0

Skoro podjął już taką decyzję i nagle miałby ją zmieniać, to strasznie stracił by w oczach klubu i cules.

0

Nie podobają mi się za bardzo

0

Ta trzecia bramka świetna. Szkoda że teraz w swoich dryblingach Alexis nie stosuje młynka bo to jest na prawdę efektowne :)

0

A ten strzał Alvesa z wolnego to świetny wręcz był, szkoda że nie weszło w bramkę

0

Dublety stały się wizytówką Messiego.

0

Czemu nie możemy zachować czystego konta jak kiedyś? 0:1 :(

0

Szkoda że Pedro nie strzela tak bramek u nas. W reprezentacji radzi sobie lepiej bo tam maja troszke inny styl i wszystkie piłki nie idą do jednej osoby.

0

Tello jest świetny i z dnia na dzień jest co raz lepszy. Kiedyś będzie podstawowym filarem, mam taką nadzieję :))

0

Skład Hiszpanii mi odpowiada.

0

Jak zobaczyłem to zdjęcie na FB przez ułamek myślałem że Xavi zmienia numer na koszulce i od razu w myślach paradoks. Przeczytałem pierwsze słowo po angielski i zrozumiałem :D

0

Pique moim zdaniem powinien się również znaleźć po odejściu na emeryturę Puyi'ego na liście 4 kapitanów.

0

Mam nadzieję że kiedyś będzie regularnie grał w pierwszym składzie.

0

Nie ma innej opcji trzeba przedłużyć.

0

właśnie słyszałem że Xabi Alonso odchodzi z Realu, 31 lat ma tak?

0

ehe a jak za rok Real będzie bez ligi ani LM to Mou powie że złota biłka należy się Ronaldo bo strzelił w klasykach więcej bramek. Nie znoszę tego pana

0

12 dni bez meczu Barcelony...

0

Puyi jest piłkarzem którego najbardziej szanuje, jego poświęcenie i duch walki, jest niesamowity i na razie nie widzę nikogo kto byłby w stanie go zastąpić.
Prawdziwa legenda Barcy !

0

Rivaldo, prawdziwa legenda
Lecz na chwilę obecną jest Tito i to byłby dla niego strzał w kolano

0

My też nie ! Visca el Barca !

0

Mecz jest 2 kwietnia, 3 kwietnia mam urodziny mam nadzieję że wynik z tego meczu będzie dla mnie prezentem :)

0

Skopiemy dupe szejkerom :)

0

Alba prawie jak Ronaldo, odwalił kawał dobrej roboty i został nagrodzony. Ten transfer to strzał s dziesiątkę !

0

Uwielbiam go !
Dziewiątka z prawdziwego zdarzenia.

0

Świetne! I Przechodzą mnie ciary podczas czytania tego artykułu. Oglądałem tę bramkę Iniesty 4 lata temu w TV, do tej pory widziałem ja już tyle razy, a za każdym kolejnym wywołuje to niesamowite uczucie po którym chce się żyć i zmienić coś w swoim życiu. I na koniec Viva La Vida przy tej piosence przypominają mi się te wszystkie piękne chwile z Barca po których czasami chciało się płakać ze szczęścia. Coś pięknego. Visca el Barca !

0

Pep potrafił utrzymać Messiego a Tito nad tym nie panuje, Leo ma zbyt dużo miejsca i cała gra opiera się nad nim. W takim układzie małe szanse do rozwinięcia swoich skrzydeł ma Alexis czy Villa. Suarez ?Jest wręcz genialny, prawie każdą piłkę potrafi zamienić na bramkę ale na chwile obecną u nas go nie widzę. Podziwiam Tello że potrafi się w tym wszystkim odnaleźć i nie odgrywa wszystkich piłek a próbuje zrobić coś z niczego.

0

A ta bramka Davida z wolnego?
Coś pięknego :)

0

Na chwil obecną jest to mecz sezonu i trzeba się z tym liczyć.
Visca el Barca !

0

Messi goool !

0

Villa pierdyknie piękną brameczkę coś tak przeczuwam

0

A jego bramki mmm


obejrzyjcie sobie całe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?