0
Barteq789 tylko że przejście Isco było potwierdzone przez jego menedżera przed goetze ale malaga jeszcze nie chce dać oficjalnej informacji
0
isco już praktycznie w Bayernie więc nawet o nim nie ma co marzyć
0
Messi jak dla mnie 1 nie grał nic nie pomagał zespołowi po boisku sobie tylko chodził nawet nie biegał rozumiem kontuzja, ale wyglądało to tak jakby mu nawet nie zależało na zespole.
0
Xavi6:) dla mnie ta porażka jest dotkliwsza niż z chelsea tam przynajmniej graliśmy i graliśmy dobrze a tutaj wyglądało to tak jakby nas wcale nie było na boisku
0
jak dla mnie jest to pozycja podobna do cesca tylko on więcej biega potrafi być wszędzie gdzie jest potrzebny
0
IIWW o jego grze w Bayerze wypowiadać się nie mogę bo zwyczajnie mało go tam widywałem mało niemieckiej ligi oglądam ale o jego grzy w juve mogę powiedzieć już więcej dlatego nie wydaje mi się być defensywnym
0
IIWW może prędzej SP ale tak się wydaje w trakcie meczu gdy Pirlo gra troszeczkę za nim on jest wtedy najbardziej wysuniętym pomocnikiem
0
MArcin199310 ja nigdy nie mogę trafić na początkowe ustawienie ale w trakcie meczów juve zawsze gra bardzo z przodu i jestem na 75% pewny że jest to ofensywny pomocnik.
0
Marcin199310 żartujesz? Czy my nie o tym Vidalu rozmawiamy? On jest defensywnym pomocnikiem jak Song środkowym obrońcą
0
Z Bartrą przesadził ale reszta w miarę mądra.
0
frachu90 transfer Vidala jest chyba najmądrzejszym z wymienionych jest to szybki, energiczny piłkarz mądrzejszy na boisku niż sanchez gra bardziej w środku i wcale nie musiałby być taki drogi. Tylko wątpię żeby ktoś o nim pomyślał mając taką linię pomocy.
0
valdes1991 dymisja Vilanovy? Proszę cię Vilanova nie pokazał w tym sezonie prawie nic swojego bo władze nie pozwoliłyby zrobić drastycznych zmian w taktyce która przez 4 lata przyniosła takie sukcesy dla mnie Vilanova jako trener może się pokazać dopiero w następnym sezonie bo będzie miał więcej swobody w poczynaniach trzeba dać mu szansę.
0
Jeszcze odnośnie Bartry chłopak nie wyróżnił się na tle będącej cieniem swoich możliwości Barcelony, ale widać że w tym zawodniku drzemią duże umiejętności osobiście nawet mi się podobała jego gra co nie znaczy że nie trzeba już nic mu poprawiać po prostu uważam że zasługuje na więcej niż dostaje w Barcelonie.
0
A teraz patrząc szerzej na to co się dzieje Barcelonie potrzebne są zmiany DUŻE zmiany nie tylko personalne ale także stylowe gry. Nie uważam żeby trzeba było zrezygnować z tiki-taki i tego co gramy teraz. Uważam że można do tego coś dodać możemy coś wkomponować w tą grę a przede wszystkim grę głową, bo jeżeli my nie możemy zagrać środkiem prostopadłą piłką to prawie nie mamy alternatywy wszystkie wolne z boku, rożne kończą się stratą piłki przez katalończyków. Mam nadzieję że zarząd wraz ze sztabem coś wymyśli. Nam pozostaje tylko wierzyć! Visca el Barca!!!
0
Mówiąc szczerze dla mnie najbardziej nietrafionym posunięciem było wyjście Messiego na 2 połowę on nawet nie biegał ON CHODZIŁ po boisku przez co zdawało się że Barcelona grała w 10. Nie potrafię zaprzeczyć temu że jest to najlepszy piłkarz na świecie ale nawet on nie pociągnie zespołu w meczu z TAKIM Bayernem z kontuzją. Nie oszukujmy się zielone światło było wymuszone przez sztab było to widoczne po zachowaniu Messiego na boisku. Zmian praktycznie nie było chociaż nie da się ukryć że ławkę mamy dobrą a zmiana po której wszedł Villa dla mnie była żałosna.
0
Część 3
Alexisa Sancheza do którego osobiście nic nie mam ale w tym sezonie jest cieniem samego siebie ta zmiana nie mogła zaskoczyć jeszcze gdy zmienianym jest Cesc Fabregas który może i nie grał nic ale był praktycznie niepotrzebny było tylu pomocników rozgrywających w tym meczu że to nas po prostu zgubiło Iniesta próbował ale myślę że on byłby lkepszą decyzją do zmiany niż Cesc, Xavi też w tym meczu nie błysnął ale ma już swoje lata świeżo po kontuzji to ile oczekiwać? Nie wiem na co liczył Roura gdy wiadomo było że tego meczu nie wygramy. Taktykę trzeba było zmienić 10 minut po wejściu bo już wtedy było widać że tiki-taką to my w tym meczu świata nie zwojujemy. Jeżeli coś się nie zmieni u nas w najbliższym czasie możemy mieć duże problemy z wygraniem Gran Derbi czy innych meczów w LM. Oczywiście teraz pozostaje tylko wierzyć i skupić się na najbliższych meczach a na Camp Nou pokazać Milanowi dlaczego jesteśmy uważani za najlepszą drużynę w dziejach.
0
Część 2,
A teraz odnośnie tego meczu przegraliśmy go na starcie wychodząc tak przewidywalną jedenastką że gorzej się nie dało. Później było już tylko gorzej, gdy nie starcza tiki-taka trzeba prostym środkiem próbować tzn. strzał z dystansu rajd skrzydłem czy indywidualna akcja ale co do tego ostatniego indywidualna akcja w Barcelonie sprawdza się ale nie na tak silną fizycznie obronę. a przecież można było wpuścić od początku Songa Tello bądź Thiago to już byłoby wielkie zaskoczenie dla Milanu. W trakcie meczu gdy przegrywamy pierwszą połowę, gdy potem tracimy bramkę to czemu nie dać szansy Tello grającemu w tym sezonie świetnie morderczo szybkiemu i co pokazał ostatnio umiejącemu wykończyć, albo Thiago który jest młody bardziej skłonny do rajdów czy niekonwencjonalnych zadań niż Xavi czy Cesc. Roura z tego wszystkiego wybrał najgorszą opcję gdy potrzebny ktoś kto szarpnie raz drugi kto strzeli bramkę on wpuszcza kogo??
0
Część 1.
Barcelona z Rourą to nie ta Barcelona co z Tito. Tito jest odważniejszy lepiej reaguje na to co się dzieje na boisku. Challenger napisałeś prawdę którą ja obserwuje już od dłuższego czasu. Póki wygrywamy indywidualnościami mecze które przegrywamy taktycznie jest wszystko okej ale gdy trafimy na równego sobie i przegramy taktyką już jest gorzej. Po co został kupiony Song skoro go nie wykorzystujemy? Po co nam skrzydłowi gdy naprawdę są to dodatkowi pomocnicy? I w końcu po co nam cantera gdy nie dajemy szansy młodym?
0
Genialny artykuł trafiłeś w sedno i Alexisa i polskich kibiców. Alexis ma świetne sytuacje i je marnuje ale walczy gra stara się a to jest najważniejsze widać że chce grać i potrafi grać chociaż czasami za bardzo chce. Taktyka Barcelony której głównym założeniem jest gra pod Messiego ma swoje ofiary przede wszystkim w naszych skrzydłowych a największe owoce ma dla naszych pomocników. W tym zespole najważniejszym zadaniem skrzydłowego nie jest jak w większości strzelanie bramek tylko podawanie czasami jakiś drybling ale jednak jest ta wszechobecna tiki-taka która jest genialna, lecz czasami jest jej po prostu za dużo. Przydałby się czasami zryw jakiegoś skrzydłowego przejście kawałka boiska huknięcie z linii 20 metra. Dlatego Tello tak dobrze się pokazuje wchodząc z ławki on drybluje czasami za dużo ale w końcu na boisku jest dryblujący skrzydłowy bez tak ściśle określonych zadań
0
Ja myślę że Xavi nie wejdzie od początku nie te lata chwile po kontuzji może zagra Iniesta w środku a Tello/Alexis z przodu albo Thiago.
0
Snikers280 Messiemu to chcesz podwyższyć chyba tylko za nazwisko. Pique chyba zasłużył na więcej przez cały mecz jedna strata głupia z korzyścią dla przeciwnika i to w 80 minucie ! A nasz Iniesta ma dobrą ocenę bo chyba jednak tych strat troszeczkę za dużo.
0
Alexis jest moim zdaniem nie oceniony sprawiedliwie, grał dobrze walczył, wykazywał wielkie zaangażowanie, miał parę niezłych piłek. Potrafi dryblować co też pokazał kilka razy w tym meczu, prawda nie wykorzystał sytuacji bramkowych ale moim zdaniem znalezienie się w takich sytuacjach to 50% sukcesu, jego współpraca z Albą też źle nie wyglądała. Myślę że zasłużył na 5, a już na pewno nie zasłużył na 3. Wcale nie grał dużo gorzej od Pedro.
0
Scorpion22 mamy niskich zawodników grających mało w powietrzu to prawda, ale ci sami zawodnicy są najlepsi pod względem technicznym na świecie. Ja osobiście wole bardziej technicznego a mniej fizycznego zawodnika niż odwrotnie, i widać gołym okiem że tak ustawiają się te wartości w Barcelonie.
0
Nawet jeżeli ktoś da tyle ile wynosi klauzula to i tak żeby odejść musi tego chcieć i osiągnąć porozumienie z klubem, więc klauzula nic nie znaczy. A wiadomość jest świetna, lepsza niż 13 punktów przewagi na Realem :)
0
Ta sonda jest fajna najlepsi mają być ci co strzelali bramki, o ile busquets i adriano zagrali bardzo dobre zawody o tyle Leo gdy był potrzebny to go nie było dopiero jak prowadziliśmy grę to trafił a w przeciągu całego meczu grał najwyżej przeciętnie. Mnie osobiście zaskoczył Alexis rozegrał bardzo dobry mecz, pokazał dlaczego Tito na niego stawia i oby tak dalej, to powinno być docenione.
0
Na ten moment najlepszym przeciwnikiem byłby Milan, są w masakrycznie słabej formie i mają za młodych piłkarzy aby móc ugrać dużo w Champions League. Można mówić że Arsenal jest w dołku bo jest to jest prawda ale jest to klub który na ważne, z dobrymi przeciwnikami mecze jest bardzo zmotywowany, i jest to również klub który potrafi złapać przełamanie formy właśnie na trudnym meczu. Ale do lutego jeszcze kupę czasu więc kto wie kto w jakiej formie wtedy będzie. Na kogo trafimy nie wiem ale wiem że musimy ten mecz wygrać, bo tego się od nas oczekuje. Co by nie mówić wierzę w naszych i myślę że będzie dobrze. VeB
0
Wielkie brawa dal Tito że każdemu daje odpocząć to był chyba największy błąd Pepa z tamtego sezonu brak odpoczynku dla Leo i mało dla innych
0
Messi CR7 i Ibra będą
0
Czasami czytając komentarze na tej stronie zastanawiam się kto jest kibicem tej drużyny i TYCH ZAWODNIKÓW na dobre i na złe a kto by po jednym głupim błędzie sprzedał Messiego Xaviego Iniestę i resztę naszych WSPANIAŁYCH graczy. VV to jest część tej generacji Barcelony jak komuś przeszkadza to niech poczeka 3-4 lata on odejdzie na emeryturę. A nie wy chcecie człowieka który całe życie spędza w klubie sprzedać bądź wymienić za zawodnika o którym większość wie tylko dzięki jednemu sezonowi w City.