1

@Wegson tylko nie wiem czy wiesz, ale chirurdzy podczas operacji czy zabiegów dość często zmieniają maseczki żeby nie było bakterii. A taki przykładowy Kowalski chodzi w tej samej maseczce po kilka tygodni przez co tworzą się bakterie które później wdychasz do swoich płuc i niszczysz je tym sposobem więc kolega Highestintheroom ma rację ;)

1

@Nazio87 to wyjedź z kraju jeśli przeszkadza Ci Polska mentalność ;) No chyba, że masz niemiecki paszport bo po nicku można trochę tak wywnioskować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@abram3k niby dlaczego?

0

@mr_robot nie chwalę tylko, ze jakoś nie wierzę w to że Messi opuści ten klub w tym sezonie.

2

@kamiVeB i to będzie sukces Barcelony i powód do świętowania? :D my się módlmy żebyśmy nie skończyli na tym 4 miejscu.

0

@Damiano27psk hehehehehe śmieszą mnie strasznie takie komentarze :D już jest wszystko jasne. Messi nigdzie się nie ruszy mordo ;)

0

@Oskar00 w tym momencie? :D już od dawna trzeba się było z tym pogodzić. Z taką grą, a szczególnie z lepszymi przeciwnikami mistrzostwa nie da się wygrać. Do tego te kompromitacje z niżej notowanymi przeciwnikami.

0

@Hubertusk idź sezoncu kibicować komuś innemu.

2

@trolownik bo teraz jest moda na hejt na Roberto ;) a po pamiętnym meczu z Psg i bramce na wagę awansu to orgazmu dostawali właśnie ci co go hejtują teraz. Tacy sezonowi kibice.

0

@ptrx myślę, że nie miał byś z tym problemu. Ja od nowa założyłem konto na messengerze i mam tam tylko takie osoby z którymi mam kontakt więc się nie denerwuje na darmo ;)

0

@ptrx ale możesz mieć messengera bez facebooka. U mnie śmiga bez fejsa.

1

@mrboom też tak można, ale stwierdziłem że jednak nie jest mi on do życia potrzebny ;)

1

@Zoker dlatego ja usunąłem fejsa ponad rok temu bo się przeraziłem ułomności niektórych znajomych i tego co tam wrzucają :D

0

@oZinho co wy z tym macie? Już milion razy było takie pytanie. Niezły śmietnik tu się robi. Ja wybieram opcję trzecią....żeby w końcu takie głupie gdybanie się tutaj skończyło.

0

@Encore Bożydar i Niedzielan na Polsacie.

3

@IronSanHybrid świat jest piękny tylko ludzie to K***y ;) przykre jest to, że coraz więcej ludzi nie potrafi zadbać o naszą planetę. Natura jest piękna.

1

@budel17 i grał też taki pan co rzucał daleko auty. A później autem wiadomo co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Sergio_Devils wybacz, ale takie wkur...nie czuję po tym czwartkowym meczu, że ciężko być optymistą w najblizych meczach tym bardziej, że mimo iż Valencia jest daleko od formy to zawsze z nimi ciężko się gra. Z Atletico podobna sytuacja i na pewno z nami będą grali na noże więc dwa mega ciężkie mecze wyczuwam. Oczywiście całym sercem jestem za drużyną i będę wierzył w nich do końca.

0

@Sergio_Devils pokaz mi w którym zdaniu napisałem, że straciłem wiarę w zespół? Po prostu wolę być mile zaskoczony z zakończenia ligi niż kolejny raz być rozczarowanym po kompromitującej porażce bo inaczej tego nie nazwę co odwalili z Granadą.

0

@Sergio_Devils co z tego że Real straci jak my także stracimy. Z Valencią i Atletico to pewna strata pkt. Ja już sobie nadziei nie robię bo znowu się rozczaruję.

0

@FC1899Barca 46 sek "buzie widzę w tym tęczu" :D ogólnie to robi wrażenie to nagranie ;)

1

@msmsms dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie ;) aczkolwiek póki co to i tak nie mam zamiaru się zaszczepić bo nie widzę takiej potrzeby.

0

@msmsms tak wykaż się teraz swoją mądrością bo nie podałem argumentów :D hehe. Chętnie posłucham twojej opinii dlaczego niby miałbym się zaszczepić?

0

@msmsms nie widzę potrzeby żeby się szczepić tak jak nie widzę potrzeby podawać ci argumentów ;) nie wierzę w skuteczność tych szczepionek i tyle. Kto chcę niech się szczepi ich sprawa.

1

@msmsms już lecę się szczepić bo Messi się zaszczepić chcę :D serio działa to tak na większość ludzi, że jak ktoś sławny coś robi to i ja tak muszę? Jak owieczki jesteście i dacie się podporządkować temu systemowi.

Ps: tak jestem tym typem z foliową czapeczką i dobrze mi z tym ;)

0

A ja jak głupi spieszyłem się na podwórku żeby ogarnąć jak najwięcej z myślą że dobry mecz będzie i wskoczymy na fotel lidera, a tu nas wszystkich zrobili w choooja. Następnym razem się nie dam nabrać ;) puchar króla to był maks co w tym sezonie mogliśmy ugrać.

1

Komentarz usunięty

35

@Chakalaka widzę, że wielki donald to twój bóg. Tak go wielbisz i wychwalasz za każdym razem, że aż rzygać się chcę jak się na to patrzy. Za pewne chodzi Ci o to żeby wywołać kontrowersje żeby być w centrum uwagi. Trzeba ignorować takich jak ty!!

1

@marko111122 myślałem, że to coś u mnie nie tak. Coś się zaczyna psuć ta aplikacja ostatnio dość często.

0

@AmigoBlancos przecież tu spalony w tej akcji był taki, że na kilometr widać. Ale wykończenie też powinno być zdecydowanie lepsze. Mariano to typowy zawodnik na drużynę typu eibar czy huesca. Real to zdecydowanie za wysokie progi jak dla niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?