0

@Fabik87 całe szczęście, że to tylko ich wyobrażenia ;)

2

@Bocheno1 olać typa...po jego wcześniejszych wpisach widać, że to fanboy bartomeu i trzyma jego stronę. Z takimi ludźmi się nie dyskutuję.

4

Gang Olsena wygrał z Maltą :D

0

@PatrychoO teraz wszystkiego można się tu spodziewać.

1

@PatrychoO dlaczego od razu kwas??? Nie rozumiem takich ludzi jak ty i wielu innych którzy już w dupie mają Leo i jest im obojętne czy zostanie czy nie, a najlepiej według nich i domyślam się, że ciebie także to żeby odszedł bo jak to będzie wyglądało jak zostanie. Żal mi takich ludzi serio. Płaczcie jak już będzie wszystko wyjaśnione, a nie jeden z drugim robią gównoburze i wylewają swoje żale. Mam nadzieję, że zostanie i ciekawe co wtedy powiecie.

1

@MikusBarca sam wcześniej nie byłem, ale mój przyjaciel mnie przekonał co do niego. Ma coś w tej "chrypie" że bardzo przyjemnie się go słucha ;) Fakt jest specyficzna, ale robotę robi.

0

@deyna2018 sam osobiście nabyłem kilka dni temu nową płytkę Kartkiego "outside of society". Polecam bo gościa przyjemnie się słucha ;)

0

@L3OM3SSI a czego ty nie rozumiesz mordo w wypowiedzi kolegi? Czytaj ze zrozumieniem albo wróć do szkoły.

0

@covidout z zasięgiem było różnie, ale zazwyczaj miałem jedną kreskę albo wcale. Roztoczańskie lasy ;)

1

@JimMorrisonFCB adrenalina była fest. Ale wolę na spokojnie takie grzybobranie.

1

@Barca1922 dzięki mordo nie tykam takich specyfików ;) wolę zajarać loleczka od czasu do czasu niż ryc sobie banie byle gównem ;)

3

@Bykunn pół koszyka prawdziwków zebrałem. W trakcie deszczu piękna sprawa pójść na grzyby. Same do koszyka się pchają.

0

@L3OM3SSI super cieszę się, że czujesz te emocje ;)

4

Pierwszy raz w życiu zabłądziłem w lesie :D przez te grzyby tak się zakręciłem, że już zglupiałem w którą mam stronę iść :D przewalone uczucie i w pewnym momencie zacząłem się bać o siebie. Wyszedłem w wiosce 5 km dalej i musiałem dzwonić po ojca żeby po mnie przyjechał bo auto zostawiłem w innym miejscu niż wyszedłem :D następnym razem lepiej się przygotuję na grzybobranie :D

2

@arasz1819 oczywiście, że jest ;) jestem dorosłym człowiekiem i sądzę, że tutaj nawet nie ma co dyskutować o tej całej sytuacji z Leo. Zrobi jak uważa i ja żalu mieć do niego nie będę. Oczywiście łezkę uronię jak odejdzie bo na pewno na takie okolicznośći odejścia nie zasługuje gość który jest żywą legendą klubu.

8

@masq żal mi takich ludzi jak wy :D dopóki Messi strzelał bramki, zdobywał asysty i ciągną tą drużynę do zwycięstw to było dobrze. A teraz kiedy ma tego wszystkiego dość i trwa cała ta szopka to każdy mówi że Messi jest be. Ja tam mam nadziej, że zostanie w klubie bo tutaj jest jego dom. A to, że zachowuje się tak jak widzimy to nie jest jego wina bo burdel już jest od kiedy bartomeu został prezesem. Więc problem jest w zarządzie i wcale się Messiemu nie dziwie bo gdybym ja miał taką sytuację w pracy to też bym miał tego wszystkiego dość.

0

@norbi77 no to nawet i lepiej dla mnie bo nie zamierzam aż tak w to inwestować :D

1

@norbi77 ja po 4 latach gry w fife mam zamiar przerzucić się z powrotem na pesa. W tym roku fifa już za bardzo mnie wkurzyła i powiedziałem koniec nie zamierzam wspierać finansowo coś co nie do końca chodzi jak trzeba. Tyle aktualizacji co w tej edycji było to nie pamiętam nigdy. Do tego te serwery, a o handicapie nie wspomnę bo czasami to nic nie szło zrobić. Mam nadzieję, że nowym Pesem się nie rozczaruje ;)

2

@pingus_216 ty to chyba pelikan jesteś ;)

3

@Ratamahatta może i na opaskę nie zasługuje, ale zostać musi bo nie zasługuje na odejście w takich okolicznościach. Widzę, że coraz więcej ludzi jest przeciwko Leo. Smutne to bardzo. Byłem kibicem Barcy przed Leo będę kibicem Barcy po Leo. Żal mi tych wszystkich ludzi którzy besztają z błotem naszą legendę.

0

Komentarz usunięty

0

@Robert1603 co ty pier....sz typie? Widzę, że co niektórzy tutaj już do reszty ocipieli. Dziwicie się Leo, że chcę odejść po tym wszystkim co ten zarząd zrobił z klubu. Każdy teraz obwinia Messiego za jego zachowanie i jaki to on jest nie w porządku wobec klubu, że w tym momencie chce odejść. Po tym wszystkim co zrobił dla tego klubu nikt kompletnie nikt nie powinien jechać po nim, że np żaden z niego kapitan, że nikt nie będzie za nim płakał... itp...itd. Ja liczę na to, że jednak zostanie i zamknie mordy takim kibicom jak ty. A zbudować to możesz domek z klocków lego. Tfuuu!

0

@xVENUMx i jak co roku "Mam tak samo jak ty, ligę mistrzów w tv" :D

0

I na takie coś poszło te 2 mld złotych? Rozeszło się po kieszeniach fest.

0

@Pilka_jest_okragla i bardzo dobrze Leo. Jechać z kur....!!! Niech się w końcu ludzie obudzą w tym pieprzonym zarządzie i zaczną ogarniać ten burdel bo wstyd mi za to co się tam dzieje. Jeszcze nie tak dawno byliśmy potęgą i bali się nas wszyscy aktualnie jesteśmy pośmiewiskiem. Nawet Slavia zagrała z nami na równym poziomie baa my się przed nią broniliśmy :D kiedyś takie kluby odjeżdżały z manitą bez gadania, a dziś to my zaliczamy zjazd na sam dół i póki co dna nie widać bo ta wiadomość o odejściu Leo jeszcze to pogłębia w choooj. Bartomeu wypier....j!!!!

0

@Mareeek2050 no to chyba, że tak.

0

Najśmieszniejsze jest to, że Barca musi zapłacić teraz Liverpoolowi 5 mln eurasów za triumf Coutinho :D hehe cyrk kurła :D

0

@Ysiek a moja cierpliwość co do niego już się skończyła i strasznie się wkur...m gdy słyszę, że dembele ponownie kontuzjowany. Gdyby nie to, że straszna szklanka z niego to bez wątpienia byłby topowym zawodnikiem bo smykałkę do grania ma fest i papiery na naprawdę bycie jednym z najlepszych no, ale sory nic z niego nie będzie bo ten typ ma w genach, że będzie co chwilę się kruszył. Jeden z najgorszych transferów w historii klubu.

2

@Colon ja myślę, że już gorzej być nie może :D mam nadzieję, że w końcu coś zatrybi w tym zespole i stopniowo będziemy szli w górę ;)

1

@Coutinho007 więc dobry prognostyk na poprawę gry bo właśnie tego pressingu brakuje i zdecydowanego ruchu wśród obrony ;) czas pokaże. Ja tam w jakimś stopniu liczę na Koemana i mam nadzieję, że nie przeliczę się jak po dwóch ostatnich panach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?