Marcin 9
Dołączył/a: styczeń 2013
Tarnobrzeg
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żaden Francuz tam nie strzela. Louisa to kobieta.
0
W 2012 r. ta bramka się nie zakwalfikowała ponieważ strzelił ją jak już była wybrana pierwsza 10. Więc to logiczne że przesuneli ją.
0
Przeczytajcie dalszą cześć wypowiedzi a nie tylko nagłówek. Powiedział, że dla niego jego piłkarze są najlepsi. Więc to trochę zmienia postać rzeczy.
0
Jak miło widzieć Alexisa w Top bramek.
0
To chyba jesteś ślepy.
0
Aż płakać się chce jak czytam niektóre wypowiedzi. Teraz sprzedać, sprzedać nie nadaje się itd. Będzie znów w formie to będziecie go chcieli całować po stopach. To samo co było z Bartrą i wieloma innymi zawodnikami.
0
A Bale za co ? Za najdroższy transfer w historii ?
Przepraszam. Ale czy tylko ja tu tego nie rozumiem ?
0
Ciekaw jestem ilu z nich pójdzie w ślady ojca.
0
W Barcelonie nie ma średniaków.
0
Mam nadzieję, że tym razem Song zagra od pierwszej minuty. Wydaje mi się, że nieźle by sobie poradził z tymi większymi zawodnikami.
0
Dokładnie. Alexia jest atrakcyjną kobietą lecz takie wypowiedzi są nie na miejscu.
0
Łeb se szarpnij.
0
Moim zdaniem powinni otrzymywać podobną ilość minut z Busim. Alex jest naprawdę świetnym zawodnikiem.
0
Po prawej stronie masz zawodników i szukasz jakich chcesz. Też miałem problem z początku.
0
Team zrobiony.
0
Niestety ale taka smutna rzeczywistość. Chociaż jakby na to nie patrzeć dzięki temu nasz kochany klub kroi niezłą kasę.
0
Alex już zaciera rączki żeby się pokazać z dobrej strony.
0
Sporo emocji chwilami kosztował mnie ten mecz.
0
Zauważyliście, że Busi ma charakterystyczny sposób przyjmowana na klate ?
0
Neymar - Alexis - Tello
Pedro powinien się bardziej starać a nie wychodzić w pierwszym składzie tylko dlatego, że tak zawsze było. Ostatni mecz to był po prostu piach.
0
Tyle hajsu to naprawdę przesada. Gdy za Ronaldo płacili 94 mln miał na koncie Złota Piłkę i wygraną Ligę Mistrzów z Manchesterem. A Bale ? Ma wielki talent, nie można zaprzeczyć ale na tle indywidualnym kto wie czego nie osiągnął.
0
Popatrz, na filmik. Wyglądało to trochę jak celebracja, że uszkodził mięsień Messiego.
0
Jeszcze się spotkają i to nieraz . Zobaczymy czy Ney wyjdzie w pierwszym w meczu z Malagą.
0
Alves nie opuści Barcy na pewno nie teraz.
0
To jest po prostu bezczelność, ten szejker myśli, że za pieniądze może kupić wszystko. Nawet jeżeli będzie chciał zapłacić to wątpię, że Messi się ruszy z Barcy.
0
Tito obiecał, że sprowadzi stopera jestem bardzo ciekaw którego... Bo krąg cały czas się zwęża
0
Cavani za 64mln do PSG. Teraz paryżanie mogą być naprawdę groźni z Ibrą i Cavanim na czele. Nie rozumiem dlaczego miałby być obrażony.
0
Niech w międzyczasie próbują też Luiza. Bo Thiago może być nie do wyciągnięcia. A jeśli obudzą się pod koniec miesiąca to będzie po ptokach.
0
Mi jednak wydaje się, że Tello otrzyma numer 7 a Pedro zostanie przy 17.
0
Skoro tak to sorry, nie sprawdzałem wieku.