Marcin 9
Dołączył/a: styczeń 2013
Tarnobrzeg
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro podjął już taką decyzję i nagle miałby ją zmieniać, to strasznie stracił by w oczach klubu i cules.
0
Nie podobają mi się za bardzo
0
Ta trzecia bramka świetna. Szkoda że teraz w swoich dryblingach Alexis nie stosuje młynka bo to jest na prawdę efektowne :)
0
A ten strzał Alvesa z wolnego to świetny wręcz był, szkoda że nie weszło w bramkę
0
Dublety stały się wizytówką Messiego.
0
Czemu nie możemy zachować czystego konta jak kiedyś? 0:1 :(
0
Szkoda że Pedro nie strzela tak bramek u nas. W reprezentacji radzi sobie lepiej bo tam maja troszke inny styl i wszystkie piłki nie idą do jednej osoby.
0
Tello jest świetny i z dnia na dzień jest co raz lepszy. Kiedyś będzie podstawowym filarem, mam taką nadzieję :))
0
Skład Hiszpanii mi odpowiada.
0
Jak zobaczyłem to zdjęcie na FB przez ułamek myślałem że Xavi zmienia numer na koszulce i od razu w myślach paradoks. Przeczytałem pierwsze słowo po angielski i zrozumiałem :D
0
Pique moim zdaniem powinien się również znaleźć po odejściu na emeryturę Puyi'ego na liście 4 kapitanów.
0
Mam nadzieję że kiedyś będzie regularnie grał w pierwszym składzie.
0
Nie ma innej opcji trzeba przedłużyć.
0
właśnie słyszałem że Xabi Alonso odchodzi z Realu, 31 lat ma tak?
0
ehe a jak za rok Real będzie bez ligi ani LM to Mou powie że złota biłka należy się Ronaldo bo strzelił w klasykach więcej bramek. Nie znoszę tego pana
0
12 dni bez meczu Barcelony...
0
Puyi jest piłkarzem którego najbardziej szanuje, jego poświęcenie i duch walki, jest niesamowity i na razie nie widzę nikogo kto byłby w stanie go zastąpić.
Prawdziwa legenda Barcy !
0
Rivaldo, prawdziwa legenda
Lecz na chwilę obecną jest Tito i to byłby dla niego strzał w kolano
0
My też nie ! Visca el Barca !
0
Mecz jest 2 kwietnia, 3 kwietnia mam urodziny mam nadzieję że wynik z tego meczu będzie dla mnie prezentem :)
0
Skopiemy dupe szejkerom :)
0
Alba prawie jak Ronaldo, odwalił kawał dobrej roboty i został nagrodzony. Ten transfer to strzał s dziesiątkę !
0
Uwielbiam go !
Dziewiątka z prawdziwego zdarzenia.
0
Świetne! I Przechodzą mnie ciary podczas czytania tego artykułu. Oglądałem tę bramkę Iniesty 4 lata temu w TV, do tej pory widziałem ja już tyle razy, a za każdym kolejnym wywołuje to niesamowite uczucie po którym chce się żyć i zmienić coś w swoim życiu. I na koniec Viva La Vida przy tej piosence przypominają mi się te wszystkie piękne chwile z Barca po których czasami chciało się płakać ze szczęścia. Coś pięknego. Visca el Barca !
0
Pep potrafił utrzymać Messiego a Tito nad tym nie panuje, Leo ma zbyt dużo miejsca i cała gra opiera się nad nim. W takim układzie małe szanse do rozwinięcia swoich skrzydeł ma Alexis czy Villa. Suarez ?Jest wręcz genialny, prawie każdą piłkę potrafi zamienić na bramkę ale na chwile obecną u nas go nie widzę. Podziwiam Tello że potrafi się w tym wszystkim odnaleźć i nie odgrywa wszystkich piłek a próbuje zrobić coś z niczego.
0
A ta bramka Davida z wolnego?
Coś pięknego :)
0
Na chwil obecną jest to mecz sezonu i trzeba się z tym liczyć.
Visca el Barca !
0
Messi goool !
0
Villa pierdyknie piękną brameczkę coś tak przeczuwam
0
A jego bramki mmm
obejrzyjcie sobie całe