Marcin 9
Dołączył/a: styczeń 2013
Tarnobrzeg
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam takie same spodnie
I rzeczywiście wygląda na kilka lat więcej
0
Jeden z moich ulubionych zawodników
0
sant11,
nie można w tak młodym wieku wywnioskować że jakiś chłopiec zostanie piłkarzem światowej klasy... A czemu nie chciał dalej grać? Szkółka powstała już jakiś czas temu, sam strasznie chciałem pojechać na testy ale nie miałem odpowiedniego wieku.
0
Ja bym stawiał w takim meczu na rezerwowych zawodników
Szczególnie na Barte i Montoye
0
I ta pamiętna piąta bramka !
0
Musiałem przeczytać kilka razy żeby zrozumieć...
Można prosić o usuniecie tamtego komentarz? Mogę się usprawiedliwić tym, że jest już późno i nie kojarzę dobrze...
Mou to jednak idiota
0
Po raz pierwszy od dawna Mou wypowiada się na temat Barcy bez żadnych ironii sarkazmów. Może w końcu coś się poprawiło w jego podejściu do naszego klubu :)
0
A ostatnio komentator na meczu z Milanem ?
"Dzisiaj w Lidze Mistrzów na ławce trenerskiej zadebiutuje Sergio Ram.... Sergio Roura". Później już jak mówił to normalnie Jordi. Ale czasem pośmiać się można
0
Mam nadzieję że będziemy widzieć Tello coraz częściej
Na prawdę zasługuję na grę i pokazuje to z meczu na mecz
0
Gdybyś mógł, zatrudniłbyś któregoś z zawodników Realu Madryt w Barcelonie?
Osobiście nie zatrudniałbym nikogo. Mamy dobrze obsadzone wszystkie pozycje. Gdyby nie grali w Realu Madryt być może... Ale ponieważ jest jak jest, lepiej tego nie robić. Dani musiał uszczypnąć tak niepozornie :P
0
Messi nie strzelił jeszcze swojemu klubowi a CR7 strzelił :P
0
markus32
ale to nie jest w stylu Barcy, jak dla mnie powinien być bardziej wykorzystywana osoba na skrzydle, taka jak Tello czy ewentualnie kiedyś Neymar. Potrzebna jest właśnie taka osoba która potrafi zrobić przewagę.
Trochę więcej indywidualności by się przydało
0
Wszystkim brakuje Pepa. Ja mam taką cichą nadzieję, że kiedyś wymyśli sposób na autobus i wróci :) Oczywiście nie tak od razu, przecież przed nim jeszcze prawdopodobnie wiele lat kariery
0
Zawsze powtarzałem że Tello jest świetny i z meczu na mecz co raz bardziej się rozwija co bardzo cieszy. Jak dla mnie w ataku w następnych meczach powinien grać Villa Tello i oczywiście Messi.
0
Ważne żeby w El Clasico nie wpadła żadna piłka do naszej bramki
chociaż te statystyki są bardo niepokojące
0
ja David nie wejdzie od 1 minuty....
to będzie totalnie porąbana decyzja
0
Najlepszy napastnik w FCB zaraz po Messim a tak niedoceniony.
Wszyscy to widzą oprócz zarządu.Chciałbym żeby David został w klubie ale on musi mieć pewne miejsce w pierwszym składzie. Jeżeli będzie się działo dalej tak jak jest na chwilę obecną to powinien odejść, żeby grać i strzelać bramki, musi utrzymywać formę do mundialu bo na pewno chce na nim zagrać. To może być jego ostatnia szansa żeby grać na większej "imprezie" sportowej. On na prawdę jako jeden z nielicznych napastników zasługuje na miejsce w pierwszej jedynastce !
0
Wolał bym Hummels'a ^^
0
Tello powinien wejść na pół meczu czy coś .
Barta też powinien zagrać.
A Montoya, czemu tak długo go nie widzimy już na boisku?
Po co są ci wychowankowie?
Serio powinni dostawać dużoooo więcej szans
0
tylko jeżeli klub dostanie za to jakąś pokaźną sumkę, jeżeli to to jak kolega niżej napisał now way :D
0
Tylko 3,5 dla Puyol'a ?
Na prawdę powinno być więcej, był najbardziej zaangażowany ze wszystkich. Co do reszty w miarę się zgadzam.
Kto by pomyślał przed meczem że będą takie oceny.
Dalej liczę na awans. Visca el Barca !
0
Messi moim zdaniem powinien trochę więcej indywidualności wprowadzić ze swojej strony
Szczególnie w takich meczach jak ten na San Siro
0
jak pokonają Milan ponad 2 do 0 i zachowają czyste konto to nabiorą pewności siebie i może później będzie lepiej
Dalej się pytam czemu nie wszedł Tello ?
Własnie taki dynamiczny zawodnik by się przydał
Z meczu na mecz (a bardziej z kilku minut które dostaje) pokazuje że jest w dobrej formie i zasługuje na więcej minut !
0
ręce mi opadały przy tej grze Barcy
żadnego pomysłu na grę nic !
na CN pewnie 11 zawodników będzie w polu karnym i tak jak z Interem będzie
aż płakać się chce
0
Skończy karierę w Barcelonie i będzie prawdziwą legendą.
Jego podstawa podczas każdego meczu jest niesamowita.
Poświęcenie i gra na 100% podczas każdego spotkania to jest to za co kochamy Puyiego :)
0
wracają wspomnienia :)
0
Nie Naymara tylko Neymara taka mała poprawka :)
Ja osobiście bardzo lubię Alvesa za jego postawę i humor.
0
Szkoda Bojana
0
Puyi najbardziej zasługuje na kapitana. Niekwestionowanie moim zdaniem.
A to ze Messi będzie 4 kapitanem to też mu się należy bo kto inny?
0
Ale z Puyola byk :)))