Marcin 9
Dołączył/a: styczeń 2013
Tarnobrzeg
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pewnie niesie walizkę pieniędzy dla Blattera.
0
Ciekawe co z tą prezentacją.
7
Może w końcu trochę zagra w tym sezonie.
21
Presezon czas zacząć!
2
Wolę Luisa.
0
Tak piszcie, że to słaby zawodnik i się nie nadaje. Jestem pewien, że jak zacznie regularnie grać na swojej pozycji za sezon albo dwa będzie wart kilka razy tyle. Myślę, że powinni w tym transferze uwzględnić opcję odkupu.
0
Dostaniemy co najmniej 12mln.
0
Ale głupota za Alexisa 3 sezony temu też zapłaciliśmy kupę kasy więc nie ma sensu takie odejmowanie.
0
Chciałbym żeby James poszedł za tą gigantyczną sumę (ok.75mln) do Madrytu. Moim zdaniem byłby kolejnym niewypałem. To, że pokazał się z dobrej strony na mundialu nie czyni go zawodnikiem na miarę Suareza czy Alexisa. Jest ktoś kto uważa że po kilku dobrych meczach jest wart te ponad 70 mln?
7
Anglicy to wielcy hipokryci. Jadą po Luisie jakby nie wiem co nazywają go faszystą i robią z niego najgorszego. Jakoś gdy się okazało, że Giggs posuwał żonę swojego brata to nic. Pewnie gdyby Suarez był był z UK tak by po nim nie pojechali. Dodatkowo on ich wyelminował z mundialu to też mogło w jakiś sposób zadziałać.
0
Chyba sobie jaja robisz.
1
Liczę na jego pomyślne wpasowanie się do drużyny.
1
Świetny gracz. Szkoda że nie grał od początku tak jak w ostatnim sezonie.
0
Fajnie widzieć go w naszej koszulce.
2
Jest Luis w koszulce Barcy!!!
0
Kozackie skarpetki
1
Szczerze mówiąc kwota jest zadowalająca. A propozycja Juventusu (18mln) wręcz śmieszna.
0
Może grać na konsoli... no nieźle
0
Pikej HAZARDzista.
2
http://www1.thesportbible.com/images/content/630w/53babe89b54d5.jpg
Transfer coraz bliżej?
0
Tak a Celta będzie chciała szlifować diamenty i oddawać je z powrotem za pół-darmo.
0
Maradona się nie popisał tym razem.
1
Niech ktoś jeszcze przyrówna ten faul do ugryzienia Suareza....
1
Nie za dużo?
0
Pewnie załatwiał bilety swoim "kobietom" z tej orgii w UK.
8
Znów afera z ojcem Neymara. Ten to dopiero bandyta
0
To gdzieś za tyle za ile sprzedaliśmy Fabsa. Normalnie ciężko w to uwierzyć.
3
Miałem wrażenie, że sam Messi ciągnął całą grę. Gdyby nie on to Argentyna została by bez ataku.
0
Już wolę to Beko niż jakiegoś kolejnego sponsora z petrodolarami.
1
Pepe miałby z nim niemały problem.