0

Jestem jak najbardziej za.

0

Ter Stegen powinien być priorytetem. Młody, utalentowany i coraz lepszy a także cena nie jest z kosmosu.

0

Dajcie spokój z tym Reina nie dość że nie jest to zawodnik wysokiej klasy to jeszcze wołają za niego niemało. Alexisa bym wolał nie sprzedawać, jest młody i może się jeszcze odpowiednio rozwinąć.

0

Thiago powinien dostawać coraz więcej szans. W meczach ligowych powinien częściej wchodzić w miejsce Xaviego. To może być kiedyś kluczowy zawodnik, ma wielki potencjał.

0

Ciekawa analiza.

0

No proszę... Pedro gra a Alexis nie ?I do tego Messi wejdzie w drugiej połowie. Ale myślę że chociaż powalczą !
Veb !

0

Jeśli Messi nie będzie tracił formy to pogra kilka lat i wydaje mi się że nieźle odskoczy od reszty.

0

Niech chociaż grają na 100% ! Niech zostawią serce na boisku a wynik nie będzie aż tak ważny. Vamos !

0

I dobrze, byle by Roura nie gadał już takich głupot.

0

Poprawka, Puyi ma 35 a nie 25

0

Osobiście koszulki bardzo mi się podobają. Tylko ten napis trochę boli

0

Lumeen
Miki pójdzie kibicować gdzie indziej jak Messi pójdzie tam grać. Więc jeszcze popatrzymy na te jego wypociny.

0

Weźcie nawet nie żartujcie z tym Handanovic'iem, przecież on ma już swoje lata jak by na to nie patrzeć.. Pogra 2 lata i co?

0

@Katalonka wiem, trudno nie zauważyć :)

0

Trochę do Pique podobny z tej miniaturki filmu

0

Dongou kolejna perełka z La Masii

0

Szkoda tylko że tyle ich tracimy w tym sezonie...

0

Skład wg. Sportu jak najbardziej mi się podoba. Montoya powinien zagrać

0

Cesc ma wahania formy i to takie bardzo duże. Niestety. Ale miejmy nadzieję że zacznie grać tak jak na początku sezonu

0

Obejrzę na pewno. A ty Mikki_Messi2001 jesteś żałosny w każdym temacie się wypowiadasz i nic dobrego nie wnosisz.

0

Nasz el Capitano jest najlepszy !

0

Zakupić jednego albo dwóch napastników ?! Co to ma w ogóle znaczyć ? Co jak co ale napastników to my mamy. Priorytetem powinien być stopie i bramkarz.

0

Mes que un Capita !

0

a co do Alby to też coś tam kojarzę, że grał on chyba z przodu. Ale nie zapominajmy też że Puyi zaczynał chyba jako napastnik i powoli był przesuwany w tył :)

0

Ja zawsze mówiłem że Tello będzie świetny, jak dla mnie powinien grać w pierwszym składzie, a jak nie to co drugi mecz. Nie oszukujmy się, kiedyś może być graczem bez którego gra będzie ciężka. Pisałem już kawałek czasu temu po słabym występie Cristiana że i tak się rozwinie i będzie zadziwiał.. Ale większość osób pisało że słaby, że powinien grać z tymi z dolnej części tabeli. A teraz tyle osób pisze ze zawsze w niego wierzyło... zresztą jak zawsze jak coś komuś nie wyjdzie to sprzedać itd. w tym wypadku jest podobnie.

0

Zróbcie na iOS bo normalnie nie najlepiej się przegląda .

0

ale ja nie twierdzę że Leo jest mało ważny dla drużyny... wręcz przeciwnie jest jednym z fundamentalnych graczy, ale niektórzy twierdzą że bez niego w żadnym meczu nikt by nic nie strzelił bo on jest motorem napędowym

0

Pokazaliśmy ze bez Messiego tez możemy strzelać bramki i wygrywać mecze

0

Gdy będzie grał przeciwko Rooneyowi, Rivery'emu Cristiano. Czyli chyba zakłada że będzie grał z Messim skoro nie przeciwko niemu. Wiem że jest to praktycznie wiadome, że Neymar w niedalekiej przyszłości będzie u nas grał ale podoba mi się ta słów.

0

A może jakiś temat o naszym El Capitano ? Dzisiaj nas Puyi ma urodziny !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?