Marcin 9
Dołączył/a: styczeń 2013
Tarnobrzeg
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli byłby od nich lepszy i okazał się gwiazdą, nie mam nic przeciwko.
0
Kogo to obchodzi. Do Barcelony Raz
0
Gdyby u Nas mógł w pełni zarządzać transferami i mieć więcej do gadania kto wie jakby się wtedy potoczyło.
0
Masz prawo wyrażać swoją opinię ale nie masz prawa nikogo obrażać i bluzgać.
7
Bajeczna technika, młody + wzrost.
Tego nam trzeba
1
Zmienić kilka liter i jest Vertonghen.
0
"Będzie po 20 na YT"
0
dobre! dawno się tak nie uśmiałem XDXD
-,-
6
Jeśli zamiast tej nagrody mam dostać np. Puchar LM to mi odpowiada.
3
A może Dongou?
0
A myślisz, że można kupować tylko piłkarzy z nazwiskami sławnymi na całym świecie? To nie fifa
0
Co? Ja nie chcę widzieć go w koszulce Barcelony.
0
Myślę, że mimo wszystko TAS jakoś złagodzi tą karę.
4
Przeleciałem najpierw okiem najpierw tekst i rzuciło mi się na oczy 50 mln, mało na zawał nie padłem.
1
Elegancko. Lepiej niech gra niż grzeje u nas ławę.
3
Schweinsteigera serio?
2
I dziwne trochę, że to ugryzienie było tak silne, że musiał się przewrócić.
20
Ja bym się cieszył gdyby po prostu obaj grali na wysokim poziomie i rewalizowali ze sobą o miejsce w składzie.
0
Niech zagra chociaż trochę Dongou.
0
Niech idzie do NY.
0
Jeśli chodzi o grę w reprezentacji to osiągnął zdecydowanie najwięcej. A poza resztą nie chodzi tylko o osiągnięcia ale i o nagrody indywidualne i umiejętności.
1
Tylko nie Mathieu...
0
Skoro taka była klauzula odejścia to po co mieli płacić więcej?
0
Jeśli mielibyśmy dostać 2 albo 3 razy tyle co obecnie to oczywiście, że lepiej jest zmienić firme. Nie rozumiem tych co piszą, że mimo wszystko lepiej zostać przy nike bo lepiej wygląda.
0
Niech tylko nie przesuwa Suareza na skrzydło.
0
Jeśli tylko Suarez zostanie przesunięty na skrzydłowego to moim zdaniem okaże się wtedy, że trener ma mniej do gadania niż Messi.
Zmienianie nominalnej pozycji takiego zawodnika to byłby wielki błąd.
0
Świetnie może w końcu będzie dostawał potrzebne mu do rozwijania się minuty.
0
Na ławce rezerwowej? A kto będzie ostoją w ataku? Kun? Który wyraźnie nie radzi sobie z sytuacją? Nie wykluczone, że wyłonią się nowi gracze ale Messi w wieku 31-32 dalej będzie niezastąpiony.
2
Podpinam się pod tą wypowiedź. Jeden dobry turniej nie czyni go zawodnikiem na poziomie światowym.
0
Tyle to wiem...