Marcin 9
Dołączył/a: styczeń 2013
Tarnobrzeg
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis odejdzie? Pedro odejdzie? Proszę Cię. Wątpię nawet, że Alves odejdzie. Twoim zdaniem Alexis powinien odejść, dlaczego? Jest najlepszym strzelcem Barcelony w lidze i moim zdaniem dobrze sobie radzi na boisku.
0
Tutaj się zgodzę bo wpychanie Fabsa na "9" to jest jakieś nieporozumienie. Już nie mówiąc o Neymarze na prawej stronie który z tyłu ma ofensywnego Alvesa. Martino wyraźnie nie radzi sobie w roli trenera ale słaba forma w ostatnim czasie to nie jest wyłącznie jego wina.
0
Nawet jeżeli sprzedalibyśmy "kilku" graczy to prawdopodobnie dużo za nich byśmy nie otrzymali. Choćby sytuacja Villi, klasowy napastnik, najlepszy strzelec w historii Hiszpanii poszedł uwaga za 5mln. Już nie mówiąc o wcześniejszych transferach Ibry itd. Moim zdaniem Barcelona nie jest najlepszym klubem w robieniu takich interesów.
0
Krytyka jest wskazana ale to wszystko nie jest tylko wina trenera a także piłkarzy. Jeżeli nie czytałeś artykułu to Ci przytoczę, że zawodnicy byli witania oklaskami a cała krytyka spłynęła na trenera. Chyba nie oglądałeś ostatnich meczy. Jeżeli uważasz, że to wszystko wina trenera to nie mam pytań.
0
100 mln na transfery powiadasz? A skąd te pieniądze zarząd weźmie? Ile razy można powtarzać to nie jest fifa.
5
Brak słów. To są prawdziwi kibice?
3
Jeżeli ktoś chce przekreślić Messiego po trzech słabych meczach to naprawdę ma chyba niedobrze w głowie. Wszyscy się po prostu chyba przyzwyczaili, że w każdym meczu ma świetną formę.
1
W teksie jest błąd jest napisane "Gol na 2:0 był przebłyskiem..."
A przecież powinno być na 2:1
0
O jednak nie Messi.
2
Prawdziwi kibice będą wspierać swój klub zawsze nie tylko po wygranym meczu ale także po gorzkiej porażce.
0
Tradycyjnie przed ważnymi meczami któryś z ważnych zawodników drużyny przeciwnej ma nie wystąpić a dzień wcześniej okazuje się, że nagle ozdrowiał. Nie wierzę.
1
Ligę trzeba wygrać. To obowiązek.
0
Czekamy na odzew z Madrytu, że to nieprawda.
1
W tym meczu nie powinno zabraknąć Alexisa.
10
A następny zawodnik meczu według czytelników to?
Nawet chyba nie muszę pisać.
2
Chory psychicznie hipokryta.
0
Po prostu źle sformułowane jest zdanie. Powinno być coś w stylu 72,36% głosujących socios.
0
La Masia daje możliwości młodym ludziom na lepsze życie, rozwijanie się kształcenie. To nie tylko futbol tam uczą się życia prawdopodobnie stają się lepszymi ludźmi. To jakaś paranoja, że ktoś próbuje ukarać klub za to, że daje szanse.
1
Klub i tak jest wystarczająco zadłużony nie ma sensu pogrążać się w długach.
5
Budowa stadionu to moim zdaniem zbyt duży wydatek.
0
Iniesta chyba najlepszy mecz w sezonie.
11
Jaka dokładna kalkulacja, z czego to liczyłeś z Pitagorasa?
0
Normalnie ciężko uwierzyć w słowa tego "zabójcy".
0
Myślę, że umowa między Barcą a ter Stegenem również została zawarta przed nałożeniem sankcji. No nic wszystko wyjaśni się w najbliższym czasie.
0
Chciałbym kiedyś go zobaczyć na tym stanowisku. A jeszcze bardziej chciałbym zobaczyć tam Puyiego.
0
Ciężko jest się pogodzić, że prawdopodobnie nie zobaczymy już go na boisku. Prawdziwe uosobienie klubu. Jeśli byłby w sztabie byłbym bardzo szczęśliwy.
0
Najlepiej gdyby Real dzisiaj przegrał w derbach. Wtedy wracamy na stołek lidera.
0
Podobną wpadkę popełnił kiedyś z USA jeśli dobrze pamiętam.
0
Już nie mogę się doczekać jego meczy w Barcelonie B zobaczymy co potrafi.
0
Tello to dobry gracz i zasługuje na więcej minut.