0

Jeśli byłby od nich lepszy i okazał się gwiazdą, nie mam nic przeciwko.

0

Kogo to obchodzi. Do Barcelony Raz

0

Gdyby u Nas mógł w pełni zarządzać transferami i mieć więcej do gadania kto wie jakby się wtedy potoczyło.

0

Masz prawo wyrażać swoją opinię ale nie masz prawa nikogo obrażać i bluzgać.

7


Bajeczna technika, młody + wzrost.
Tego nam trzeba

1

Zmienić kilka liter i jest Vertonghen.

0

"Będzie po 20 na YT"

0

dobre! dawno się tak nie uśmiałem XDXD
-,-

6

Jeśli zamiast tej nagrody mam dostać np. Puchar LM to mi odpowiada.

3

A może Dongou?

0

A myślisz, że można kupować tylko piłkarzy z nazwiskami sławnymi na całym świecie? To nie fifa

0

Co? Ja nie chcę widzieć go w koszulce Barcelony.

0

Myślę, że mimo wszystko TAS jakoś złagodzi tą karę.

4

Przeleciałem najpierw okiem najpierw tekst i rzuciło mi się na oczy 50 mln, mało na zawał nie padłem.

1

Elegancko. Lepiej niech gra niż grzeje u nas ławę.

3

Schweinsteigera serio?

2

I dziwne trochę, że to ugryzienie było tak silne, że musiał się przewrócić.

20

Ja bym się cieszył gdyby po prostu obaj grali na wysokim poziomie i rewalizowali ze sobą o miejsce w składzie.

0

Niech zagra chociaż trochę Dongou.

0

Niech idzie do NY.

0

Jeśli chodzi o grę w reprezentacji to osiągnął zdecydowanie najwięcej. A poza resztą nie chodzi tylko o osiągnięcia ale i o nagrody indywidualne i umiejętności.

1

Tylko nie Mathieu...

0

Skoro taka była klauzula odejścia to po co mieli płacić więcej?

0

Jeśli mielibyśmy dostać 2 albo 3 razy tyle co obecnie to oczywiście, że lepiej jest zmienić firme. Nie rozumiem tych co piszą, że mimo wszystko lepiej zostać przy nike bo lepiej wygląda.

0

Niech tylko nie przesuwa Suareza na skrzydło.

0

Jeśli tylko Suarez zostanie przesunięty na skrzydłowego to moim zdaniem okaże się wtedy, że trener ma mniej do gadania niż Messi.
Zmienianie nominalnej pozycji takiego zawodnika to byłby wielki błąd.

0

Świetnie może w końcu będzie dostawał potrzebne mu do rozwijania się minuty.

0

Na ławce rezerwowej? A kto będzie ostoją w ataku? Kun? Który wyraźnie nie radzi sobie z sytuacją? Nie wykluczone, że wyłonią się nowi gracze ale Messi w wieku 31-32 dalej będzie niezastąpiony.

2

Podpinam się pod tą wypowiedź. Jeden dobry turniej nie czyni go zawodnikiem na poziomie światowym.

0

Tyle to wiem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?