0

Nie ma o czym marzyć, cena jaka krzyknie sobie szejk będzie pewnie z kosmosu A jakoś nie wierzę w klauzulę 222 miliony. Miał swój czas tutaj i chyba na tym będzie koniec. Jeśli gdzieś przejdzie to będzie to tylko Real, Florek potrafi zaskakiwać :D

12

Po drugie Argentyna ma Leo :D

0

Póki Glik ma kontuzję pewnie będzie grał z pazdanem, ciekawe tylko kogo później na ławce posadzi ;)

2

Moim zdaniem 70 mln za Pogbę nie jest zbyt wygórowaną ceną, jest to młody ale bardzo doświadczony zawodnik, stanowi o sile najlepszego klubu we Włoszech, cały czas gra w LM, w lidze teraz także w reprezentacji swojego kraju, patrząc na cenę jaką zapłaciliśmy za Neymara człowieka bez gry w europie czyli na najwyższym footballowym poziomie, gwiazdę słabej ligi jaką jest Liga Brazylijska to cena za Paula nie powinna w najmniejszym stopniu szokować.

4

Castilla może awansować do segunda division także akurat ta wymówka jest jak najbardziej słuszna

2

zdrajcą? Isco nie jest nawet waszym wychowankiem, dużą rolę zaczął odgrywać w tym sezonie a w Realu nie gra wcale długo, gdyby przeszedł wątpię żeby było mówienie o zdradzie ale z tymi działaczami Realu się zgadzam musiałby sam naciskać na transfer żeby coś z tego było.

1

Na wyrok kto wygra ligę chyba jeszcze trochę za wcześnie, nie wierzę w to że ani my ani Real nie straci żadnych punktów z tak zwanymi ogórkami, wiadomo że najważniejsze będą mecze bezpośrednie czyli Real-Atleti i oczywiście Gran Derbi ale mecze stracone ze słabszymi zespołami też będą boleć. Wszystko pewnie się rozstrzygnie w ostatnich 5 kolejkach :) Mam tylko nadzieje że po ostatnim gwizdku liga będzie bordowo-granatowa :D

0

Sylvinho pełnił trochę podobną rolę do naszego Adriano ale z Abidalem się nie zgodzę to jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie, do pełni szczęścia brakowało tylko gry ofensywnej.

0

Myślę że to możę być 4:3:3 z dwoma pivotami i ustawione pod pedro jako wahadlowego. Ter Stegen-Methieu-Bartra-Pique-Pedro-Mascherano-Busquets-Iniesta-Messi-Neymar-Suarez. Z tym ze masche pewnie bedzie najbardziej cofnietym pomocnikiem a busquets z messim beda wspomagac inieste odpowiednio w laczeniu defensywy ze srodkiem i srodka z napadem.

0

Teraz chce żeby odwiedził później żeby został potem zrobi z niego koreańczyka a na końcu każe mu stworzyć drużynę koreańską na miarę Ligi Mistrzów :D

0

Tego zrobić się zwyczajnie nie da, ponieważ na takie rozwiązanie nie pozwalają przepisy. Jeden klub nie może mieć 2 drużyn w jednej lidze nie ważne czy jest to 3 4 czy 1 liga.

2

Wszystko pięknie ale jedziemy na temat gwiazd Real a siebie nie widzimy historia Abidala jak dla mnie była żałosna ze strony naszego zarządu.

0

Jeden i to nie cały przeciwko maladze

0

Gość w obronie gra dużo lepiej niż alves w ofensywie na tę chwilę też bije naszego na głowę, nauczony jest grania jako wahadłowy z racji gry we włoszech gdzie ta taktyka jest często stosowana. Jak na mój gust jest idelany na naszego prawego obrońcę.

1

Jako trener jest istnym geniuszem i można byłoby być spokojnym o wielkie zmiany gdyby nie to co robił w Realu to bardzo chętnie ale teraz nikt go nawet pewnie nie bierze pod uwagę

0

Tak, wiem tylko myślę że takie rozwiązanie byłoby trochę zbyt ofensywne na całe spotkanie, ale przesunięcie Messiego do tyłu zaskoczyło obronę Celty i myślę że gdyby nie mięli wtedy prowadzenia nie wiedzieliby jak się zachować, kilka akcji pokazało spory potencjał takiego rozwiązania.

0

Widziałem jak parkował swój samochód

0

Chciałbym zobaczyć coś takiego jak Enrique pokazał pod koniec meczu z Celtą a mianowicie:
Ter Stegen
Montoya-Bartra-Pique-Alba
Masche
Rakitic
Messi
Pedro-Suarez-Neymar

oczywiście byłoby to spore ryzyko ale myślę że akurat w tym meczu możemy sobie na to pozwolić

0

Wczoraj to i tak było więcej strzałów z dystansu niż w większości spotkań w ostatnich latach

0

3 lata po kolei zmieniamy trenerów i nie przynosi to żadnych efektów, zatrzymajmy jednego chociaż 2 lata dajmy mu prawdziwą szansę

0

Rakitic to chyba dalej boleje nad rozpoczęciem Gran Derbi na ławce

0

Żółtą dostał ale śmiało mogłaby być czerwona. Tu akurat błąd w mojej ocenie ale też nie jakiś wielki z braku czerwonej się wybroni. Wpływu na końcowy wynik to raczej nie miało.

0

W dużym stopniu do takiej sytuacji przyczyniały się kontuzje.

2

o kurwa serio tak napisałem :D wybacz już poprawione :)

0

Real wygrał bo zagrali lepiej i dojrzalej w całym spotkaniu Barcelona miała swoje momenty ale to jak widać nie wystarczyło, w dużym stopniu też decydowały indywidualne błędy graczy Barcy jak Pique przy karnym czy Iniesta i Masche przy 3 bramce.

8

Czerwony-sędzia? To chyba żart jak na moje odczucia to sędzia najlepszy z co najmniej ostatnich 4 klasyków, prawda że to nasi zbierali żółte kartki ale jak najbardziej zasłużone Neymar i Messi odreagowywali własne błedy i była w tym nadmierna agresja a Iniesta dostał za faul taktyczny, nawet nie protestował. Możliwe że 1 czy 2 faule zawodników z Madrytu zasługiwały na żółty kartonik ale na pewno nie jakoś bardzo ewidentnie. Sędzia akurat jak dla mnie kolor zielony zerowy wkład w wynik, pozwalał grać nawet na granicy faulu widowisko zyskało a żaden klub nie jest poszkodowany.

0

Nie grała żelazna jedenastka? Z całym szacunkiem do Tito to jego kadencja w Barcelonie nie pokazywała tego że on ma własne zdanie i radzi sobie w szatni co mecz grali ci sami z meczu na mecz była max 1 zmiana.

0

wolę jak dziewczyny kibicują Barcie :) co to za szczęście że ich tu "nie ma"? :D

0

Ja próbowałem trochę śledzić jego karierę już od ostatniego roku w Barcie B i jak dla mnie jest to zawodnik absolutnie na ligę hiszpańską, wydaje mi się że największy błąd popełniono dając mu praktycznie całe 2 lata wolną rękę w Barcie B, chłopak poczuł się Messim i teraz brak mu wyczucia zespołu gra dużo pod siebie oraz czasami mało walczy, czego jednak nie było widać w evertonie, grał samolubnie to fakt ale walczył jak typowy anglik.

0

tak, wiem ale zawsze jest to dobry mecz na wypróbowanie wariantu z mascherano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?