0

Spokojnie nie cieszmy się bo zaraz i tak go anulują bo nie prawidło odbiła się od poprzeczki :D

0

@Messinio82 i ten ryk kibiców...coś pięknego. Aż ciary mnie przeszły.

2

@Joey mnie odpowiednio zaopatrzyli na kwarantanne więc o brak piwa się nie martwię :D w razie czego to dowiozą :D

2

@Joey u mnie Perełka :D

0

@FeloRPS zdrówko ;D

2

@FeloRPS to i ja solidarnie się napije piwka, ale poczekam jeszcze 10 min do 12 żeby żona nic nie gadała, że piję z samego rana :D hehe

1

@FeloRPS no piwko zawsze spoko ;) tylko później brzuch jak do porodu :D ja zamiast wódki wolę whisky.

1

@dominik127pl no bez przesady :D

1

@FeloRPS hehe no chyba, że tak :D ja już prawie kończę kwarantanne i pracując w między czasie u siebie na działce to piwko codziennie się leje i już mam powoli dość tego piwa, ale takie uroki kwarantanny nic tylko pić. Na szczęście jutro ostatni dzień i w końcu będę wolny :D

1

@FeloRPS panie no, ale żeby to tak przed 12 pić? :D

0

@AV0CAD0 hehe no ja myślę, że dla jaj bo innej możliwości nie ma :D

1

@IronSanHybrid to były reklamy ehh :) joga bonito piękne czasy i ta magia :)

0

@AV0CAD0 masakra. Jedno z najgorszych wykonań jakie słyszałem. Czekałem, aż w końcu się coś zacznie i się rozczarowałem...oddaj mi moje 4.38 min życia. Jak to mówią są gusta i guściki ;) według mnie Jano pozamiatał wszystkich ;)

2

Pique też kiedyś mówił, że Neymar zostaje, a jak się skończyło każdy doskonale wie ;)

4

@Chwytliwy kontrakt podpisany to i koń musi być zwalony ;) jak widać to słynne hasło doszło nawet tam ;D

0

@Pogba przyjrzałem się dokładnie i co niektórym po 3 sekundy, a nawet zauważyłem, że 5 sek ucieli. Niezły wałek.

0

Faktycznie ten zegar jakiś dziwny. Za każdym razem jak ktoś mówi to w pewnym momencie przeskakuje np z 35s na 33. Ale wałek :D

0

@kamiVeB jak najbardziej Bosak. Hołownia chce się bratać z ukraincami masakra.

0

@PawkoFCB w ligue1 spadły przecież Amiens i Toulouse ;)

0

W sumie to nie miał bym nic przeciwko gdyby władze La Liga zdecydowały się pójść drogą Ligue1 i zakończyć rozgrywki na tym etapie. My cieszymy się z mistrzostwa, a Espanyol rozpacza ze spadku do Segunda ;) do tego Atletico po za ligą mistrzów.

0

@Martwy może w czymś jej przeszkodziłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) ;D

0

@katalonia15 osobiście polecam Whisky Ardmore Legacy. Lekko zadymiona whisky z nutami wanilii, miodu i przypraw. Pięknie wchodzi na czysto z lodem ;) ewentualnie Irlandzka whisky Jameson też całkiem przyjemny smak.

0

@Hiacynk Neo-Nówka the Best :D skecz "niebo" miażdży! Za każdym razem gdy oglądam to płaczę ze śmiechu. Nawet kilka dni temu oglądałem ten skecz dość późną porą, aż żonę obudziłem i się przestraszyła jak zobaczyła że płaczę :D

0

@TheNekro94 bez wątpienia nasz talizman Douglas Pereira dos Santos
;)

0

@tigerekxd ja z tą grą skończyłem już w lutym i nie żałuję ;) żałuję tylko tego, że ją w ogóle kupiłem bo nie miałem zamiaru jej kupować. No ale tak to jest jak da się namówić swoim ziomeczkom. Według mnie to najgorsza edycja Fify w którą grałem ;)

2

@Veb1233 dobrze mówią, że człowiek im starszy tym głupszy i w przypadku Pana Jurka to się sprawdza doskonale. Takimi wypowiedziami traci mój szacunek ;)

0

@SkN szanuję za takie poczucie humoru ;) Strasburger to przy tobie amator ;)

2

@SkN długo nad tym myślałeś pisząc to? Strasznie suche.

0

@Witekk10 wszystko jest dziwne tylko szkoda, że ludzie jeszcze śpią i tego nie widzą. Najwyższa pora się obudzić, wyjść na ulicę i walczyć o swoje bo jeszcze trochę i nie będzie o co walczyć bo tak nas z inwigilują. Potrzeba kogoś kto pociągnie naród do bojkotu przeciwko tym zakłamanym skur....nom!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?