0

świetny człowiek haruje jak wół i dobrze że chce wracać może zobaczymy go jeszcze przed końcem sezonu

0

Ceskowi dajcie odpocząć co on maszyna?Niech Tello wejdzie a Alexis środek

0

Maxik właśnie próby były ale nie gdy mieliśmy wszystkich najlepszych do dyspozycji a ja akurat teraz bym postawił na ofensywe może się udać

0

Musimy wygrać ale co do straty punktów Realu z Rayo to nie ma aż takich małych szans jak to określa administrator Rayo gra u siebie o 15 (chyba) i jest to beniaminek a z beniaminkami nigdy nic nie wiadomo, a Real może odpuścić mecz przez remis z CSKA i przez pewną przewagę nad nami

0

Ja bym ustawił tak: Valdes Alves Mascherano Abidal dalej Busquets zabezpiecza tyły Xavi Iniesta i Thiago w nagrodę za dobre występy, a atak Tello Messi Alexis. Nie ma Ceska bo pamiętajmy że ostatnimi czasy grał za 3 i może być podatny na kontuzję wpuściłbym go w 60 albo jak by dobrze szło to nie jego tylko Cuence

0

Mourinho jest świetnym trenerem chociaż ma swój sposób bycia który nie każdemu się podoba a jeżeli chodzi o to że nie powinien mówić o kontrakcie Guardioli powiedzcie to dziennikarzom a nie jemu czy komuś innemu.

0

Ludzie gościu mówi że pragnie prowadzić ale że chce żeby Pep został uszanujcie to normalny typ by chciał żeby Pep odszedł żeby mieć szansę. Po takiej wypowiedzi widać że ma klasę i potrafi się zachować

0

Stelios23 Atletico to nie Real oni nie robią machlojek z murawą są przyzwoici. Dobrze że nie gramy ani na CN ani na stadionie Athleticu

0

Nawet jeżeli Guardiola odejdzie to nie będzie to zaskoczenie i będzie komu go zastąpić tylko najgorsze że ten kto przyjdzie może mieć inny(nie znaczy gorszy) styl. Styl Guardioli jest zaje*****, a ten kto przyjdzie może chcieć robić całkiem inny skład i styl= przez 1-3 lat nic nie wygramy tak jak Real po przyjściu Mou

0

Fabs24 ale też to że założył tu konto na początku czy w trakcie tego sezonu nie znaczy że wcześniej nie mógł czy nie kibicował Barcelonie

0

pasowało by żeby został ze 3-4 lata jeszcze może wtedy Xavi zdecyduje się na karierę menagerską.

0

cules0202 - Liga może i przegrana (jeżeli oczywiście ją przegramy) to przez Guardiole ale nie dlatego że ignoruje rywala tylko kombinuje z ustawieniem

0

Kamilmeczynski jak jesteś taki mądry to co byś wybrał najlepszą drużynę świata do trenowania czy jakiegoś średniaka (nie urażając nikogo) a tak poza tym to najlepszą drużynę jest ciężej trenować bo są do ciebie większe wymagania każdy obserwuje twój najmniejszy krok. A co do Realu Mourinho "najlepszy trener na świecie" a co z nimi osiąga za przeproszeniem gówno więc nie mów że Guardiola nic nie osiągnąłby z Interem czy Porto bo i tak się pewnie nie dowiemy.

0

to jest świetny zawodnik ale 3 mecze bez strzelonego gola to mało a przecież Barcelona jest to zespół złożony z świetnych piłkarzy a jak nie on to Cesc Xavi czy ktokolwiek inny abyśmy wygrywali

0

Dobrze przynajmniej z długów wyjdą i zespół będzie miał więcej kasy na transfery czy szukanie młodych do szkółki, teraz bez sponsora żaden zespół daleko nie zajdzie nawet Barcelona

0

nowy19pl stać stać Real ma masę trudnych a nawet bardzo trudnych meczów przed sobą nawet bez Gran Derbi a żaden zespół nie da rady wygrać prawie 30 meczów z rzędu nawet im zdarzą się gorsze dni chociaż są tak zmotywowani

0

Matroxx97 jaka Vilecja??? Valencia

0

Moim zdaniem w na środku obrony Pique i Mascherano. W pomocy Xavi na pierwsze 45 min Thiago na cały mecz i Busquets. A atak Tello Cuenca i Messi. Cesc i Alexis muszą odpocząć .

0

On jest świetny energetyczny dobrze gra technicznie waleczny to za parę lat będzie potęga piłki tylko żeby nie trafił na kontuzję albo nie zmienił się w Neymara lub CR

0

Pep mówił PRAWIE prawdę mecz naszych był niezły tylko dlaczego tak późno zdecydował się na wpuszczenie Thiago i Tello. A to że zabrakło naszym szczęścia to już inna sprawa.

0

Szkoda że Pep nie dał szansy od pierwszych minut Tello i Thiago jak weszli to mieliśmy dużą przewagę . Oni by bardziej chcieli wygrać od starszych bo w końcu jeszcze nic nie wygrali.

0

Wydaje się że dobre oceny bo to nie był dzień naszych ale to dobrze pokazuje że nawet bez formy potrafią oni wywalczyć remis i awans w spotkaniu z Realem. VeB!

0

Szkoda bo po bramce w meczu z Realem mógłby odnaleźć formę strzelecką, ale jak pech to pech :(

0

Mecz był piękny było wszystko czego trzeba w piłce.Wszyscy zrobili swoje dobrze oprócz... sędziego. Barca przeszła choć w meczu o wiele lepiej prezentował się Real. Chociaż gdyby nie sędzia to nic nie wiadomo kto by miał po końcowym gwizdku więcej bramek na swoim koncie. Ale świetnie że to Barca przeszła VeB!

0

Artykuł prawdziwy ale trochę nie na miejscu. Takie rzeczy to jednak trochę przesada. To że sędziowie sędziują katastrofalnie temu nie można zaprzeczyć ale po co to, z sędziami nie wygramy powinniśmy się skupić na grze w piłkę a nie na walce z sędziami. Ale trzeba przyznać artykuł trafia w sedno.

0

Szymek2202 to co ty piszesz to nieszanowanie rywala. Jak Barca odpuści sobie ten mecz bo tak jak ty mówisz spokojnie przywiozą 3 pkt może być nieciekawie. Właśnie nieszanowanie rywala jest najgorszym przekleństwem wielkich klubów.

0

Cały zespól świetnie się pokazał, ale zawodnik meczy Xavi bądź Abidal. A co do Pepe to na jego miejscu już bym sam skończył karierę po czymś takim

0

bedzie 2:3 3:2 2:2 ostatecznie ktos strzeli 4

0

Moim zdaniem przy ustawieniu 3:4:3 nie ma trójkąta naszych pomocników co często ma miejsce przy ustawieniu 4:3:3 nasz trójkąt jest bardzo skuteczną bronią i niestety ostatnio często go brak

0

Geble daj Cuence trochę czasu póki co to w pierwszym składzie dużo nie grał ale jak grał miał swoje dobre dni akcje itd. Ale musi się jeszcze wiele nauczyć. Jak ty zawodnika w wieku 18 czy 19 lat porównujesz z gwiazdą trochę za wcześnie Messi też nie był od razu mistrzem to trzeba w sobie wyrobić grą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?