0

Żaden Francuz tam nie strzela. Louisa to kobieta.

0

W 2012 r. ta bramka się nie zakwalfikowała ponieważ strzelił ją jak już była wybrana pierwsza 10. Więc to logiczne że przesuneli ją.

0

Przeczytajcie dalszą cześć wypowiedzi a nie tylko nagłówek. Powiedział, że dla niego jego piłkarze są najlepsi. Więc to trochę zmienia postać rzeczy.

0

Jak miło widzieć Alexisa w Top bramek.

0

To chyba jesteś ślepy.

0

Aż płakać się chce jak czytam niektóre wypowiedzi. Teraz sprzedać, sprzedać nie nadaje się itd. Będzie znów w formie to będziecie go chcieli całować po stopach. To samo co było z Bartrą i wieloma innymi zawodnikami.

0

A Bale za co ? Za najdroższy transfer w historii ?
Przepraszam. Ale czy tylko ja tu tego nie rozumiem ?

0

Ciekaw jestem ilu z nich pójdzie w ślady ojca.

0

W Barcelonie nie ma średniaków.

0

Mam nadzieję, że tym razem Song zagra od pierwszej minuty. Wydaje mi się, że nieźle by sobie poradził z tymi większymi zawodnikami.

0

Dokładnie. Alexia jest atrakcyjną kobietą lecz takie wypowiedzi są nie na miejscu.

0

Łeb se szarpnij.

0

Moim zdaniem powinni otrzymywać podobną ilość minut z Busim. Alex jest naprawdę świetnym zawodnikiem.

0

Po prawej stronie masz zawodników i szukasz jakich chcesz. Też miałem problem z początku.

0

Team zrobiony.

0

Niestety ale taka smutna rzeczywistość. Chociaż jakby na to nie patrzeć dzięki temu nasz kochany klub kroi niezłą kasę.

0

Alex już zaciera rączki żeby się pokazać z dobrej strony.

0

Sporo emocji chwilami kosztował mnie ten mecz.

0

Zauważyliście, że Busi ma charakterystyczny sposób przyjmowana na klate ?

0

Neymar - Alexis - Tello
Pedro powinien się bardziej starać a nie wychodzić w pierwszym składzie tylko dlatego, że tak zawsze było. Ostatni mecz to był po prostu piach.

0

Tyle hajsu to naprawdę przesada. Gdy za Ronaldo płacili 94 mln miał na koncie Złota Piłkę i wygraną Ligę Mistrzów z Manchesterem. A Bale ? Ma wielki talent, nie można zaprzeczyć ale na tle indywidualnym kto wie czego nie osiągnął.

0

Popatrz, na filmik. Wyglądało to trochę jak celebracja, że uszkodził mięsień Messiego.

0

Jeszcze się spotkają i to nieraz . Zobaczymy czy Ney wyjdzie w pierwszym w meczu z Malagą.

0

Alves nie opuści Barcy na pewno nie teraz.

0

To jest po prostu bezczelność, ten szejker myśli, że za pieniądze może kupić wszystko. Nawet jeżeli będzie chciał zapłacić to wątpię, że Messi się ruszy z Barcy.

0

Tito obiecał, że sprowadzi stopera jestem bardzo ciekaw którego... Bo krąg cały czas się zwęża

0

Cavani za 64mln do PSG. Teraz paryżanie mogą być naprawdę groźni z Ibrą i Cavanim na czele. Nie rozumiem dlaczego miałby być obrażony.

0

Niech w międzyczasie próbują też Luiza. Bo Thiago może być nie do wyciągnięcia. A jeśli obudzą się pod koniec miesiąca to będzie po ptokach.

0

Mi jednak wydaje się, że Tello otrzyma numer 7 a Pedro zostanie przy 17.

0

Skoro tak to sorry, nie sprawdzałem wieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?