Maly VeB
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zawsze jest mascherano, możliwe że skoro wraca vermaelen to mascherano zostanie przesunięty na dm w sumie to nawet mam taką nadzieję
0
może wypróbuje Sampera
1
Jego kółeczka w środku przypominają trochę Xaviego :D
0
Francuski bramkarz? Kiedy on obywatelstwo zmienił?
4
Ja bym nie zwalał wszystkiego na trenera, w tym klubie odkąd odszedł Guardiola nie wygląda na to żeby trener miał dużo do powiedzenia wystarczy popatrzeć na transfery czy składy na ważniejsze mecze, transfery to raczej są bez udziału trenera ale tego nie można być pewnym. Ale zwracając uwagę na składy można sporo wywnioskować na każdy ważny mecz niezależnie od formy wystawiana jest ta sama jedenastka chyba że są akurat jakieś kontuzje.
1
Tak ale nie zmienia to faktu że jakieś doświadczenie w ważnych meczach ma. Teraz też zagra bo musi
0
Bartra nie grał w ważnych meczach? A dwumecz z Bayernem w tamtym sezonie? GD?
0
Tyle ile talentów się teraz marnuje w wielkich klubach przez łatwość z jaką można ściągnąć już gotowego zawodnika to się w głowie nie mieści
0
Tak też napisałem że największy problem byłby z bramkarzem, ale wierzę że w tak trudnej sytuacji Valdes by nas nie opuścił
0
W sumie to nie byłoby to takie złe jak się wydaje największy problem byłby z bramkarzem. Na obronie grałby Bartra często swoje szanse może by dostali Sergi Gomez czy Bagnack lub inny obrońca z barcy b, w pomocy mamy komplet + Rafinha i też można ogrywać suareza czy sampera, na skrzydło dojdzie jeszcze powracający Deulofeu a przecież i tak Tello w ogóle nie gra na środek ataku mamy przecież Dongou, Sandro gdyby zaczęli powoli grać może byłoby z tego coś dobrego. Najbardziej szkoda Haliloviców bo ich ktoś nam podkupi wtedy pewnie, a z bramkarzem może by wtedy został Valdes a jak nie to można by było próbować z Masipem nawet. Wrócilibyśmy w pełni do wychowanków z których jesteśmy sławni.
0
Nie mylę się Laporte ma 19 lat gdy pozostali to 22-23 widać różnicę nawet w cenie
0
Mangala jest świetnym obrońcą i nadałby się jak najbardziej, lecz nie skreślałbym Laporte gość jest świetnie grającym w powietrzu obrońcą, potrafi dobrze wyprowadzić piłkę, wywalczył miejsce w pierwszym składzie w Athleticu a to też o czymś świadczy cena jest wygórowana ale jednak jest on najmłodszy z wymienionych (jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić).
0
Montoya jest kontuzjowany i nie ma powołania na mecz ale z pozostałą dwójką się zgadzam.
0
Zgadzam się z tą jedenastką w 100% w obronie i Laporte i Musacchio się bardzo wyróżniali w swoich drużynach i w całej lidze należało się ich docenić szczególnie że w tak młodym wieku potrafią być liderami obrony zespołów z pierwszej 5 ligi, co do Luisa to chyba nikt nie ma wątpliwości bo takowych po prostu nie może być. W pomocy z Barcelony wyróżniał się tylko Cesc i został doceniony, Rakitic gra najlepszy sezon od przyjścia do sevilli jego wkład w grę tego klubu też był bardzo widoczny. Koke stanowił o sile pomocy Atletico i słusznie jest w tym zestawieniu. Jedyny co do którego osobiście się nie mogę wypowiedzieć to Bruno Soriano wiem że grał nieźle ale jakoś szczególnie na niego uwagi nie zwracałem. W ataku Costa i CR7 byli bezkonkurencyjni nie ma z czym polemizować, osobiście jestem fanem talentu Griezzmana więc nie mogę się o nim obiektywnie wypowiedzieć ale był najlepszy w Sociedad bardzo dużo pokazuje w każdym meczu, na tą pozycję można było wrzucić Alexisa, Pedro czy Neymara czy nawet Di Marię i nikt by nie mógł mieć zastrzeżeń, ale do Griezzmana też ich mieć nie można zrobił tyle ile mógł a pokazał że może dużo i zasłużenie dostał się do tej Jedenastki Marzeń.
0
Cena trochę wygórowana i dla ludzi którzy nie są fanami hiszpańskiej piłki jest to no name, ale gościu by pasował do Barcelony gra głową na niezłym poziomie, dobre wyprowadzenie piłki i odbiory. Tylko jeśli Puyol nie zakończy kariery to trochę brak u nas dla niego miejsca w końcu teraz mamy 4 środkowych obrońców, więc 5 szczególnie tak młody mógłby sobie nie poradzić w rywalizacji z naszymi bardziej doświadczonymi graczami.
0
Montoya się przynajmniej starał w przeciągu całego meczu walczył i w ofensywie i w defensywie a reszta naszej defensywy wyglądała jakby wygrali w tym sezonie wszystko co było do wygrania i mieli wszystko w dupie ;d
0
Ja się pytam dlaczego Montoya ma ocenę 3.5 on był w tym meczu z obrony najlepszy i jak można wskazywać na niego jako winowajcę bramki dla athleticu przecież Pique poszedł do przodu Adriano nie zdążył w związku z czym Masche wyszedł do lewej do susaety i w środku został Montoya który dobrze zszedł łatać dziurę w środku obrony a miał naprzeciw siebie 2 zawodników athleticu czy to dziwne że w takiej sytuacji nie miał dużo do powiedzenie? Jeśli taką bramkę zaliczamy na jego konto to już lepiej żeby odszedł taki talent i wydajmy 30 mln na prawego obrońce ;d
0
czemu nie postawił na Bartrę który jest w dobrej formie tylko na Masche który nawet przed kontuzją się nie prezentował najlepiej? To samo w linii pomocy Cesc powinien grać za Xaviego bądź Iniestę jest w dużo lepszej formie niż obaj nasi podstawowi środkowi.
0
zadebiutował wczoraj w Evertonie :)
0
Kurwa mać za przeproszeniem. Jak można było do tego dopuścić? Taka perełka odchodzi za 25 milionów. A teraz będziemy rozpaczliwie szukać kogoś do środka pola chociaż nikt nam już w tym miejscu nie potrzebny.
0
Widzę że przekonanie że Tello nadaje się tylko na ligowych średniaków nadal żyje. Tak było w sezonie 2011-2012 ale w tym sezonie pokazywał w wielu meczach że stać go na dużo więcej i z dobrymi zespołami też potrafił grać dobrze chociaż oczywiście lepiej grał ze średniakami.
0
Dla Villi transfer to najlepsze wyjście z sytuacji, a tym bardziej do Atletico które straciło Falcao i potrzebowało napastnika mogącego go zastąpić. Dla Barcelony transfer też był najlepszym wyjściem, ponieważ od dawna nie gramy typowym napastnikiem mamy genialnych skrzydłowych do których dołączył jeszcze Neymar. Najgorszą stroną transferu jest cena. Zawodnik taki jak David nawet przy swoim wieku jest wart co najmniej 10 mln. Cena 2.1 mln jest śmieszna.
0
Dobrze powiedziane. Jak dla mnie to nikt z drużyny i zarządu nie powinien żadnej porażki zrzucać na sędziów. To też ludzie mogą się mylić. Porażkę trzeba przyjąć z godnością i uczyć się na błędach. Takie wypowiedzi mogą się zdarzać u kibiców chociaż też nie powinny.
0
Sędziowanie
„Nie mieliśmy szczęścia do sędziów, przede wszystkim w meczu na Allianz. Również w pozostałych spotkaniach Ligi Mistrzów".
To jest jedno ze dań które za nic nie powinno być wypowiedziane prze prezesa a już szczególnie prezesa takiego zespołu.
0
Właśnie przedłużenie kontraktu w tamtym roku było bardzo ważne pomogło mu wyzdrowieć, wrócić do footballu ale on też musiał wiedzieć że długo już tu miejsca nie zagrzeje. Wiek choroba, a tego że chcą żeby wrócił jako trener już nie widzisz? Właśnie w jego przypadko Mes Que Un Club znaczy naprawdę dużo
0
Rossel Thiago nie odda wiadomo że następny sezon nie będzie w pełni należał do Xaviego; Rooney może byłby dobrym transferem też nie wiadomo ale to na rok czy dwa i na pewno trzeba by było wyłożyć z 50 milionów; a Tito jeszcze nic nie pokazał ten sezon to była kontynuacja stylu Pepa i w połowie sezonu Tito był na leczeniu w Stanach więc o jego trenowaniu wiemy mało; a tak w ogóle to kim ty jesteś żeby oceniać trenera FC.Barcelony? Prezesem?
0
Na pierwszym miejscu musi być dobre przygotowanie fizyczne do sezonu. Później wzmocnienia na pewno bramkarz i obrońca. Większą rolę chyba powinien odgrywać Dos Santos Thiago i trochę Sergi Roberto. Musimy też spróbować się uniezależnić od Messiego. Takie jest moje zdanie.
0
I jeszcze jedno w tym i poprzednim sezonie wydaje się że najważniejsze są rekordy może chcieli pobić rekord najwyższej porażki w półfinale ;d
0
To był pogrom. Ten sezon w Barcelonie jest dramatem, ALE (zawsze jest jakieś ale :) ) jeżeli my w takim sezonie jak ten dochodzimy do półfinałów CdR i LM, prawdopodobnie wygrywamy ligę to nie jest to klęska, to jest wypadek przy pracy, Tito trzeba dać szansę on w tym sezonie kontynuował taktykę Pepa bo takie miał pewnie zalecenia swojego pokazał bardzo mało. Następny sezon będzie najważniejszy trzeba wprowadzić mądre zmiany i personalne i taktyczne i trzeba wrócić na drogę zwycięstw nie tylko półfinałów. Nam pozostaje tylko wierzyć i dalej kibicować tej drużynie bo bez kibiców i w Hiszpanii i na świecie zostanie z niczym.
0
ja myślę że będzie Pique Bartra Abidal- Cesc Xavi Iniesta Song/Alves- Messi-Villa-Alexis/Tello wolałbym Tello ale wątpię w taką decyzję