Marcin 9
Dołączył/a: styczeń 2013
Tarnobrzeg
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Gimpera?
0
Mylisz się, to właśnie przez szejkerów to wszystko się dzieje. Prześledź transfery (i ich kwoty) PSG albo Monaco, może wtedy zrozumiesz.
1
Cesc pokazał, że Barce ma dupie? Co ty bredzisz synu
26
Słyszysz to? Bałtyk wysycha
1
20 melonów za rezerwowego Arsenalu? meh
0
Nawet jeśli karne zostałyby strzelone to nic nie zmienia. Walkower jest za dwumecz
0
Jak na moje oko to Celtic jest bardziej medialnym zespołem i z ich występu będzie więcej $. Dlatego tak się to potoczyło a nie inaczej
0
Umiejętności Pedro są naprawdę nieprzeciętne.
0
Jedna z nielicznych wypowiedzi Mou która mi się podoba.
2
Skoro sam Puyol "dał" mu tą piątke to chyba wie co robi.
0
Co ten Pikej robi?
1
Spróbuj tu jest ze 3.5 tys osób i narazie chodzi elegancko.
0
Polecam jakość konkret.
1
Strzelił kiedyś bramkę z wolnego w byłym klubie. Nawet chyba był kiedyś o tym news.
0
Powinni go za to spacyfikować.
1
haha dawno takiej głupoty nie słyszałem, niby co takiego "złego" umieszcza Dani na portalach?
2
A kto tak powiedział? Jego klauzula z tego co pamiętam to 190mln.
2
Tak swoją drogą to Japonia powinna mieć osobny internet.
0
Choćby taki aby więcej takich incydentów się nie zdarzało.
Taka przestroga.
2
Już chyba Smuda jest od niego lepszy. Po tym co Dunga zrobił z Brazylią w RPA dziwię się że znów go przyjeli.
3
Odkąd Ronaldinho zerwał kontrakt wiążą go z prawie każdą drużyną. Takie plotki to nic obiecującego
0
Twoim zdaniem Schalke to słaby klub?
11
odkupimy Bojana za 30 mln
0
Czasem bardzo podobny temat nie był dwa tygodnie temu?
0
Ciekawe kiedy będzie ta odpowiedź od TAS. Czekam z niecierpliwością.
0
Ta sytuacja miała miejsce podczas Euro 2012 mistrzu.
32
Ktoś naskoczył na Neymara, że farbuje włosy każdy od razu mówi że to nie jego sprawa itd. W trakcie mundialu C.Ronaldo w przerwie zmienił fryzurę to chyba krytykowaliście go przez pół roku. Hipokryzja pełną parą.
0
W końcu obraził Neymara nie ma się co dziwić.
2
Facet w okularach.
0
Ciekawe jak udowodnią, że mógł wiedzieć.