0

Na pewno Delofeu nie odejdzie , nie widzę takiej opcji aby zarząd Barcy wypuścił gracza o tak dużym potencjale z klubu. A skoro Javi Espinos chce odejść sam to trudno

0

Pinto to taki pozytywny gracz w drużynie, bardzo go lubię

0

Zawodnikiem meczu według mnie Thiago, bardzo podobała mi się jego inicjatywa oddania kilku strzałów z daleka chociaż Villa również odwalił kawał dobrej roboty.

0

Mam nadzieje, ze Villa będzie dostawał więcej szans szczególnie w lidze.
Nie rozumiem dlaczego Tito ma tak mało zaufania dla Davida

0

Trochę się tam poślizgał, nie wiem czy to była wina butów czy inna, ale to co miał zrobić to zrobił 2 brami są na jego koncie i w końcu się przełamał.
VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?