1

Firpo i Lenglet pięknie się uzupełniają :)

0

Hehehehe dobra próba :D

2

Firpo to kolejny zawodnik którego obecność w tym zespole nigdy chyba nie zrozumiem.

0

@Jonyx miejmy nadzieję, że w miarę szybko wrócimy na szczyt ;)

0

@Jonyx powiedz to Rudemu bo my tu sobie możemy analizować, kalkulować, gdybać itp. Tak w ogóle to śmieszą mnie tego typu komentarze tak jak my tutaj wszyscy mieli byśmy na to jaki kolwiek wpływ. Co ma być to będzie. Ja w tym sezonie nie liczę już na żaden puchar patrząc na naszą grę ( no ewentualnie na puchar króla bo dwa mocne zespoły już odpadły). Jeżeli coś wygramy to będę mile zaskoczony. Czekam na nowy sezon z Laportą w roli prezydenta i czystki w zespole bo niektórzy nie mają już tej mentalności żeby walczyć do końca.

6

@zodiak_10 Atletico???

0

@Hosh spóźniłeś się mordo. Już to czytam z dziesiąty raz chyba i aż nudne się to robi ;)

0

Kolejna piłka dołącza do grona słynnych piłek krążących gdzieś po galaktyce :D

1

@macio_944 lepiej się nie śmiać bo my jutro gramy :D ale porażka realu zawsze śmieszy.

4

Arthur to jednak cienki bolek jest. Cuadrado wychodzi fajnie na pozycję i miałby sam na sam, a ten podaje do tyłu :D aż śmiać mi się chcę jak porównywali go do Xaviego hehe

1

Prawdziwy Portugalski czarodziej. Wchodzi na boisko i znika :D jakoś nigdy mnie ten typ nie przekonywał i dziwiło mnie jaranie się ludzi jaki to on magik :D

1

Z tego gówna to i Xavi nic nie wyrzeźbi.

0

A pier... wyłączam to bo szkoda strzępić ryja.

0

Tak myślałem że tu będzie gol.....

0

Nie ma bata, że Lenglet wyleci dzisiaj z boiska.

1

@clyde jedna z lepszych gierek jaka w życiu mogła się przytrafić :D sam zakupiłem ponad rok temu z sentymentu do tej gry ;)

0

@BarcaInfo jako jedyny zasługuje na opaskę kapitana! Prawdziwy lider.

3

Zaraz dadzą karnego bo jak to finał bez realu :D

0

@FC1899Barca akurat tej bajki nie oglądam, ale dużo już było sytuacji które miały miejsce w bajce, a później w życiu codziennym. Z tego co widziałem to jest scena jak Trump leży w trumnie. Pożyjemy zobaczymy :D

2

@NaFazieHitman to tylko czekać aż Trumpa sprzątną odpowiedni ludzie i kolejny raz spełni się odcinek z simpsonów. Patrząc na to co się dzieje wokół Donalda to całkiem to prawdopodobne.

2

Wielki Riqui hehehe

3

Ter Stegen nam ten mecz wygra ;)

1

Lenglet :D hehehehe

0

Mamy w końcu swojego Varana :) Araujo Kozaczek dzisiaj.

1

To się musiało tak skończyć bo już i tak zbyt długo grał bez kontuzji.

Edit : na szczęście póki co jest ok, ale za pewne po meczu coś będzie.

0

@Tazol Braga i liga portugalska to ogórkowa liga więc tam błyszczał. Liga hiszpańska to jednak kilka poziomów wyżej.

1

Ale ten Trincao jest cienki. No ale liczę po cichu, że jeszcze odpali :D

3

@Kz1234 hehe skoro tak mówisz :D

18

Araujo zjada Lengleta pod każdym względem.

2

Araujo to nie Bartra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?