Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Firpo i Lenglet pięknie się uzupełniają :)
0
Hehehehe dobra próba :D
2
Firpo to kolejny zawodnik którego obecność w tym zespole nigdy chyba nie zrozumiem.
0
@Jonyx miejmy nadzieję, że w miarę szybko wrócimy na szczyt ;)
0
@Jonyx powiedz to Rudemu bo my tu sobie możemy analizować, kalkulować, gdybać itp. Tak w ogóle to śmieszą mnie tego typu komentarze tak jak my tutaj wszyscy mieli byśmy na to jaki kolwiek wpływ. Co ma być to będzie. Ja w tym sezonie nie liczę już na żaden puchar patrząc na naszą grę ( no ewentualnie na puchar króla bo dwa mocne zespoły już odpadły). Jeżeli coś wygramy to będę mile zaskoczony. Czekam na nowy sezon z Laportą w roli prezydenta i czystki w zespole bo niektórzy nie mają już tej mentalności żeby walczyć do końca.
6
@zodiak_10 Atletico???
0
@Hosh spóźniłeś się mordo. Już to czytam z dziesiąty raz chyba i aż nudne się to robi ;)
0
Kolejna piłka dołącza do grona słynnych piłek krążących gdzieś po galaktyce :D
1
@macio_944 lepiej się nie śmiać bo my jutro gramy :D ale porażka realu zawsze śmieszy.
4
Arthur to jednak cienki bolek jest. Cuadrado wychodzi fajnie na pozycję i miałby sam na sam, a ten podaje do tyłu :D aż śmiać mi się chcę jak porównywali go do Xaviego hehe
1
Prawdziwy Portugalski czarodziej. Wchodzi na boisko i znika :D jakoś nigdy mnie ten typ nie przekonywał i dziwiło mnie jaranie się ludzi jaki to on magik :D
1
Z tego gówna to i Xavi nic nie wyrzeźbi.
0
A pier... wyłączam to bo szkoda strzępić ryja.
0
Tak myślałem że tu będzie gol.....
0
Nie ma bata, że Lenglet wyleci dzisiaj z boiska.
1
@clyde jedna z lepszych gierek jaka w życiu mogła się przytrafić :D sam zakupiłem ponad rok temu z sentymentu do tej gry ;)
0
@BarcaInfo jako jedyny zasługuje na opaskę kapitana! Prawdziwy lider.
3
Zaraz dadzą karnego bo jak to finał bez realu :D
0
@FC1899Barca akurat tej bajki nie oglądam, ale dużo już było sytuacji które miały miejsce w bajce, a później w życiu codziennym. Z tego co widziałem to jest scena jak Trump leży w trumnie. Pożyjemy zobaczymy :D
2
@NaFazieHitman to tylko czekać aż Trumpa sprzątną odpowiedni ludzie i kolejny raz spełni się odcinek z simpsonów. Patrząc na to co się dzieje wokół Donalda to całkiem to prawdopodobne.
2
Wielki Riqui hehehe
3
Ter Stegen nam ten mecz wygra ;)
1
Lenglet :D hehehehe
0
Mamy w końcu swojego Varana :) Araujo Kozaczek dzisiaj.
1
To się musiało tak skończyć bo już i tak zbyt długo grał bez kontuzji.
Edit : na szczęście póki co jest ok, ale za pewne po meczu coś będzie.
0
@Tazol Braga i liga portugalska to ogórkowa liga więc tam błyszczał. Liga hiszpańska to jednak kilka poziomów wyżej.
1
Ale ten Trincao jest cienki. No ale liczę po cichu, że jeszcze odpali :D
3
@Kz1234 hehe skoro tak mówisz :D
18
Araujo zjada Lengleta pod każdym względem.
2
Araujo to nie Bartra :D