0

Nie ma takiej opcji.
To byłoby straszne gdyby za kilka lat strzelał nam bramki :(
Lecz wiem, że tak się nie stanie bo Gerard zostanie w Barcelonie.

0

Chyba najgorsza decyzja w jego karierze
Mógł być kimś w oczach cules a teraz jest zerem
poszedł za kasą

0

kto to na zdjęciu? bo nie mogę go skojarzyć z żadnym zawodnikiem Barcy B

0

Dziwna zmiana nastawienia Ibry do Barcy...

0

A co z Tello?
Bardzo by się przydał bo jest niesamowicie dynamiczny a takiego czegoś bardzo brakowało. A Villa spokojnie mógł wejść od początku...
Co to jakiś konflikt wewnętrzny między Davidem a Tito?
To jest śmieszne, jako jeden z nielicznych napastników powinien mieć pewne miejsce w pierwszej jedynastce.
Jestem trochę oburzony :/

0

to jest śmieszne co oni wyprawiają !
gdzie jest Villa?

0

miejmy nadzieje że transmisja będzie jakaś ogarnięta

0

To byłby wielki błąd !
Villa na prawdę zasługuje aby grać w każdym meczu od pierwszej minuty !

0

Villa musi od pierwszej minuty !

0

to było pewne że prędzej czy później u nas zagra
VeB !

0

Święta prawda
Villa na pewno zasługuje na grę w pierwszym zespole
Chyba wszyscy to widzą oprócz Tito

0

Świetny mecz Villi ! Barwo !
Mam nadzieje że zobaczymy go w pierwszym w GD !

0

Liczę że Villa w pierwszym wyjdzie

0

czekamy na oceny za mecz :P

0

On może chcieć, ale my nie chcemy !

0

Jak zawsze składnie i z sensem, cały Tito !

0

I ta jego setka na początku meczu..
Ale cóż każdemu się zdarza nawet najlepszemu z najlepszych

0

Jeszcze tylko 10 minut

0

Żebyśmy go tylko nie zobaczyli w jakimś Katarskim albo Chińskim klubie.....

0

Valdes nie jest najlepszym bramkarzem...
Ale jest najlepszym bramkarzem jakiego Barcelona może mieć

0

Sam również wybierałem swoją 11- tke roku.
Tylko gdzie jest Busi ja się pytam? Od odwala na prawdę dobrą robotę w każdym meczu

0

Iniesta na prawdę zasłużył na znaczek ZM obok swojego nazwiska, niezły mecz w jego wykonaniu !

0

Czekam z niecierpliwością !

0

Zapowiada się ciekawe widowisko !

0

Byle nie City

0

Również życzę Alexisowi żeby pokazał się z lepszej strony niż ostatnio

0

manita by się zdała
Valdes przybliżył by się do Zamory

0

Jeżeli nie postawią autobusu przed polem i będą grać jak równy z równym to może być na prawdę ciekawy mecz. Leczę na wysokie zwycięstwo Barcy

0

aaa te koszulki z 2010 przywołują wspomnienia ! :P
A tak nawiasem mówiąc to chyba najlepszy model koszulek
A sam Pedro prawie w ogóle się nie zmienił

0

Ja jestem przeciw mieszania się szejkerów do lig europejskich....
Robią straszny zamęt na rynku transferowym
Kiedyś wymiarem ich bogactwa był duży jacht albo piękna willa, teraz im to nie wystarcza i kupują sobie kluby...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?