0

To racja, że Ney nie będzie wolniejszy. Ale podałeś zły przykład, Hulk od zawsze był Hulkiem, jak grał jeszcze w FC Porto to pamiętam go takiego samego jaki jest teraz. A Neymar jeżeli nagle przytyłby bardzo dużo miałby problem ponieważ nie były by to tylko mięśnie.

0

Tylko my tu nie mówimy o 20kg tylko o kilku kg (czyt. 5-8).

0

Myślę, że ten zabieg ma na celu bardziej tą kwestie z kilogramami.
Jeśli Ney przytyje pare kilo to nie powinno zrobić to większej różnicy w jego umiejętnościach.

0

Miejmy nadzieję, że zobaczymy dużo pięknych bramek ze strony naszych piłkarzy.

0

A czy napisałem, że mi się nie podobają? Mam zamiar kupić właśnie ze strony ale 500zł od tak nie wezmę.

0

Mam po prostu sentyment do tamtych koszulek. A promowanie Katarskich szejkerów jest dla mnie nie porozumieniem.

0

Puyol - prawdziwy gladiator Barcelony którego kochają wszyscy
Iniesta - magik który czaruje na każdym boisku
Messi - najlepszy piłkarz na świecie
Neymar - młody bardzo obiecujący zawodnik, media go kochają
Xavi - konstruktor wszystkich akcji

To w pewnym sensie ikony Barcy.

0

Cesar ma już najlepsze lata za sobą. Kupowanie go na rok na rezerwę mija się z celem.

0

Nie na tym zdjęciu nie ma tych co dają najwięcej klubowi (choć nie twierdzę, ze Ci nie dają) lecz Ci którzy są najbardziej rozpoznawalni i każdy będzie ich kojarzył z klubem.

0

Ile bym dał żeby z przodu pisało Unicef.

0

- Chciałbym grać w drużynie, która kontroluje przebieg gry i utrzymuje się przy piłce. Wiem, że Barcelona się mną interesowała, ale na razie nic mi nie wiadomo o tym, że teraz też chcą mnie zatrudnić. W ostatnich kilku latach oni grali najlepszy futbol na świecie. Język? Porozumiewam się po hiszpańsku - skomentował były defensor Benfiki Lizbona.

Jedna z wypowiedzi. A dobrze wypowiadał się o Barcelonie kilka razy z tego co pamiętam. Kiedyś też wspomniał, że Puyi to jego idol.

0

Jeśli Luiz chciałby odejść to go puszczą, proste. A trochę wskazuje na to, że nie skreśla Barcy.

0

Ja bym próbował wyciągnąć Luiza od niebieskich. Silva ma już prawie 30 lat i jest w swojej najlepszej formie lecz kupno tego piłkarza to jest misja niemożliwa. Ponad 50 mln za gracza w tym wieku, mimo tak wysokiej klasy nie jest zgodne z polityką naszego klubu. Za to David prawdopodobnie jest na wyciągnięcie ręki, ma 25 lat i jest znakomity na swojej pozycji. Często wychodzi do ofensywy, umie ładnie uderzyć z daleko, a koszt transfery byłby myślę w granicach 25-30 mln czyli jakaś połowa T.Silvy.

0

Rosell chyba powiedział, że 11 jest zajęta, wtedy czułem trochę ulgę ale teraz nie jestem pewny czy zostanie w klubie. Z jakim numerem będzie grał Ney nie jest aż tak istotne, najważniejsze żeby pokazał na co go stać i odpowiednio się rozwinął.

0

Lepiej, żeby nic mu się nie stało, bo głupia kontuzja może później się ciągnąć nie wiadomo ile...

0

Tylko żeby w tym sezonie grał tak jak końcówkę w poprzednim i ja będę zadowolony.

0

Cały wywiad taki trochę drętwy ale ostatnia odpowiedź rozwaliła mnie.

0

Mi bardzo szkoda Iniesty. Jest prawdziwym magikiem w dzisiejszym futbolu i powinien dostać złotą piłkę. Ale to było jest i będzie, pomocnicy, obrońcy i bramkarze nigdy nie będą aż tak doceniani jak Ci którzy strzelają bramki (czyt. napastnicy).

0

Najpierw przeczytajcie cały wywiad a potem się wypowiadajcie. Oprócz tej zmianki z Messim, Cruyff mówi bardzo mądrze i na pewno wiele osób się z tym zgodzi. Gdyby nie on nie było by dzisiejszej Barcy więc zastanówcie się zanim coś napiszecie.

0

Jeśli odejdzie, jestem niemal pewny, że po 2-3 latach wróci do nas za grube pieniądze. Musi zostać !

0

Wydaje mi się ,że David byłby bardzo dobrą opcją. Wiem, wiem zdania są podzielone, ale T.Silva jest prawie nie do wydarcia z PSG. A wydawanie na dwóch zawodników ponad 100mln jest dla mnie nieporozumieniem.

0

A ten filmik z Abim to co tutaj robi?

0

Trudno, trzeba się z tym pogodzić, że odejdzie, chociaż byłbym za wypożyczeniem.

0

Trzeba próbować ściągnąć kogoś innego. Thiago Silva jest prawie nie do wydarcia z PSG a szkoda. Ja bym chciał Luiza ale też będzie ciężko.

0

Ta druga bramka bardzo fajna, a bardziej akcja fajna.

0

Mashe ma dzisiaj urodziny, może jakiś artykuł?

0

Miejmy nadzieje że koszt tego transferu zwróci się z nadwyżką. Jeszcze zaklepac Ter Stegna i kupić jakiegoś klasowego obrońcę i może znów wrócimy na najwyższy poziom.

0

Bardzo dobry pomysł. Popieram.

0

Mam nadzieję, że po skończeniu kariery piłkarza, znajdzie się dla niego miejsce w klubie. Wspaniały człowiek !

0

Niestety słabo rozumiem, ale co kilka słów wychwytuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?