0

Niech dadzą 15 mln bo po euro może stać się warty 20 mln i wtedy mamy przypał. Lewej obrony bardzo nam potrzeba więc nie są to pieniądze na rezerwowego a na gracza pierwszego zespołu na dobrych parę lat, więc na 90% te pieniądze się zwrócą.

0

Mówicie że Xavi źle mówi to popatrzcie na 3 setki Torresa i na akcje Iniesty z pierwszej połowy, a Włosi 3 takie ładne setki mieli a tak to praktycznie obrona

0

Przynajmniej skromny w miarę nie to co CR7 jak przyjdzie do Barcy zrobią z niego prawdziwego piłkarza i świetnego człowieka.

0

gdzie XAVI???? :(

0

Ale jakby nie patrzeć największy błąd Barcy wymiana Eto'o za Ibre tego nigdy nie zapomnę porażka życiowa. :(

0

Xavi jest mistrzem inteligentny na boisku i poza nim mało jest takich ludzi na świecie. Wywiad świetny chociaż jest odrobina unikania odpowiedzi. Zgadzam się że z Chelsea to była chyba porażka życia, nie przez wynik ale przez grę i niesprawiedliwość. A co do przerwania cyklu tego nie ma i nie będzie. Barca była jest i będzie najlepszą drużyną na świecie. VeB!!!

0

Poczekajmy aż się przyzwyczai do pierwszego składu to może być nasza potęga na następne sezony

0

Mógłby się przydać Drogby bym nie brał nawet za darmo, nie dopasowałby się za stary jest na takie zmiany brałbym albo jego albo Llorente

0

Guardiola jest mistrzem w swoim fachu!!! Bardziej mi szkoda że on odchodzi niż La Liga i LM razem wziętych ale cóż takie życie podziękujmy za świetne 4 lata!!!! DZIĘKUJĘ PEP!!!

0

Mi teraz najbardziej brak Eto'o nigdy im nie wybacze tego transferu

0

Viscaelbarca77 chyba najlepszy bylby Hulk Cavanii moze Neymar Patryk nie ma wsrod wychowankow ktorzy moga grac w pierwszej druzynie klasycznej 9 czekam na Dongou ale to jeszcze ze 2-4 lata, dlatego pisalem ze napstnik potrzebny ale obroncow nam nie brak Montoya Muniesa Fontas damy rade

0

viscaelbarca77 Ze strzałem z dystansu się zgadzam ale jeszcze powinien umieć grać dobrze głową i tyłem do bramki inaczej nie przejdzie

0

viscaelbarca77 nie mówię nie transferom ale bez przesady kupić tylko najbardziej potrzebnych a resztę wychowywać przynajmniej znają nasz styl od poszewki

0

Dla mnie jedyny bardzo potrzebny transfer to jakiś młody i dobry klasyczny środkowy napastnik chyba że kogoś w naszych młodych znajdziemy

0

Czy mi się wydaje czy kibiców w tych komentarzach pogieło??
Sprowadzić Hulka Neymara Thiago Silvę Szczęsnego i kogo jeszcze??
Dacie na to kasę?? A gdzie miejsce dla wychowanków??
Mówicie że się nie sprawdzają to popatrzcie na 1 skład Barcelony 8 albo 9 wychowanków a przynajmniej 6 w każdym meczu to jest siła i potęga Barcelony a nie sprowadzanie Hulków i innych gwiazd. Widzieliście co było gdy Eto'o został zamieniony za Ibrahimowicia i co Eto'o pociągnął Inter do wygrania w LM a Ibra u nas nic nie pokazał i został sprzedany. Barca to jedyna drużyna która naprawdę i bardzo dużo kasy i siły kieruje w młodych wychowanków i powinni nigdy tego nie zmieniać to jest nasza POTĘGA!!!!!

0

Barcelona musi coś zmienić w stylu gry chociaż NIKT nawet Real czy inne wielkie kluby nie mogą się z nimi równać w równej ofensywnej i otwartej walce to wiedzą jak się przed Barcą bronić pokazała to Chelsea dwukrotnie Real raz i Levante któremu prawie się udało wygrać z Barcą.
Brak wysokich zawodników brak strzałów z dystansu i co najważniejsze brak PRAWDZIWEGO ŚRODKOWEGO NAPASTNIKA.
Mam nadzieję że Guardiola zostanie on jest dla Barcelony Bogiem i długo tak pozostanie nawet jeśli odejdzie. VISCA EL BARCA!!!!!
A kto nie wierzy w BARCELONĘ niech idzie kibicować Man City czy Realowi które kupują gwiazdy i próbują coś grać

0

To że Real wygrał jedno GD w lidze od 2008 roku to nie znaczy że są najlepsi. Zagrali lepiej na CN niż Barca, ale to ustawienie i skład Pepa zadecydowały. Thiago tak Tello 2 połowa bądź ostatnie 30-20 minut. Teraz trzeba wygrać z Chelsea i powalczyć w finale LM!!! VISCA EL BARCA!!!

0

Skład według mnie: Valdes Pique Puyol Mascherano Xavi Iniesta Busquets Thiago Tello Messi Alexis/Pedro taktyka 3:43

0

Mi szkoda Thiago że musiał zejść za nic a rozgrywał dobra mecz.
A Tello mógł być wcześniej wpuszczony może by coś pokazał.

0

ja bym zaryzykował i wystawił Alves Masche Puyol Montoya

0

Hasz29 Vidic za stary jak na Barcelonę oni jak kogoś kupują to tylko młodych obiecujących i już dobrze grających zawodników. Pilnują przyszłości.

0

Alves za surowo 2 asysty i 2 straty bramek przez niego, ofensywę miał dobrą defensywę słabą bo po prostu nie miał okazji długo grać obrońcy.

0

Największa zaleta Messiego to to że jest normalny nie wywyższa się tak bardzo a wszystko o nim mówi jego gra on szuka partnerów a partnerzy szukają jego i tyle

0

Gdzie opis bramki Tello? Ale brawo za wygraną pokazali co potrafią a Tello i Cuenca też się popisali. O Messim można powiedzieć tylko że jest geniuszem.

0

Thiago wyjdzie na pewno postawiłbym że skrzydła Tello Cuenca

0

Adrano na lwo Puyol za Pique na środek Pique ma ostatnio bardzo słaby okres. I zamiast Pedro Cuence albo Tello mógłby wpuścić

0

Fake69 Real nie jest pewniakiem Napoli też
Real bo Mourinho przesadza ze stawianiem na lige mogą zwalić przez to sprawę
A Napoli dlatego że to jest zespół z wahaniami czasami mogą maksymalnie zwiększyć bądź zmniejszyć formę z meczu na mecz a Chelsea gra słabo ale ma dobrych piłkarzy może być ciekawie

0

Tello gra świetnie, ale nie zapominajmy że świetnie grał też Cuenca przed kontraktem Pep na Pedro stawia bo chce aby ten odnalazł formę. Chociaż osobiście wolałbym w jego miejsce Tello bądź Cuence.

0

skład Valdes Alves Puyol Masche Adriano Busquets Xavi Iniesta Tello Mesii Cesc
Wchodzą Pedro i Cuenca napewno

0

ronnie 5000 po pierwsze Cuenca a po drugie grać on potrafi ale jest jeszcze młody i mniej dynamiczny od Tello dlatego wydaje się słabszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?