Marcin 9
Dołączył/a: styczeń 2013
Tarnobrzeg
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To im na pewno pomoże! ...
6
Ogłosili transfer Claudio Bravo
6
Suarez potrafi "wgryźć" się w temat.
0
Dzisiaj czekam na Chile i Brazylię.
0
Bo to nie zawodnik powinien kierować klubem a zarząd i przede wszystkim trener (jeśli chodzi o transfery).
1
Bez przesady, nie gra jeden zawodnik a cała drużyna. Poza resztą jeżeli miałby grać dalej u nas na fałszywej 9 to powodzenia.
0
61 mln hahaha
0
Xavi już dawno mówił, że nigdzie się nie rusza.
0
Ładnie pojechał.
0
Nie ma szans, że go sprzedadzą za taką kwotę.
0
Należało im się nie ma co.
0
Dokładność kluczowych podać powala...
0
Tylko zwycięstwo!
2
Taką szanse trzeba wykorzystać.
0
Kompany nie odejdzie nie ma szans.
0
Messi chyba pomylił role.
7
Emocje jak nie wiem, pamiętam jak płakałem ze szczęścia.
1
Rodrigues bramka mistrzowska z tych czterech na pewno najlepsza.
0
Courtouis jest Belgiem, a nie Francuzem.
0
Świetna kampania, może niektórzy w końcu zrozumieją parę spraw.
5
Alves ładnie zatkał im usta.
0
Dani świetnie odpowiedział na prowokacje. A tu zdjęcie Neymara też nawiązujące do tego:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10253863_682783198424033_2821913270870129122_n.jpg
2
Jeszcze zatka im wszystkim usta.
3
A mówią, że to C.Ronaldo najwyżej skacze:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/p480x480/10314616_750577148306896_4543334493448974711_n.jpg
0
http://www.troll.me/images2/jaro/no-i-kurwa-prawidlowo.jpg
0
Świetnie, że w końcu szanse dostał Song.
0
Ciekaw jestem jakby Pedro odnalazł się w nowym klubie. Tutaj wygrał tutaj już chyba wszystko, może czas na zmianę ligi, oczywiście za odpowiednią cenę.
0
Jeżeli będzie brał na lewej stronie. Nie czarujmy się na prawej stronie nie ma pola do popisu choćby dlatego, że jest za nim ofensywny Dani.
1
To są zwykłe kampanie reklamowe... myślisz, że on sam sobie wymyślił, że coś takiego napisze?
1
Co za kretyniada, przeczytałeś chociaż artykuł? To nie klub ich zawiesił ale RFEF za nieprawidłowe zachowanie podczas meczu.
Najpierw przeczytaj artykuł a później się wypowiadaj. Sam nagłówek nie zawsze wystarcza do zrozumienia co jest zawarte w tekście. Widzę, jednak że nie tylko Ty taki mądry...