Marcin 9
Dołączył/a: styczeń 2013
Tarnobrzeg
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę, że wypożyczenie go do Celty to był świetny ruch. Chociaż cały czas się rozwija na hiszpańskich boiskach.
0
Świetny gracz. Wystarczy zobaczyć sobie mecze Barcy B z jego udziałem. Ciekawe kiedy zadebiutuje w pierwszej drużynie.
0
Myślę, że już z Almerią dostanie kilka minut.
0
16 kwietnia już nie mogę się doczekać.
0
Nie chciałbym żeby skończył karierę w innym klubie niż Barca.
0
Coś jest jednak na rzeczy.
0
Jeśli tylko nie będzie miał wielu kontuzji, na mundialu może poprowadzić Brazylię do finału. Z taką ekipą co ma teraz Brazylia wszystko możliwe.
0
Jego forma bardzo cieszy. A najbardziej to, że w klasykach pokazuje co potrafi.
0
Bale powoli odnajduje się w nowej drużynie. Jego początki przypominają początki C.Ronaldo
0
Jak zwykle. Pewnie nic wielkiego się nie stało a przedstawione jest to co najmniej jak jakaś napaść.
0
Jeszcze zauważyłem, że niema faviconki. Taki mały drobiazg.
0
Aktualizacja naprawdę dobra. Mam nadzieję, że niedługo wprowadzicie też aplikacje na iOS bo korzystanie z przeglądarki na telefonie nie jest zbyt wygodne.
0
Zastanawiam się kto po nim będzie ostoją drużyny. Ciężko sobie wyobrazić klub bez niego.
0
Ale nie stał taki bramkarz. Doceńcie w końcu, że Tello ładnie wychodził na pozycje i stwarzał groźne sytuacje a 3 wykorzystał nie ważne w jaki sposób ważne że piłka wylądowała w siatce.
0
Tak ważny gol i jaki piękny. Rivaldo był jedyny w swoim rodzaju !
0
Co za głupie myślenie. Jeżeli 38 milionów to dla Ciebie żadna różnica to nie wiem jakie Ty masz pojmowanie takich spraw. 38 milionów to kupa kasy. Za takie pieniądze można kupić świetnego obrońce o którego nasza defensywa się wprost prosi. Za gracza nie sprawdzonego na boiskach europejskich danie prawie 100 milionów to głupota. Nie mówię, że się nie sprawdził bo jest wręcz przeciwnie sprawuje się znakomicie. Lecz strzelanie w ciemno z taką kwotą pieniędzy to nie zabawa.
0
Czytanie ze zrozumieniem...
R.I.P
0
12 mln rocznie za "sprzedanie" świątyni na dodatek jakimś szejkerom ? Nie ma takiej opcji
0
Popieram. Ribery nie zasługuje na tą indywidualną nagrodę. Już w moich oczach lepiej przy nim wypada Neymar czy Luiz Suarez.
0
Rewanż z Milanem był niesamowity i to on zasługuje moim zdaniem na to miano.
0
Pisałem z myślą o wydarzeniach sportowych.
0
Nie ma nic gorszego od dwumeczu z Bayernem.
0
Trudny wybór choć bramka Alexisa z Valladolid robi na mnie największe wrażenie.
0
Tak ciężko zrozumieć, że nie wypada mu powiedzieć, że ZP należy się komu innemu? Tak to jest, że zawodnicy z klubu muszą się wspierać.
0
Lewandowski, Aguero, Lukaku z tych trzech o których ostatnio była mowa chciałbym tylko Aguero. Chociaż dalej przystaje na tym, że nie potrzebni nam kolejni napastnicy.
0
Kwestia gustu. Mi się nie podoba.
O gustach się nie dyskutuje.
0
Miki co ty masz pod kaskiem ? Przeczytałem ten Twój wywiad... Naprawdę nie masz nic innego do roboty?
0
Na pierwszy rzut oka podobny do Neymara.
0
źle zrozumiałem ;)
0
Neymar dużych szans na zdobycie tej nagrody nie ma. Co prawda bramka była piękna ale nie umywa się do strzału Juana Manuela Olivera albo Nemanja Matic'a. Strzał Ibry moim zdaniem aż taki piękny nie jest bo do pustej bramki ale była taka ekscytacja tym strzałem, że może zdobyć tą nagrodę.