Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie nie cieszmy się bo zaraz i tak go anulują bo nie prawidło odbiła się od poprzeczki :D
0
@Messinio82 i ten ryk kibiców...coś pięknego. Aż ciary mnie przeszły.
2
@Joey mnie odpowiednio zaopatrzyli na kwarantanne więc o brak piwa się nie martwię :D w razie czego to dowiozą :D
2
@Joey u mnie Perełka :D
0
@FeloRPS zdrówko ;D
2
@FeloRPS to i ja solidarnie się napije piwka, ale poczekam jeszcze 10 min do 12 żeby żona nic nie gadała, że piję z samego rana :D hehe
1
@FeloRPS no piwko zawsze spoko ;) tylko później brzuch jak do porodu :D ja zamiast wódki wolę whisky.
1
@dominik127pl no bez przesady :D
1
@FeloRPS hehe no chyba, że tak :D ja już prawie kończę kwarantanne i pracując w między czasie u siebie na działce to piwko codziennie się leje i już mam powoli dość tego piwa, ale takie uroki kwarantanny nic tylko pić. Na szczęście jutro ostatni dzień i w końcu będę wolny :D
1
@FeloRPS panie no, ale żeby to tak przed 12 pić? :D
0
@AV0CAD0 hehe no ja myślę, że dla jaj bo innej możliwości nie ma :D
1
@IronSanHybrid to były reklamy ehh :) joga bonito piękne czasy i ta magia :)
0
@AV0CAD0 masakra. Jedno z najgorszych wykonań jakie słyszałem. Czekałem, aż w końcu się coś zacznie i się rozczarowałem...oddaj mi moje 4.38 min życia. Jak to mówią są gusta i guściki ;) według mnie Jano pozamiatał wszystkich ;)
2
Pique też kiedyś mówił, że Neymar zostaje, a jak się skończyło każdy doskonale wie ;)
4
@Chwytliwy kontrakt podpisany to i koń musi być zwalony ;) jak widać to słynne hasło doszło nawet tam ;D
0
@Pogba przyjrzałem się dokładnie i co niektórym po 3 sekundy, a nawet zauważyłem, że 5 sek ucieli. Niezły wałek.
0
Faktycznie ten zegar jakiś dziwny. Za każdym razem jak ktoś mówi to w pewnym momencie przeskakuje np z 35s na 33. Ale wałek :D
0
@kamiVeB jak najbardziej Bosak. Hołownia chce się bratać z ukraincami masakra.
0
@PawkoFCB w ligue1 spadły przecież Amiens i Toulouse ;)
0
W sumie to nie miał bym nic przeciwko gdyby władze La Liga zdecydowały się pójść drogą Ligue1 i zakończyć rozgrywki na tym etapie. My cieszymy się z mistrzostwa, a Espanyol rozpacza ze spadku do Segunda ;) do tego Atletico po za ligą mistrzów.
0
@Martwy może w czymś jej przeszkodziłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) ;D
0
@katalonia15 osobiście polecam Whisky Ardmore Legacy. Lekko zadymiona whisky z nutami wanilii, miodu i przypraw. Pięknie wchodzi na czysto z lodem ;) ewentualnie Irlandzka whisky Jameson też całkiem przyjemny smak.
0
@Hiacynk Neo-Nówka the Best :D skecz "niebo" miażdży! Za każdym razem gdy oglądam to płaczę ze śmiechu. Nawet kilka dni temu oglądałem ten skecz dość późną porą, aż żonę obudziłem i się przestraszyła jak zobaczyła że płaczę :D
0
@TheNekro94 bez wątpienia nasz talizman Douglas Pereira dos Santos
;)
0
@tigerekxd ja z tą grą skończyłem już w lutym i nie żałuję ;) żałuję tylko tego, że ją w ogóle kupiłem bo nie miałem zamiaru jej kupować. No ale tak to jest jak da się namówić swoim ziomeczkom. Według mnie to najgorsza edycja Fify w którą grałem ;)
2
@Veb1233 dobrze mówią, że człowiek im starszy tym głupszy i w przypadku Pana Jurka to się sprawdza doskonale. Takimi wypowiedziami traci mój szacunek ;)
0
@SkN szanuję za takie poczucie humoru ;) Strasburger to przy tobie amator ;)
2
@SkN długo nad tym myślałeś pisząc to? Strasznie suche.
0
@Witekk10 wszystko jest dziwne tylko szkoda, że ludzie jeszcze śpią i tego nie widzą. Najwyższa pora się obudzić, wyjść na ulicę i walczyć o swoje bo jeszcze trochę i nie będzie o co walczyć bo tak nas z inwigilują. Potrzeba kogoś kto pociągnie naród do bojkotu przeciwko tym zakłamanym skur....nom!