Marcin 9
Dołączył/a: styczeń 2013
Tarnobrzeg
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma takiej opcji.
To byłoby straszne gdyby za kilka lat strzelał nam bramki :(
Lecz wiem, że tak się nie stanie bo Gerard zostanie w Barcelonie.
0
Chyba najgorsza decyzja w jego karierze
Mógł być kimś w oczach cules a teraz jest zerem
poszedł za kasą
0
kto to na zdjęciu? bo nie mogę go skojarzyć z żadnym zawodnikiem Barcy B
0
Dziwna zmiana nastawienia Ibry do Barcy...
0
A co z Tello?
Bardzo by się przydał bo jest niesamowicie dynamiczny a takiego czegoś bardzo brakowało. A Villa spokojnie mógł wejść od początku...
Co to jakiś konflikt wewnętrzny między Davidem a Tito?
To jest śmieszne, jako jeden z nielicznych napastników powinien mieć pewne miejsce w pierwszej jedynastce.
Jestem trochę oburzony :/
0
to jest śmieszne co oni wyprawiają !
gdzie jest Villa?
0
miejmy nadzieje że transmisja będzie jakaś ogarnięta
0
To byłby wielki błąd !
Villa na prawdę zasługuje aby grać w każdym meczu od pierwszej minuty !
0
Villa musi od pierwszej minuty !
0
to było pewne że prędzej czy później u nas zagra
VeB !
0
Święta prawda
Villa na pewno zasługuje na grę w pierwszym zespole
Chyba wszyscy to widzą oprócz Tito
0
Świetny mecz Villi ! Barwo !
Mam nadzieje że zobaczymy go w pierwszym w GD !
0
Liczę że Villa w pierwszym wyjdzie
0
czekamy na oceny za mecz :P
0
On może chcieć, ale my nie chcemy !
0
Jak zawsze składnie i z sensem, cały Tito !
0
I ta jego setka na początku meczu..
Ale cóż każdemu się zdarza nawet najlepszemu z najlepszych
0
Jeszcze tylko 10 minut
0
Żebyśmy go tylko nie zobaczyli w jakimś Katarskim albo Chińskim klubie.....
0
Valdes nie jest najlepszym bramkarzem...
Ale jest najlepszym bramkarzem jakiego Barcelona może mieć
0
Sam również wybierałem swoją 11- tke roku.
Tylko gdzie jest Busi ja się pytam? Od odwala na prawdę dobrą robotę w każdym meczu
0
Iniesta na prawdę zasłużył na znaczek ZM obok swojego nazwiska, niezły mecz w jego wykonaniu !
0
Czekam z niecierpliwością !
0
Zapowiada się ciekawe widowisko !
0
Byle nie City
0
Również życzę Alexisowi żeby pokazał się z lepszej strony niż ostatnio
0
manita by się zdała
Valdes przybliżył by się do Zamory
0
Jeżeli nie postawią autobusu przed polem i będą grać jak równy z równym to może być na prawdę ciekawy mecz. Leczę na wysokie zwycięstwo Barcy
0
aaa te koszulki z 2010 przywołują wspomnienia ! :P
A tak nawiasem mówiąc to chyba najlepszy model koszulek
A sam Pedro prawie w ogóle się nie zmienił
0
Ja jestem przeciw mieszania się szejkerów do lig europejskich....
Robią straszny zamęt na rynku transferowym
Kiedyś wymiarem ich bogactwa był duży jacht albo piękna willa, teraz im to nie wystarcza i kupują sobie kluby...