4

Pewnie niesie walizkę pieniędzy dla Blattera.

0

Ciekawe co z tą prezentacją.

7

Może w końcu trochę zagra w tym sezonie.

21

Presezon czas zacząć!

2

Wolę Luisa.

0

Tak piszcie, że to słaby zawodnik i się nie nadaje. Jestem pewien, że jak zacznie regularnie grać na swojej pozycji za sezon albo dwa będzie wart kilka razy tyle. Myślę, że powinni w tym transferze uwzględnić opcję odkupu.

0

Dostaniemy co najmniej 12mln.

0

Ale głupota za Alexisa 3 sezony temu też zapłaciliśmy kupę kasy więc nie ma sensu takie odejmowanie.

0

Chciałbym żeby James poszedł za tą gigantyczną sumę (ok.75mln) do Madrytu. Moim zdaniem byłby kolejnym niewypałem. To, że pokazał się z dobrej strony na mundialu nie czyni go zawodnikiem na miarę Suareza czy Alexisa. Jest ktoś kto uważa że po kilku dobrych meczach jest wart te ponad 70 mln?

7

Anglicy to wielcy hipokryci. Jadą po Luisie jakby nie wiem co nazywają go faszystą i robią z niego najgorszego. Jakoś gdy się okazało, że Giggs posuwał żonę swojego brata to nic. Pewnie gdyby Suarez był był z UK tak by po nim nie pojechali. Dodatkowo on ich wyelminował z mundialu to też mogło w jakiś sposób zadziałać.

0

Chyba sobie jaja robisz.

1

Liczę na jego pomyślne wpasowanie się do drużyny.

1

Świetny gracz. Szkoda że nie grał od początku tak jak w ostatnim sezonie.

0

Fajnie widzieć go w naszej koszulce.

2

Jest Luis w koszulce Barcy!!!

0

Kozackie skarpetki

1

Szczerze mówiąc kwota jest zadowalająca. A propozycja Juventusu (18mln) wręcz śmieszna.

0

Może grać na konsoli... no nieźle

0

Pikej HAZARDzista.

2

0

Tak a Celta będzie chciała szlifować diamenty i oddawać je z powrotem za pół-darmo.

0

Maradona się nie popisał tym razem.

1

Niech ktoś jeszcze przyrówna ten faul do ugryzienia Suareza....

1

Nie za dużo?

0

Pewnie załatwiał bilety swoim "kobietom" z tej orgii w UK.

8

Znów afera z ojcem Neymara. Ten to dopiero bandyta

0

To gdzieś za tyle za ile sprzedaliśmy Fabsa. Normalnie ciężko w to uwierzyć.

3

Miałem wrażenie, że sam Messi ciągnął całą grę. Gdyby nie on to Argentyna została by bez ataku.

0

Już wolę to Beko niż jakiegoś kolejnego sponsora z petrodolarami.

1


Pepe miałby z nim niemały problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?