0

Z tego co pamiętam to we wrześniu będzie miał 30....

0

Jestem bardzo ciekaw ile w nadchodzącym sezonie minut dostanie Thiago. Trudno wybrał taką drogę, trzeba się z tym pogodzić.

0

Po kilku latach gry w pierwszej drużynie w Premier League jeszcze tak prestiżowej ja ManU zawodnik o takim potencjale jak Thiago mógłby grać na naprawdę najwyższym poziomie.

0

Myślę, że Tello zasługuje na ten numer. Mam nadzieję, że Tito będzie na niego więcej stawiał a Cristian pokaże, że może być naprawdę ważny dla drużyny.

0

Gdyby zależało mu na rozwijaniu się (czyt. graniu jak najwięcej) to poszedł by do ManU. Nie rozumiem dlaczego tak postąpił, może pieniądze mu zasłoniły oczy. Choć coś czuję, ze kiedyś wróci.

0

Szczerze? Jeśli miałby już koniecznie odchodzić to wolałbym już żeby poszedł do ManU.

0

Niech się rozwinie i zrozumie że samemu nie da się grać.

0

Ten transfer to jest naprawę porażka i to wielka...

0

Luiz byłby bardzo dobrą opcją i wydaje mi się, że w 30mln zmieściło by się.

0

Na chwile obecna na pewno Thiago, nie ma co porównywać. Choć Sergi też ma potencjał.

0

A jednak.

0

Wszystkich. Chłopak ma wielki potencjał a to, że gdy trafił wiele sytuacji w jednym meczu w pierwszej drużynie wynika z tego, że chciał pokazać na co go stać. Obejrzyj sobie go w Barcelonie B albo w reprezentacji. Radzi sobie świetnie.

0

Jak dla mnie dobrze byłoby gdyby został wypożyczony do kogutów.

0

Najlepiej byłoby gdyby się ogrywał gdzieś w średnim klubie żeby miał szanse grać w pierwszej drużynie.

0

Niech zajmą się w międzyczasie jakimś innym stoperem, żeby czasem pod koniec okienka nie kupili jakiegoś defensywnego pomocnika zamiast klasowego środkowego obrońce.

0

Wolałbym żeby został sprzedany. Nie oszukujmy się, raczej nie ma szans żeby grał u nas w pierwszym składzie.

0

Rijkaarda miałem na myśli. Szczególnie boli ta porażka z Realem.

0

No szczególnie ostatni sezon w jego wykonaniu...

0

Kiedyś wróci... mam taką nadzieję.

0

Jeszcze nic nie wiadomo.. Już piszecie że chamstwo etc.
A skoro został usunięty z tego powodu, że odejdzie to nie ma się co dziwić. Czemu zawodnik ManU miałby promować presezon Barcelony ?

0

Tani, młody i ma wielki talent. Czego chcieć więcej ?
Jeśli zamiast niego będzie Reina to zwątpię w zarząd całkowicie.

0

Celem tego okienka powinno być zatrzymanie Thiago.

0

Ja bym chciał zobaczyć 11 Barcelony.

0

Iniesta jest magiczny ale trochę niedoceniany :/
Mimo wszystko uważam, ze Zindane zasługuje na to miano.

0

Dziwi mnie brak obecności Roberto Carlosa.
Jego wolne były niesamowite.
Na pewno zasługuje na miano pierwszej 11 wszechczasów.

0

Zacznijmy od tego, że Thiago Silva można powiedzieć ma 30 lat.

0

Jest kilka meczów Messi i Przyjaciele. Nie wiem w którym ma grać Robert.

0

Szczerze ? Odnoszę wrażenie, że jesteś fanem Messiego a nie FC Barcelony. Dla mnie osobiście nie robi to większej różnicy kto strzeli wiecej bramek. Mogą nawet rywalizować o złotego buta razem z innymi naszymi napastnikami. Ważne żeby Barcelona zdobywała tytuły a zawodnicy dogadywali się miedzy sobą.

0

Transfer można nazwać strzałem w dziesiątkę.

0

No i właśnie o to chodzi. Piłkarze mają odpowiednią dietę, w tym wypadku Ney pewnie będzie miał wysokobiałkową, i powoli będzie mu rosła masa mięśniowa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?